Mistrzostwa Polski Seniorów

GMP-2008 Ostrowiec Św - Wyniki  

Nr  30
08-04-05
200m zmienny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2007 2:00.32
2:01.40
Wójt Łukasz
PZPBangkok


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Jasiński Jakub87AZS Zielona G.2:08.572:03.7688327.0830.7236.5629.40
2.Cieślak Marcin SK92Warszawianka2:07.962:05.8584026.5432.7337.3829.20
RP Jun 16-lat, Min Młodz MŚw
3.Matczak Mateusz89Trójka Łódź2:08.162:05.9983727.6031.9436.9429.51
4.Stobieniecki Jacek SO90Skra Bełchatów2:09.762:08.8978227.4733.4237.7330.27
5.Kieruj Jakub88AZSAWF Katowice2:08.952:09.0478126.7833.6938.4030.17
6.Szymankiewicz Norbert SP88Olimpia Poznań2:09.972:09.6076927.1133.1938.8430.46
7.Certa Maciej91Wisła Puławy2:09.342:09.9877427.0033.3238.4831.18
8.Stachura Maciej SK91Zryw Opole2:09.952:10.0176328.7134.7337.3029.27


B-Finał
9.Stolarski Błażej SO90Aqua Bydgoszcz2:12.222:10.4575427.1033.5038.9230.93
10.Mikołajewski Mariusz90Polonia W-wa2:10.352:11.6475627.9534.1838.8030.71
11.Krzywiecki Tomasz89MKP Szczecin2:12.922:12.5471928.3035.4038.6730.17
12.Zaczyński Karol SO91Pałac Katowice2:13.942:12.6171828.0534.1838.6631.72
13.Stawiany Mateusz86AZSAWF Wrocław2:13.952:13.0471127.9034.5539.4031.19
14.Krawczyk Sebastian89Nawa Skierniewi2:13.622:13.9470128.6135.1237.8932.32
15.Klupa Michał SK90Jordan Kraków2:13.022:13.9571128.3234.3940.0231.22
16.Jaworowski Marek86AZSAWF Wrocław2:12.782:15.0371528.4233.7040.7032.21


17.


Świetlicki Daniel


90


PZP


2:14.12


694


28.42


34.21


40.00


31.49
18.Latos Wojciech90Aqua Bydgoszcz2:14.9068228.8434.0241.1430.90
19.Rząsa Michał88AZSAWF Gdańsk2:15.0268028.6933.8341.3831.12
20.Łodyga Wiktor SR90Zryw Opole2:15.2267728.0735.6039.7231.83
21.Zawadzki Krzysztof88AZSAWF Wrocław2:15.4267429.0735.7939.0931.47
22.Cieślak Tomasz90Polonia W-wa2:15.7266928.5735.4940.1231.54
23.Kwaśkiewicz Marcin89Śląsk Wrocław2:15.9966528.6035.3140.6531.43
24.Żołnowski Krzysztof SO90Aqua Bydgoszcz2:16.8965228.0734.5042.3032.02
25.Skorulski Maciej91MMKS Kedź-K.2:17.1664929.0335.6939.0433.40
26.Rutkowski Szymon88AZS AWF W-wa2:17.5864328.2837.7939.5831.93
27.Wojszko Patryk88AZSAWF Wrocław2:17.7564028.7336.5942.0730.36
28.Kołodziejski Mateusz92KORNER Ziel.G.2:17.8863839.3532.05
29.Pelc Krzysztof SR91Manta Jelcz-Las2:19.4661738.9432.08
30.Janiszewski Maciej89Flota Gdynia2:19.7161428.7335.3941.0634.53
31.Sterczyński Jakub SP88Olimpia Poznań2:20.2560741.6033.35
32.Polak Daniel SO91Unia Oświecim2:21.3259329.3236.5841.9933.43
33.Tworzewski Adrian93KSZO Ostrowiec2:21.6758829.5036.8443.3431.99
34.Charyna Wojciech89KORNER Ziel.G.2:21.7158829.0036.4843.6932.54
35.Oleasz Michał91AZSAWF Wrocław2:22.5857743.6031.46
36.Kliza Mateusz94AVIA Świdnik2:24.6555342.7733.34
37.Matryba Paweł94REKIN W-wa2:24.7655231.3036.5743.5333.36
38.Kêpka Maciej94REKIN W-wa2:25.0254941.7934.08
39.Harabin Mateusz90ARKA Kielce2:25.1454742.8034.10
40.Janas Krzysztof93REKIN W-wa2:25.4254446.1031.77
41.Wypych Filip91Trójka Łódź2:25.5854229.0037.73
42.Wasil Sebastian94AVIA Świdnik2:27.6452032.1538.8843.3433.27
43.Opalski Marcin93REKIN W-wa2:28.4451229.4238.5547.1333.34
44.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec2:35.0544933.2540.2848.4833.04
45.Ursatyev Stanislav91Zryw Opole2:35.1044830.2239.8646.2938.73
46.Ozga Adrian94Bobry Debica2:39.0641635.6040.2048.3334.93
NWDominiak Marcin90Warszawianka
NWWójt Łukasz82PZP



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl