Mistrzostwa Polski Seniorów

GMP-2008 Ostrowiec Św - Wyniki  

Nr  18
08-04-04
400m zmienny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2007 4:17.06
4:18.40
Korzeniowski Paweł
AZWARChiba


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.100m200m300m400m
1.Matczak Mateusz89Trójka Łódź4:32.564:19.9191359.531:06.411:14.6259.35
2.Cieślak Marcin SK92Warszawianka4:32.774:27.8483458.631:10.201:18.041:00.97
Min Młodz MŚw
3.Kierzkowski Mateusz87AZSAWF Gdańsk4:32.654:27.8683458.321:08.001:18.911:02.63
4.Stolarski Błażej SO90Aqua Bydgoszcz4:33.454:29.608181:00.291:09.431:16.771:03.11
Min-12 ME Jun
5.Piątkowski Mateusz SO90Unia Oświecim4:33.634:30.578091:00.741:08.801:18.381:02.65
Min-12 ME Jun
6.Mikołajewski Mariusz90Polonia W-wa4:34.024:31.228031:00.791:09.521:18.301:02.61
Min-12 ME Jun
7.Stachura Maciej SK91Zryw Opole4:32.674:34.027911:01.031:12.501:15.201:05.29
Min-12 ME Jun
8.Krzywiecki Tomasz89MKP Szczecin4:37.954:37.217521:01.801:13.171:18.741:03.50


B-Finał
9.Certa Maciej91Wisła Puławy4:42.474:35.387671:01.291:10.841:17.471:05.78
10.Kieruj Jakub88AZSAWF Katowice4:39.314:39.067381:02.011:13.121:19.131:04.80
11.Zaczyński Karol SO91Pałac Katowice4:40.374:43.637271:02.491:12.381:23.211:05.55
12.Olszewski Krzysztof86Unia Oświecim4:43.904:45.017001:03.161:13.951:23.571:04.33
13.Mosiêżny Mateusz92SłowiankaGorzów4:46.254:45.616881:03.381:12.941:23.801:05.49
14.Szuba Michał93Śląsk Wrocław4:47.284:45.946861:03.311:15.721:23.651:03.26
15.Krawczyk Sebastian89Nawa Skierniewi4:46.974:47.236781:05.451:16.291:18.151:07.34
16.Czarnota Mateusz SO91Unia Oświecim4:45.844:53.516861:05.651:14.201:24.881:08.78


17.


Stobieniecki Jacek SO


90


Skra Bełchatów


4:37.98


Skreśl


746


1:03.09


1:13.76


1:18.87


1:02.26
18.Żołnowski Krzysztof SO90Aqua Bydgoszcz4:52.166431:02.491:11.951:27.861:09.86
19.Kwaśkiewicz Marcin89Śląsk Wrocław4:53.156361:03.601:15.411:24.041:10.10
20.Zapała Łukasz  SO91Unia Oświecim4:54.766261:03.211:17.941:26.701:06.91
21.Dyrek Mateusz SK91Jordan Kraków4:54.806251:04.651:18.321:22.141:09.69
22.Świerzb Dariusz89Flota Gdynia4:54.976241:05.341:18.961:20.221:10.45
23.Rząsa Michał88AZSAWF Gdańsk4:55.226231:08.261:13.131:27.971:05.86
24.Jarząb Radosław SP89Posnania Poznań4:55.626201:03.651:18.201:30.711:03.06
25.Kotlarski Marcin89Astromal-Akwawi5:01.675841:07.341:23.621:26.121:04.59
26.Sterczyński Jakub SP88Olimpia Poznań5:01.865831:07.731:20.931:25.811:07.39
27.Głuszek Łukasz93Śląsk Wrocław5:03.005761:08.271:20.201:24.301:10.23
28.Janiszewski Maciej89Flota Gdynia5:05.875601:06.071:17.301:28.101:14.40
29.Tworzewski Adrian93KSZO Ostrowiec5:06.695551:05.811:21.141:30.921:08.82
30.Kut Bartosz93Bobry Debica5:07.475511:10.161:22.681:28.501:06.13
31.Opalski Marcin93REKIN W-wa5:07.505511:04.281:21.681:33.501:08.04
32.Kêpka Maciej94REKIN W-wa5:09.535401:11.121:21.601:26.631:10.18
33.Pietrzak Artur88Astromal-Akwawi5:13.925181:08.031:22.901:31.381:11.61
34.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec5:16.935031:11.821:20.481:37.401:07.23
35.Całka Mateusz89Orlik Lublin5:23.464731:09.871:26.791:32.771:14.03
36.Ozga Adrian94Bobry Debica5:29.394481:16.241:22.041:37.411:13.70



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl