Mistrzostwa Polski Seniorów

GMP-2008 Ostrowiec Św - Wyniki  

Nr  12
08-04-04
200m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
1987 1:47.96
1:48.72
Wojdat Artur
OLPOZBonn


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Gąsior Łukasz86AZS AWF W-wa1:52.431:48.6892625.8627.9027.5727.35
Min MKOl/FINA
2.Wójt Łukasz82PZP1:53.271:49.6990125.5928.3727.9827.75
3.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin1:52.571:49.7589926.3328.0327.9427.45
4.Rokicki Michał84AZS AWF W-wa1:53.581:50.7487526.3227.7828.1228.52
5.Tarczyński Marcin90Polonia W-wa1:53.241:51.0086926.0428.6928.0528.22
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
Gimiński Łukasz86AZS AWF W-wa1:53.321:51.0086926.3828.3228.3727.93
7.Czerniak Konrad89Wisła Puławy1:53.571:51.1186625.9228.0128.2528.93
8.Wilk Krzysztof SK89Jordan Kraków1:53.441:53.1082126.3028.6429.2928.87


B-Finał
9.Załuski Kajetan87AZS Zielona G.1:55.611:51.5885624.9428.2629.3529.03
10.Iwaniuk Damian87AZS AWF W-wa1:54.651:53.2981726.2028.6529.5928.85
11.Otłowski Aleksy SK91Warszawianka1:55.071:53.3981525.8628.6129.2929.63
Min-12 ME Jun
12.Pielowski Krzysztof91KormoranOlsztyn1:56.591:54.6178927.3329.0729.1529.06
13.Gnela Wojciech88AZSAWF Katowice1:56.561:54.9878226.9729.2729.5029.24
14.Jabłoński Marcin90Juvenia Białyst1:55.691:55.8176727.1729.3030.3029.04
15.Paszek Marcin89Warta Poznań1:56.741:56.0276126.5429.2730.0330.18
16.Kawêcki Robert SO89Wisła Puławy1:56.371:56.3675427.4429.0730.2029.65


17.


Majewski Michał


85


AZSAWF Gdańsk


1:56.40


Skreśl


754


26.42


29.12


29.95


30.91
18.Bogulski Bartłomiej92Juvenia Wrocław1:56.9374327.7529.9330.1529.10
Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec1:56.9374327.6629.9730.2629.04
20.Rząsa Wojciech90AZSAWF Gdańsk1:56.9574327.0929.2930.7429.83
21.Mielniczuk Przemysław90KORNER Ziel.G.1:57.0374127.4129.2029.8430.58
22.Piekut Krzysztof90KormoranOlsztyn1:57.1573927.9829.2629.7630.15
23.Gawełczyk Mateusz SK90AZSAWF Katowice1:57.2073827.1629.8230.3129.91
24.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin1:57.3373627.4829.6029.7030.55
25.Sokulski Jacek91Śląsk Wrocław1:57.6073127.8129.57
26.Pulwin Paweł SP92Olimpia Poznań1:57.7172928.2829.3730.3129.75
Szymankiewicz Norbert SP88Olimpia Poznań1:57.7172925.4829.0331.2032.00
28.Szamotulski Wojciech91SłowiankaGorzów1:57.7572827.3829.9029.7930.68
29.Stawiany Mateusz86AZSAWF Wrocław1:57.7672827.5929.4630.3630.35
30.Kasza Sebastian89Jedynka Łódź1:57.8872527.9230.2730.3929.30
31.Zieja Dawid  SO89Unia Oświecim1:58.0272327.9029.9330.5329.66
32.Wielechowski Piotr SO89Unia Oświecim1:58.2971827.1929.9230.6630.52
33.Borowicz-Skoneczny Sylwester92KormoranOlsztyn1:58.4671527.7830.2330.5429.91
34.Klupa Michał SK90Jordan Kraków1:58.4771527.6129.7430.9330.19
35.Hura Bartosz91KormoranOlsztyn1:58.6971128.9129.70
36.Machniewicz Radosław SO91Sambor Tczew1:58.7371027.8130.7230.3329.87
37.Kwiatkowski Przemysław92Trójka Łódź1:58.8270828.1629.44
38.Żyznowski Michał92MZOS Płock1:58.9370627.6129.6431.0830.60
39.Luftman Adam91SłowiankaGorzów1:58.9770627.3129.7631.0630.84
40.Religa Patryk87AZSAWF Katowice1:59.9268927.9430.2430.5531.19
41.Kotlarski Marcin89Astromal-Akwawi1:59.9568928.7329.69
42.Pasieczny Maciej90ORZEŁ Elbląg2:00.4668028.4130.4431.1630.45
43.Dąbrowski Filip88AZSAWF Katowice2:00.4867927.6630.5131.4030.91
44.Cieślak Tomasz90Polonia W-wa2:00.5567828.4630.5430.9930.56
45.Bor Radosław93KORNER Ziel.G.2:00.7967428.4631.5931.9028.84
46.Zieliński Dawid92MKP Szczecin2:00.9267228.1930.7631.7230.25
47.Pastwiński Konrad92Trójka Łódź2:01.4966328.4930.7931.6430.57
48.Kandulski Daniel91MKP Szczecin2:01.6566028.2630.9531.6030.84
49.Charyna Wojciech89KORNER Ziel.G.2:01.6866028.4631.1430.7031.38
50.Kwiatkowski Michał90Trójka Łódź2:02.0665327.7530.4331.8432.04
51.Lewaszow Hubert92KORNER Ziel.G.2:02.1265227.8931.1231.7331.38
52.Handke Paweł87AZSAWF Wrocław2:02.4664728.8031.24
53.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec2:02.6264428.0631.1631.8031.60
54.Janas Piotr90Warszawianka2:02.9863929.0931.4531.3631.08
55.Towarek Sebastian93Jedynka Elbląg2:03.7162829.1931.1731.6631.69
56.Gniadek Damian93Trójka Łódź2:03.7562729.1431.5832.5030.53
57.Dominiak Marcin90Warszawianka2:04.1062228.6930.8632.3932.16
58.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec2:04.9061028.8332.0632.5931.42
59.Pióro Artur91Pałac Katowice2:04.9460928.8832.3132.1231.63
60.Musiałowski Michał88Astromal-Akwawi2:05.0460828.5631.3832.6532.45
61.Gawroński Michał90Bobry Debica2:05.3560329.1332.6931.6431.89
62.Janas Krzysztof93REKIN W-wa2:05.5160129.1431.9132.1732.29
63.Kot Maciej  SR91JuniorKluczbork2:05.6160027.5531.0133.4533.60
64.Walczak Joachim89Warszawianka2:05.9459528.4433.0432.2832.18
65.Wołodźko Maciej9311-tka Jelenia2:06.3059028.7732.6533.4631.42
66.Stańczyk Dawid91Śląsk Wrocław2:07.4657429.3132.0732.8533.23
67.Bielawski Michał93REKIN W-wa2:08.1056528.5533.2233.8532.48
68.Gajda Mateusz93Nawa Skierniewi2:08.1256528.7532.3034.2132.86
69.Siński Mateusz94REKIN W-wa2:09.9754128.9133.5035.0132.55
70.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suw2:10.1853929.2833.1134.9332.86
71.Fara Kacper94Bobry Debica2:10.7453228.7532.2834.7834.93
72.Fronia Kamil9211-tka Jelenia2:12.0551629.2134.4735.9632.41
73.Wawrzyńczak Piotr93Nawa Skierniewi2:12.8650730.9533.8534.9033.16
74.Sobstyl Jan89Orlik Lublin2:15.6247629.9833.7936.1735.68
NWKarpeta Piotr87Śląsk Wrocław



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl