Mistrzostwa Polski Seniorów

GMP-2008 Ostrowiec Św - Wyniki  

Nr  38
08-04-06
1500m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
200714:45.94
15:13.16
Sawrymowicz Mateusz
MKSZCMelbourne


r.KodCzasPkt.
1.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin15:09.59933
Min MKOl/FINA
100m:
200m:
300m:
400m:
58.88
1:59.68
2:59.97
4:00.22
58.88
1:00.80
1:00.29
1:00.25
500m:
600m:
700m:
800m:
5:00.58
6:00.84
7:01.26
8:02.13
1:00.36
1:00.26
1:00.42
1:00.87
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:02.99
10:03.80
11:05.17
12:06.39
1:00.86
1:00.81
1:01.37
1:01.22
1300m:
1400m:
1500m:
13:07.72
14:09.37
15:09.59
1:01.33
1:01.65
1:00.22
2.Hreniak Maciej  SO89Ruch Grudziądz15:12.18925
Min MKOl/FINA
100m:
200m:
300m:
400m:
58.92
2:00.13
3:00.70
4:01.38
58.92
1:01.21
1:00.57
1:00.68
500m:
600m:
700m:
800m:
5:02.29
6:03.46
7:04.39
8:05.62
1:00.91
1:01.17
1:00.93
1:01.23
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:06.86
10:08.53
11:09.90
12:11.56
1:01.24
1:01.67
1:01.37
1:01.66
1300m:
1400m:
1500m:
13:13.12
14:14.27
15:12.18
1:01.56
1:01.15
57.91
3.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin15:19.27904
100m:
200m:
300m:
400m:
59.37
2:01.13
3:03.25
4:05.26
59.37
1:01.76
1:02.12
1:02.01
500m:
600m:
700m:
800m:
5:07.43
6:09.49
7:11.08
8:12.36
1:02.17
1:02.06
1:01.59
1:01.28
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:13.35
10:14.37
11:15.73
12:17.00
1:00.99
1:01.02
1:01.36
1:01.27
1300m:
1400m:
1500m:
13:18.15
14:19.25
15:19.27
1:01.15
1:01.10
1:00.02
4.Pielowski Krzysztof91KormoranOlsztyn15:41.96840
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.83
2:04.08
3:06.06
4:08.36
1:00.83
1:03.25
1:01.98
1:02.30
500m:
600m:
700m:
800m:
5:10.95
6:13.21
7:15.08
8:18.51
1:02.59
1:02.26
1:01.87
1:03.43
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:21.76
10:25.66
11:29.76
12:33.83
1:03.25
1:03.90
1:04.10
1:04.07
1300m:
1400m:
1500m:
13:37.92
14:41.13
15:41.96
1:04.09
1:03.21
1:00.83
5.Piątkowski Mateusz SO90Unia Oświecim15:43.05837
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.17
2:02.86
3:06.11
4:09.06
1:00.17
1:02.69
1:03.25
1:02.95
500m:
600m:
700m:
800m:
5:11.83
6:14.96
7:17.97
8:21.26
1:02.77
1:03.13
1:03.01
1:03.29
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:24.53
10:27.89
11:31.03
12:34.33
1:03.27
1:03.36
1:03.14
1:03.30
1300m:
1400m:
1500m:
13:37.89
14:41.41
15:43.05
1:03.56
1:03.52
1:01.64
6.Rurak Paweł88AZS AWF W-wa15:47.79824
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.88
2:04.21
3:07.44
4:10.81
1:00.88
1:03.33
1:03.23
1:03.37
500m:
600m:
700m:
800m:
5:14.03
6:17.27
7:20.68
8:24.29
1:03.22
1:03.24
1:03.41
1:03.61
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:28.15
10:31.83
11:35.71
12:39.48
1:03.86
1:03.68
1:03.88
1:03.77
1300m:
1400m:
1500m:
13:43.08
14:46.33
15:47.79
1:03.60
1:03.25
1:01.46
7.Piekut Krzysztof90KormoranOlsztyn15:56.42802
Min Młodz MŚw, Min ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.30
2:04.50
3:07.62
4:11.25
1:01.30
1:03.20
1:03.12
1:03.63
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.10
6:19.10
7:23.63
8:28.90
1:03.85
1:04.00
1:04.53
1:05.27
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:33.79
10:38.61
11:42.84
12:47.16
1:04.89
1:04.82
1:04.23
1:04.32
1300m:
1400m:
1500m:
13:51.56
14:55.83
15:56.42
1:04.40
1:04.27
1:00.59
8.Hura Bartosz91KormoranOlsztyn15:59.47795
Min Młodz MŚw, Min ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.90
2:05.09
3:07.57
4:10.65
1:01.90
1:03.19
1:02.48
1:03.08
500m:
600m:
700m:
800m:
5:14.19
6:17.84
7:22.06
8:26.96
1:03.54
1:03.65
1:04.22
1:04.90
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:31.49
10:36.45
11:41.62
12:46.38
1:04.53
1:04.96
1:05.17
1:04.76
1300m:
1400m:
1500m:
13:51.33
14:55.91
15:59.47
1:04.95
1:04.58
1:03.56
9.Stolarski Błażej SO90Aqua Bydgoszcz16:08.15773
Min-12 MEJ
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.88
2:04.67
3:08.31
4:11.98
1:00.88
1:03.79
1:03.64
1:03.67
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.63
6:19.47
7:23.80
8:28.84
1:03.65
1:03.84
1:04.33
1:05.04
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:34.02
10:39.00
11:43.93
12:49.93
1:05.18
1:04.98
1:04.93
1:06.00
1300m:
1400m:
1500m:
13:56.40
15:02.58
16:08.15
1:06.47
1:06.18
1:05.57
10.Gilski Paweł90KormoranOlsztyn16:11.29766
Min-12 MEJ
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.42
2:05.10
3:08.69
4:11.92
1:01.42
1:03.68
1:03.59
1:03.23
500m:
600m:
700m:
800m:
5:14.73
6:18.58
7:23.15
8:29.03
1:02.81
1:03.85
1:04.57
1:05.88
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:35.41
10:42.29
11:48.85
12:55.53
1:06.38
1:06.88
1:06.56
1:06.68
1300m:
1400m:
1500m:
14:01.74
15:08.19
16:11.29
1:06.21
1:06.45
1:03.10
11.Kawêcki Robert SO89Wisła Puławy16:18.94748
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.03
2:06.33
3:11.73
4:16.85
1:02.03
1:04.30
1:05.40
1:05.12
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.63
6:27.89
7:33.65
8:39.49
1:05.78
1:05.26
1:05.76
1:05.84
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:45.53
10:52.19
11:57.73
13:05.21
1:06.04
1:06.66
1:05.54
1:07.48
1300m:
1400m:
1500m:
14:11.90
15:18.39
16:18.94
1:06.69
1:06.49
1:00.55
12.Czarnota Mateusz SO91Unia Oświecim16:19.17748
Min-12 ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.91
2:06.95
3:12.41
4:18.44
1:01.91
1:05.04
1:05.46
1:06.03
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.15
6:29.83
7:35.42
8:40.82
1:05.71
1:05.68
1:05.59
1:05.40
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:46.28
10:51.93
11:57.37
13:03.15
1:05.46
1:05.65
1:05.44
1:05.78
1300m:
1400m:
1500m:
14:09.28
15:14.97
16:19.17
1:06.13
1:05.69
1:04.20
13.Borowicz-Skoneczny Sylwester92KormoranOlsztyn16:19.72746
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.11
2:06.58
3:11.89
4:17.30
1:02.11
1:04.47
1:05.31
1:05.41
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.68
6:28.08
7:33.34
8:39.13
1:05.38
1:05.40
1:05.26
1:05.79
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:44.62
10:50.54
11:57.01
13:03.28
1:05.49
1:05.92
1:06.47
1:06.27
1300m:
1400m:
1500m:
14:09.79
15:15.79
16:19.72
1:06.51
1:06.00
1:03.93
14.Szuba Michał93Śląsk Wrocław16:25.18734
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.01
2:04.76
3:08.88
4:14.09
1:01.01
1:03.75
1:04.12
1:05.21
500m:
600m:
700m:
800m:
5:19.48
6:25.90
7:32.44
8:39.67
1:05.39
1:06.42
1:06.54
1:07.23
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:46.23
10:52.66
11:59.17
13:06.58
1:06.56
1:06.43
1:06.51
1:07.41
1300m:
1400m:
1500m:
14:13.74
15:21.18
16:25.18
1:07.16
1:07.44
1:04.00
15.Zaczyński Karol SO91Pałac Katowice16:25.82733
Min-12 ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.30
2:07.91
3:12.90
4:18.42
1:02.30
1:05.61
1:04.99
1:05.52
500m:
600m:
700m:
800m:
5:23.75
6:29.77
7:36.14
8:42.61
1:05.33
1:06.02
1:06.37
1:06.47
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:48.80
10:55.50
12:02.38
13:09.53
1:06.19
1:06.70
1:06.88
1:07.15
1300m:
1400m:
1500m:
14:16.55
15:23.24
16:25.82
1:07.02
1:06.69
1:02.58
16.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec16:26.21732
Min-12 ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.71
2:08.21
3:13.45
4:18.88
1:02.71
1:05.50
1:05.24
1:05.43
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.21
6:30.12
7:36.29
8:42.48
1:05.33
1:05.91
1:06.17
1:06.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:49.76
10:56.63
12:03.49
13:10.07
1:07.28
1:06.87
1:06.86
1:06.58
1300m:
1400m:
1500m:
14:16.18
15:22.68
16:26.21
1:06.11
1:06.50
1:03.53
17.Pulwin Paweł SP92Olimpia Poznań16:27.99728
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.51
2:07.63
3:12.73
4:18.45
1:02.51
1:05.12
1:05.10
1:05.72
500m:
600m:
700m:
800m:
5:23.47
6:29.28
7:34.74
8:40.50
1:05.02
1:05.81
1:05.46
1:05.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:48.06
10:55.63
12:03.27
13:10.48
1:07.56
1:07.57
1:07.64
1:07.21
1300m:
1400m:
1500m:
14:17.91
15:24.73
16:27.99
1:07.43
1:06.82
1:03.26
18.Stobieniecki Jacek SO90Skra Bełchatów16:30.09723
Min-12 ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.00
2:08.33
3:15.63
4:22.65
1:02.00
1:06.33
1:07.30
1:07.02
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.18
6:37.48
7:44.37
8:51.11
1:07.53
1:07.30
1:06.89
1:06.74
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:58.13
11:05.04
12:10.58
13:16.22
1:07.02
1:06.91
1:05.54
1:05.64
1300m:
1400m:
1500m:
14:21.84
15:26.79
16:30.09
1:05.62
1:04.95
1:03.30
19.Gawełczyk Mateusz SK90AZSAWF Katowice16:34.87713
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.81
2:07.26
3:13.33
4:19.81
1:01.81
1:05.45
1:06.07
1:06.48
500m:
600m:
700m:
800m:
5:26.72
6:33.79
7:41.10
8:48.10
1:06.91
1:07.07
1:07.31
1:07.00
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:54.94
11:01.93
12:08.67
13:15.26
1:06.84
1:06.99
1:06.74
1:06.59
1300m:
1400m:
1500m:
14:21.51
15:28.64
16:34.87
1:06.25
1:07.13
1:06.23
20.Towarek Sebastian93Jedynka Elbląg16:43.00696
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.19
2:09.04
3:15.26
4:21.99
1:03.19
1:05.85
1:06.22
1:06.73
500m:
600m:
700m:
800m:
5:28.72
6:36.12
7:43.56
8:50.96
1:06.73
1:07.40
1:07.44
1:07.40
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:58.58
11:06.42
12:13.74
13:21.42
1:07.62
1:07.84
1:07.32
1:07.68
1300m:
1400m:
1500m:
14:29.07
15:36.81
16:43.00
1:07.65
1:07.74
1:06.19
21.Rybiński Dawid93Śląsk Wrocław16:51.16679
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.61
2:10.81
3:18.14
4:25.31
1:03.61
1:07.20
1:07.33
1:07.17
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.48
6:40.16
7:48.21
8:55.57
1:07.17
1:07.68
1:08.05
1:07.36
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.75
11:12.27
12:20.95
13:29.48
1:08.18
1:08.52
1:08.68
1:08.53
1300m:
1400m:
1500m:
14:38.93
15:47.68
16:51.16
1:09.45
1:08.75
1:03.48
22.Dubiel Adam93Lublinianka16:54.30673
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.63
2:08.44
3:16.42
4:24.60
1:01.63
1:06.81
1:07.98
1:08.18
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.39
6:41.42
7:49.12
8:56.44
1:08.79
1:08.03
1:07.70
1:07.32
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:04.39
11:11.79
12:20.33
13:29.13
1:07.95
1:07.40
1:08.54
1:08.80
1300m:
1400m:
1500m:
14:38.02
15:47.19
16:54.30
1:08.89
1:09.17
1:07.11
23.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec16:56.25669
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.83
2:11.01
3:18.91
4:27.22
1:03.83
1:07.18
1:07.90
1:08.31
500m:
600m:
700m:
800m:
5:36.31
6:45.35
7:53.47
9:01.52
1:09.09
1:09.04
1:08.12
1:08.05
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:10.11
11:18.19
12:26.35
13:34.48
1:08.59
1:08.08
1:08.16
1:08.13
1300m:
1400m:
1500m:
14:42.44
15:49.90
16:56.25
1:07.96
1:07.46
1:06.35
24.Kot Maciej  SR91JuniorKluczbork16:59.50662
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.24
2:07.59
3:13.42
4:20.01
1:02.24
1:05.35
1:05.83
1:06.59
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.63
6:36.06
7:44.38
8:53.15
1:07.62
1:08.43
1:08.32
1:08.77
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:02.58
11:11.61
12:21.77
13:31.78
1:09.43
1:09.03
1:10.16
1:10.01
1300m:
1400m:
1500m:
14:42.21
15:52.05
16:59.50
1:10.43
1:09.84
1:07.45
25.Pióro Artur91Pałac Katowice17:07.60647
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.50
2:10.88
3:18.69
4:26.89
1:03.50
1:07.38
1:07.81
1:08.20
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.90
6:45.14
7:54.32
9:03.97
1:09.01
1:09.24
1:09.18
1:09.65
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:13.78
11:23.38
12:32.46
13:41.93
1:09.81
1:09.60
1:09.08
1:09.47
1300m:
1400m:
1500m:
14:51.82
16:00.99
17:07.60
1:09.89
1:09.17
1:06.61
26.Kotowicz Jan91Lublinianka17:07.72647
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.73
2:13.61
3:22.49
4:30.44
1:04.73
1:08.88
1:08.88
1:07.95
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.40
6:48.27
7:56.95
9:05.29
1:08.96
1:08.87
1:08.68
1:08.34
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:14.06
11:23.08
12:32.25
13:41.84
1:08.77
1:09.02
1:09.17
1:09.59
1300m:
1400m:
1500m:
14:51.29
16:00.36
17:07.72
1:09.45
1:09.07
1:07.36
27.Kotlarski Marcin89Astromal-Akwawi17:09.62643
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.09
2:14.28
3:23.33
4:32.55
1:05.09
1:09.19
1:09.05
1:09.22
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.35
6:50.62
7:59.40
9:09.52
1:08.80
1:09.27
1:08.78
1:10.12
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:18.71
11:28.25
12:37.32
13:46.62
1:09.19
1:09.54
1:09.07
1:09.30
1300m:
1400m:
1500m:
14:56.41
16:06.26
17:09.62
1:09.79
1:09.85
1:03.36
28.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec17:24.70615
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.30
2:14.89
3:24.71
4:34.39
1:05.30
1:09.59
1:09.82
1:09.68
500m:
600m:
700m:
800m:
5:43.89
6:53.64
8:04.26
9:14.26
1:09.50
1:09.75
1:10.62
1:10.00
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:24.60
11:35.01
12:44.70
13:54.98
1:10.34
1:10.41
1:09.69
1:10.28
1300m:
1400m:
1500m:
15:05.87
16:16.79
17:24.70
1:10.89
1:10.92
1:07.91
29.Kut Bartosz93Bobry Debica17:30.52605
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.80
2:17.45
3:28.23
4:37.76
1:06.80
1:10.65
1:10.78
1:09.53
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.61
6:58.38
8:09.47
9:20.37
1:09.85
1:10.77
1:11.09
1:10.90
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:31.32
11:42.68
12:53.45
14:04.52
1:10.95
1:11.36
1:10.77
1:11.07
1300m:
1400m:
1500m:
15:15.49
16:24.39
17:30.52
1:10.97
1:08.90
1:06.13
30.Tochwin Adrian92BATORY Sokółka17:31.37604
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.74
2:13.76
3:24.61
4:34.90
1:04.74
1:09.02
1:10.85
1:10.29
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.53
6:56.78
8:07.73
9:19.12
1:10.63
1:11.25
1:10.95
1:11.39
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:29.59
11:39.59
12:50.39
14:01.04
1:10.47
1:10.00
1:10.80
1:10.65
1300m:
1400m:
1500m:
15:12.08
16:22.73
17:31.37
1:11.04
1:10.65
1:08.64
31.Borowiecki Daniel93BUKS Warszawa17:33.51600
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.06
2:15.62
3:25.72
4:37.20
1:05.06
1:10.56
1:10.10
1:11.48
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.58
6:58.15
8:08.47
9:19.28
1:10.38
1:10.57
1:10.32
1:10.81
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:30.62
11:41.94
12:52.74
14:03.82
1:11.34
1:11.32
1:10.80
1:11.08
1300m:
1400m:
1500m:
15:14.33
16:23.80
17:33.51
1:10.51
1:09.47
1:09.71
32.Tomaszewski Jacek94REKIN W-wa17:35.06598
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.58
2:13.79
3:24.71
4:35.72
1:04.58
1:09.21
1:10.92
1:11.01
500m:
600m:
700m:
800m:
5:46.47
6:57.67
8:08.75
9:19.97
1:10.75
1:11.20
1:11.08
1:11.22
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:30.94
11:41.68
12:53.16
14:04.52
1:10.97
1:10.74
1:11.48
1:11.36
1300m:
1400m:
1500m:
15:15.77
16:26.76
17:35.06
1:11.25
1:10.99
1:08.30
33.Certa Maciej91Wisła Puławy17:36.85594
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.51
2:09.56
3:22.11
4:34.40
1:01.51
1:08.05
1:12.55
1:12.29
500m:
600m:
700m:
800m:
5:46.82
6:58.25
8:10.21
9:22.26
1:12.42
1:11.43
1:11.96
1:12.05
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:32.09
11:43.16
12:54.38
14:04.94
1:09.83
1:11.07
1:11.22
1:10.56
1300m:
1400m:
1500m:
15:16.53
16:25.46
17:36.85
1:11.59
1:08.93
1:11.39
34.Jarząb Radosław SP89Posnania Poznań17:47.85576
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.33
2:14.68
3:26.59
4:37.63
1:02.33
1:12.35
1:11.91
1:11.04
500m:
600m:
700m:
800m:
5:49.03
7:00.28
8:11.76
9:24.00
1:11.40
1:11.25
1:11.48
1:12.24
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:36.04
11:45.72
12:58.35
14:11.34
1:12.04
1:09.68
1:12.63
1:12.99
1300m:
1400m:
1500m:
15:24.67
16:37.86
17:47.85
1:13.33
1:13.19
1:09.99
35.Pietrzak Artur88Astromal-Akwawi18:14.37535
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.29
2:18.85
3:31.38
4:44.16
1:06.29
1:12.56
1:12.53
1:12.78
500m:
600m:
700m:
800m:
5:57.06
7:10.24
8:23.83
9:38.14
1:12.90
1:13.18
1:13.59
1:14.31
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:52.40
12:06.29
13:20.70
14:35.40
1:14.26
1:13.89
1:14.41
1:14.70
1300m:
1400m:
1500m:
15:50.40
17:03.77
18:14.37
1:15.00
1:13.37
1:10.60
36.Hałaczkiewicz Paweł93Wisła Puławy18:16.57532
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.12
2:16.51
3:27.31
4:37.98
1:06.12
1:10.39
1:10.80
1:10.67
500m:
600m:
700m:
800m:
5:48.71
7:00.42
8:12.96
9:26.87
1:10.73
1:11.71
1:12.54
1:13.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:41.40
11:56.39
13:12.26
14:29.05
1:14.53
1:14.99
1:15.87
1:16.79
1300m:
1400m:
1500m:
15:45.76
17:02.27
18:16.57
1:16.71
1:16.51
1:14.30
37.Sterczyński Jakub SP88Olimpia Poznań18:25.64519
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.75
2:16.48
3:29.47
4:43.17
1:05.75
1:10.73
1:12.99
1:13.70
500m:
600m:
700m:
800m:
5:57.70
7:12.41
8:26.68
9:41.01
1:14.53
1:14.71
1:14.27
1:14.33
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:56.04
12:10.74
13:25.55
14:40.88
1:15.03
1:14.70
1:14.81
1:15.33
1300m:
1400m:
1500m:
15:55.61
17:11.39
18:25.64
1:14.73
1:15.78
1:14.25
NWStańczyk Dawid91Śląsk Wrocław
NWOlszewski Krzysztof86Unia Oświecim



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl