Mistrzostwa Polski Seniorów

GMP-2008 Ostrowiec Św - Wyniki  

Nr  32
08-04-06
100m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2005   49.16
   49.23
Gąsior Łukasz
POWARDebica


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m
1.Gąsior Łukasz86AZS AWF W-wa51.3250.1089623.6926.41
2.Załuski Kajetan87AZS Zielona G.52.0750.2388923.7726.46
3.Tarczyński Marcin90Polonia W-wa51.3550.7586224.3926.36
Min Młodz MŚw, Min ME Jun
4.Witkowski Michał84AZS AWF W-wa51.8750.8085923.8726.93
5.Jasiński Jakub87AZS Zielona G.51.6451.4083024.4726.93
6.Gêgotek Piotr84AZSAWF Katowice51.4851.5882624.1827.40
7.Wilk Robert86AZSAWF Katowice51.8151.7081524.9426.76
8.Wilk Krzysztof SK89Jordan Kraków52.2052.3879225.0127.37


B-Finał
9.Iwaniuk Damian87AZS AWF W-wa52.7852.4478125.3327.11
10.Gnela Wojciech88AZSAWF Katowice52.5052.4578125.3927.06
11.Gimiński Łukasz86AZS AWF W-wa52.5952.6277425.5827.04
12.Otłowski Aleksy SK91Warszawianka53.2352.7376825.5527.18
13.Jedrzejewski Grzegorz88KSZO Ostrowiec53.1952.8776225.6227.25
14.Bogulski Bartłomiej92Juvenia Wrocław53.1453.0175625.5227.49
15.Majewski Michał85AZSAWF Gdańsk52.9053.1376125.6627.47
16.Luftman Adam91SłowiankaGorzów53.3553.2274725.4027.82


17.


Unold Marcin


86


AZSAWF Katowice


50.78


Skreśl


860


24.74


26.04
18.Przyborowski Piotr93MZOS Płock53.4873625.7927.69
19.Meller Olaf  SG92AZSAWF Gdańsk53.5073625.8427.66
20.Grabowicz Łukasz90Aqua Bydgoszcz53.6173126.3527.26
21.Dąbrowski Filip88AZSAWF Katowice53.6473026.0427.60
22.Zieliński Dawid92MKP Szczecin53.7572525.8927.86
23.Kasza Sebastian89Jedynka Łódź53.8572126.1627.69
24.Kawêcki Radosław91KORNER Ziel.G.53.8872025.7628.12
25.Rząsa Wojciech90AZSAWF Gdańsk54.0371425.8928.14
26.Winiewicz Michał88AZSAWF Wrocław54.1271125.5128.61
27.Karpeta Piotr87Śląsk Wrocław54.1770926.1528.02
28.Smoliński Jan SO90Unia Oświecim54.3470225.6728.67
29.Wielechowski Piotr SO89Unia Oświecim54.4169926.1228.29
30.Pelc Krzysztof SR91Manta Jelcz-Las54.4369826.2328.20
31.Bucki Paweł86AZSAWF Katowice54.4769726.1928.28
32.Sokulski Jacek91Śląsk Wrocław54.5169526.6627.85
33.Kawêcki Robert SO89Wisła Puławy54.5269526.5527.97
34.Zieja Dawid  SO89Unia Oświecim54.6768926.6428.03
35.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin54.7468726.5528.19
36.Kwiatkowski Przemysław92Trójka Łódź55.0267627.0427.98
37.Dominiak Marcin90Warszawianka55.0367626.3528.68
38.Szamotulski Wojciech91SłowiankaGorzów55.0667526.3628.70
39.Charyna Wojciech89KORNER Ziel.G.55.1167326.5828.53
40.Ziêba Łukasz89Flota Gdynia55.1567126.6328.52
41.Łodyga Wiktor SR90Zryw Opole55.1867026.6228.56
42.Bor Radosław93KORNER Ziel.G.55.2866727.2428.04
43.Janas Krzysztof93REKIN W-wa55.3166626.4628.85
44.Cieślak Tomasz90Polonia W-wa55.3866327.0128.37
45.Pastwiński Konrad92Trójka Łódź55.4366126.9328.50
46.Żyznowski Michał92MZOS Płock55.4866027.1628.32
47.Mielniczuk Przemysław90KORNER Ziel.G.55.7265127.0628.66
48.Wołodźko Maciej9311-tka Jelenia55.7764926.7928.98
49.Lewaszow Hubert92KORNER Ziel.G.55.8764627.0428.83
50.Gradoń Jakub90Śląsk Wrocław55.9464326.5329.41
51.Kandulski Daniel91MKP Szczecin56.0464027.1028.94
52.Jóźwiak Radosław89Delfin Toruń56.1563626.7229.43
53.Musiałowski Michał88Astromal-Akwawi56.2263426.7429.48
54.Harabin Mateusz90ARKA Kielce56.2563327.0229.23
55.Janas Piotr90Warszawianka56.3662927.3629.00
56.Rutkowski Szymon88AZS AWF W-wa56.3762926.8829.49
57.Pąchalski Tomasz86AZSAWF Katowice56.4762526.1630.31
58.Latos Wojciech90Aqua Bydgoszcz56.5062427.3229.18
59.Walczak Joachim89Warszawianka56.5762226.8229.75
60.Siński Mateusz94REKIN W-wa56.6761927.2729.40
61.Najborowski Paweł92KORNER Ziel.G.56.8561327.1329.72
62.Gawroński Michał90Bobry Debica57.1760327.7229.45
63.Handke Paweł87AZSAWF Wrocław57.2959927.3229.97
64.Pietrzyk Patryk92Start Łódź57.5259227.4930.03
65.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec57.6258927.6729.95
66.Puchacz Jacek91Olimpia Lublin57.6358827.2130.42
67.Pawlak Radosław89Start Łódź57.7058627.6430.06
68.Maciejewski Adam87Delfin Toruń57.7258627.6630.06
69.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suw58.0957427.6830.41
70.Kêcik Łukasz94Lublinianka58.1157427.8630.25
71.Kwiatkowski Michał90Trójka Łódź58.6655827.9530.71
72.Fara Kacper94Bobry Debica58.7355628.2530.48
73.Fronia Kamil9211-tka Jelenia58.8655228.0430.82
74.Tworzewski Adrian93KSZO Ostrowiec59.0754627.8331.24
75.Sobstyl Jan89Orlik Lublin59.2054328.3330.87
76.Bielawski Michał93REKIN W-wa59.3054028.2731.03
77.Stańczyk Dawid91Śląsk Wrocław59.6952928.4431.25
78.Matryba Paweł94REKIN W-wa1:00.0452028.8031.24
79.Rdzeń Rafał89Start Łódź1:00.3851228.4831.90
80.Ursatyev Stanislav91Zryw Opole1:00.4151128.9331.48
81.Tomaszewski Jacek94REKIN W-wa1:01.1349329.5531.58
82.Mayer Robert91KORNER Ziel.G.1:01.2049128.8632.34
NWDêbowski Patryk91Aqua Bydgoszcz
NWHaas Mateusz88AZSAWF Wrocław
NWSławiński Mateusz86AZSAWF Wrocław



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl