Mistrzostwa Polski Seniorów

GMP-2008 Ostrowiec Św - Wyniki  

Nr  16
08-04-04
100m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2000   55.04
   55.14
Kizierowski Bartosz
POWARSydney


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m
1.Unold Marcin86AZSAWF Katowice55.9255.7190727.0328.68
2.Mączewski Adam90Warszawianka57.4556.5886627.2629.32
RP Jun-18lat; Min Młodz MŚw, Min ME Jun
3.Jasiński Jakub87AZS Zielona G.57.6856.8685327.5729.29
Rumianowski Tomasz85AZS Zielona G.58.4756.8685327.2729.59
5.Kawêcki Radosław91KORNER Ziel.G.58.7657.2383727.7229.51
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
6.Jankiewicz Krzysztof91Nawa Skierniewi58.4057.5082528.2329.27
Min ME Jun
7.Gaszyk Tomasz  SO89Unia Oświecim59.2758.7477428.5030.24
8.Karaś Sebastian91Polonia W-wa59.2758.7877228.7030.08


B-Finał
9.Majewski Michał85AZSAWF Gdańsk59.7959.7173628.3031.41
10.Rusin Mariusz88AZS AWF W-wa1:00.3559.8173329.2330.58
11.Wysoczyński Mateusz93Jordan Kraków1:00.4059.9072929.5330.37
12.Konarzewski Jan88Warszawianka59.891:00.1073029.3430.76
13.Meller Olaf  SG92AZSAWF Gdańsk1:00.421:00.1572029.6030.55
14.Miciul Mateusz87AZSAWF Gdańsk1:00.491:00.1971928.9331.26
15.Rak Mateusz90Aqua Bydgoszcz1:00.691:00.7270129.3931.33
16.Świetlicki Daniel90PZP1:00.641:01.8570329.7932.06


17.


Oleasz Michał


91


AZSAWF Wrocław


1:00.75


699


29.08


31.67
18.Wiśniowski Tomasz90SłowiankaGorzów1:00.8469629.5531.29
19.Odomirski Tomasz SK91Jordan Kraków1:00.9469329.0731.87
20.Zakrzewski Łukasz SK90Jordan Kraków1:01.1168729.9831.13
21.Winiewicz Michał88AZSAWF Wrocław1:01.4167730.1431.27
22.Dembniak Paweł  SR89Victoria Racibó1:01.5267330.2531.27
23.Karaś Robert89AZSAWF Gdańsk1:01.7966529.8831.91
24.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka1:01.8566329.9531.90
Pietrzyk Patryk92Start Łódź1:01.8566329.9731.88
26.Zawada Mateusz92Solex Lebork1:02.0765629.9632.11
27.Rząsa Michał88AZSAWF Gdańsk1:02.1565330.3531.80
28.Całka Mateusz89Orlik Lublin1:02.3564730.6131.74
29.Kwaśkiewicz Marcin89Śląsk Wrocław1:02.4464429.9732.47
30.Gradoń Jakub90Śląsk Wrocław1:02.8263230.3932.43
31.Polak Daniel SO91Unia Oświecim1:03.0462630.1732.87
32.Dyduch Marcin SR91Jordan Kraków1:03.1862230.9832.20
33.Wêgier Grzegorz89Orlik Lublin1:03.4561430.3633.09
34.Hałaczkiewicz Paweł93Wisła Puławy1:03.8460230.6933.15
35.Latos Wojciech90Aqua Bydgoszcz1:03.9460031.1732.77
36.Lemiesz Krzysztof89Start Łódź1:04.4858531.1933.29
37.Pieczara Michał92Aqua Bydgoszcz1:04.5558331.6432.91
38.Koss Rafał91Trójka Łódź1:04.9257331.0133.91
39.Dêbowski Patryk91Aqua Bydgoszcz1:05.1256831.2233.90
40.Najborowski Paweł92KORNER Ziel.G.1:05.2156530.4934.72
41.Perkowski Marcin  SR90Victoria Racibó1:05.3856131.6533.73
42.Charyna Wojciech89KORNER Ziel.G.1:05.7255232.1833.54
43.Paczkowski Jacek91KORNER Ziel.G.1:05.8055031.9733.83
44.Słomiński Szymon  SP89Posnania Poznań1:05.8155031.0734.74
45.Jóźwiak Radosław89Delfin Toruń1:06.1354231.4934.64
46.Puchacz Jacek91Olimpia Lublin1:06.2553931.6834.57
47.Zaleski Antoni88Start Łódź1:07.0352031.5535.48
48.Mayer Robert91KORNER Ziel.G.1:07.1651732.1135.05
49.Zieliński Michał91Ikar Mielec1:08.4049032.7135.69
50.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suw1:08.8748033.5435.33
51.Bielawski Michał93REKIN W-wa1:09.2847133.1936.09
52.Matryba Paweł94REKIN W-wa1:09.3047133.4735.83
53.Dzieniszewski Michał94Kochłowiczanka1:12.6640833.3839.28



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl