Mistrzostwa Polski Seniorów

GMP-2008 Ostrowiec Św - Wyniki  

Nr  8
08-04-03
200m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
1996 2:00.05
1:59.72
Sikora Bartosz
FLGDYAtlanta


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Rumianowski Tomasz85AZS Zielona G.2:05.262:00.8190129.0930.2830.5330.91
2.Kawêcki Radosław91KORNER Ziel.G.2:05.052:02.3186829.2831.1531.3030.58
RP Jun 17-lat; Min Młodz M Św. Min ME Jun
3.Jasiński Jakub87AZS Zielona G.2:04.922:02.4186629.1530.7631.1831.32
4.Gaszyk Tomasz  SO89Unia Oświecim2:07.312:05.4580430.0731.7031.9631.72
5.Konarzewski Jan88Warszawianka2:06.342:05.9879430.4532.2532.0331.25
6.Karaś Sebastian91Polonia W-wa2:05.972:06.3979430.2232.1232.4231.63
Min-12 ME-Jun
7.Jankiewicz Krzysztof91Nawa Skierniewi2:07.372:06.8977729.9732.8232.6731.43
8.Odomirski Tomasz SK91Jordan Kraków2:08.742:09.6474430.2632.5033.2333.65


B-Finał
9.Wiśniowski Tomasz90SłowiankaGorzów2:11.292:09.5273130.1832.7533.2133.38
10.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka2:10.272:09.6972830.6833.4033.3632.25
11.Zakrzewski Łukasz SK90Jordan Kraków2:10.652:10.0072330.8232.8033.5032.88
12.Wysoczyński Mateusz93Jordan Kraków2:10.812:10.2371930.8333.2133.9732.22
13.Świetlicki Daniel90PZP2:11.382:11.2970230.4732.3533.3935.08
14.Miciul Mateusz87AZSAWF Gdańsk2:11.002:13.2770629.8533.5535.0334.84
15.Rak Mateusz90Aqua Bydgoszcz2:12.442:14.3168430.8033.4735.6534.39
16.Rusin Mariusz88AZS AWF W-wa2:12.242:14.3568730.3033.8935.1834.98


17.


Unold Marcin


86


AZSAWF Katowice


2:04.99


Skreśl


813


29.70


31.83


32.24


31.22
18.Kotowicz Jan91Lublinianka2:12.12Skreśl68930.8033.1834.3933.75
19.Meller Olaf  SG92AZSAWF Gdańsk2:13.2967131.7532.9734.4234.15
20.Całka Mateusz89Orlik Lublin2:13.7966331.8633.8034.3733.76
21.Hałaczkiewicz Paweł93Wisła Puławy2:13.8566231.1533.6635.0234.02
22.Dubiel Adam93Lublinianka2:13.9766031.7833.4334.6534.11
23.Rząsa Michał88AZSAWF Gdańsk2:14.4665330.7233.4234.8935.43
24.Karaś Robert89AZSAWF Gdańsk2:14.6065131.5434.2834.1534.63
25.Najborowski Paweł92KORNER Ziel.G.2:14.7165032.0033.9834.7134.02
26.Zawada Mateusz92Solex Lebork2:15.0764431.1634.3335.2834.30
27.Oleasz Michał91AZSAWF Wrocław2:16.1962931.1334.1035.6835.28
28.Żołnowski Krzysztof SO90Aqua Bydgoszcz2:16.2462832.0033.7434.9935.51
29.Wêgier Grzegorz89Orlik Lublin2:16.5062431.3234.3735.1735.64
30.Pietrzyk Patryk92Start Łódź2:16.9161931.3533.5835.4236.56
31.Latos Wojciech90Aqua Bydgoszcz2:17.2561431.3033.9636.3635.63
32.Dyduch Marcin SR91Jordan Kraków2:18.2160132.5934.9135.3435.37
33.Janiszewski Maciej89Flota Gdynia2:20.6157131.9234.5136.7237.46
34.Lemiesz Krzysztof89Start Łódź2:21.4656133.2735.8136.8135.57
35.Paczkowski Jacek91KORNER Ziel.G.2:22.2055232.5535.8037.1636.69
36.Koss Rafał91Trójka Łódź2:22.6654732.0834.8337.7338.02
37.Polak Daniel SO91Unia Oświecim2:23.1454131.7334.8338.2938.29
38.Mayer Robert91KORNER Ziel.G.2:23.8753332.9636.1937.7037.02
39.Zieliński Michał91Ikar Mielec2:26.2950733.3836.3438.6037.97
40.Matryba Paweł94REKIN W-wa2:27.1249934.8537.1838.0137.08
41.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suw2:30.0547035.2138.9138.8637.07
42.Gradoń Jakub90Śląsk Wrocław2:31.9845234.9038.7139.7038.67
43.Ozga Adrian94Bobry Debica2:35.1242537.7139.7440.1537.52



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl