Grand Prix Polski



Grand Prix Polski - DIALOG Telecom
Wyniki - III blok
Ostrowiec Św. 17-18.05.2008

Nr  23  100m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  24  100m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  25  100m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  26  100m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  27  100m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  28  100m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  29  100m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  30  100m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  31  400m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  32  400m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior


Nr  23
08-05-18
100m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006   55.33Korc Agata86AZWROBudapeszt


r.KodCzasPkt.50m100m
1.Barzycka Paulina86Olimpia Lublin57.5582628.0129.54
2.Wilk Katarzyna92Jordan Kraków58.0080728.2729.73
3.Pawlaczek Natalia93Zryw Opole59.2575728.5430.71
4.Miłosz Marianna  SG92AZSAWF Gdańsk1:00.1072528.9631.14
5.Jêdrzejczak Otylia83AZS AWF W-wa1:00.1372428.4031.73
6.Kawecka Anna92ARKA Kielce1:00.9169729.4031.51
7.Szula Paulina91AZSAWF Katowice1:01.0069429.9731.03
8.Pszczolnik Monika  SG93AZSAWF Gdańsk1:01.0469229.3631.68
9.Sadło Kamila94AVIA Świdnik1:01.0769129.8031.27
10.Piasecka Marta SK91AZSAWF Katowice1:01.7366929.7431.99
11.Wołoszyn Sonia95ARKA Kielce1:02.1765530.5031.67
12.Nizio Nicola93MKP Szczecin1:02.5464430.7531.79
13.Krzemińska Mariola  SR92MMKS Kedź-K.1:03.0662830.3332.73
14.Hałaczek Barbara92Trójka Łódź1:03.2862130.4532.83
15.Krzyżostoniak Agnieszka93MKP Szczecin1:03.7560830.6833.07
16.Grabarska Marta93Aqua Bydgoszcz1:03.8060630.2833.52
17.Wilczêga Anita93Polonia W-wa1:03.8360530.5833.25
18.Lefanowicz Iwona92Skarpa Lublin1:03.9060331.2132.69
19.Łach Marta92Polonez Wyszków1:03.9560230.6033.35
20.Urbaniak Patrycja91Delfin Tarnobrz1:04.1059830.8133.29
21.Kołodziejczyk Izabella94Manta Jelcz-Las1:04.7058131.4033.30
22.Kijewska Kaja94ARKA Kielce1:04.8557730.8933.96
23.Panek Sara93Śląsk Wrocław1:04.8957630.5634.33
24.Kieszek Joanna91Ikar Mielec1:05.0157331.3633.65
25.Szynal Ludwika94Skarpa Lublin1:05.5555931.0034.55
26.Karzełek Lena92Polonez Wyszków1:05.5655931.2934.27
27.Nowaczek Justyna94Skarpa Lublin1:05.7255531.9633.76
28.Duszak Anna93Polonia W-wa1:06.2454231.6634.58
29.Rumińska Marlena93Manta Jelcz-Las1:06.3054031.7934.51
30.Karska Katarzyna93Śląsk Wrocław1:06.5253531.6034.92
31.Szczêsna Sylwia93Polonez Wyszków1:06.5953331.6534.94
32.Sznajder Paula93Śląsk Wrocław1:07.3951432.3335.06
33.Twardowska Sylwia93Skarpa Lublin1:07.4651331.9735.49
34.Mąkosa Magdalena94Wodnik Radom1:07.9450232.5435.40
35.Dąbrowska Paulina94Skarpa Lublin1:08.0350031.8836.15
36.Bordżoł Katarzyna94Skarpa Lublin1:08.0649932.9935.07
37.Horosz Katarzyna93REKIN W-wa1:08.4749032.4136.06
38.Nowak Aleksandra95ARKA Kielce1:09.0447832.6636.38
39.Wiktorow Anna94REKIN W-wa1:09.5646833.5436.02
NWCzupajło Karolina94Znicz Koszalin


<< TOP >>
Nr  24
08-05-18
100m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2005   49.16Gąsior Łukasz86POWARDebica


r.KodCzasPkt.50m100m
1.Gąsior Łukasz86AZS AWF W-wa51.1784124.7426.43
2.Czerniak Konrad89Wisła Puławy51.5482325.0026.54
3.Załuski Kajetan87AZS Zielona G.52.1279625.1626.96
4.Jasiński Jakub87AZS Zielona G.52.4178225.4826.93
Wilk Robert86AZSAWF Katowice52.4178225.1527.26
6.Jêdrzejewski Grzegorz98KSZO Ostrowiec53.1075226.2226.88
7.Certa Maciej SO91Wisła Puławy53.6572925.7027.95
8.Gnela Wojciech88AZSAWF Katowice53.8472226.0527.79
9.Zieliński Dawid92MKP Szczecin54.1071126.3227.78
10.Wypych Filip91Trójka Łódź54.1171126.0728.04
11.Domżała Tomasz92Polonez Wyszków54.6169226.0128.60
12.Pasula Jakub92Trójka Łódź54.6669025.3329.33
13.Dobrowolski Sebastian90PIĄTKA Konstant54.7468726.3928.35
14.Wysoczyński Mateusz93Jordan Kraków55.5165826.9228.59
15.Łuczak Piotr92AZSAWF Katowice55.5865626.8128.77
16.Gawełczyk Mateusz SK90AZSAWF Katowice55.6165527.1328.48
17.Grzelec Bartosz93Polonia W-wa55.6865226.4629.22
18.Psota Ireneusz87AZSAWF Katowice55.7864927.1328.65
19.Janas Krzysztof93REKIN W-wa55.9164426.9228.99
20.Smoliński Jan SO90Unia Oświecim55.9264427.3328.59
21.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin56.0264127.6728.35
22.Suzin Marcin93Jordan Kraków56.0364027.4528.58
23.Kandulski Daniel91MKP Szczecin56.0464027.3528.69
24.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin56.1363727.6628.47
25.Gimiński Łukasz86AZS AWF W-wa56.1763527.6728.50
26.Kotkowicz Michał93Znicz Koszalin56.2363326.5829.65
27.Rokicki Michał84AZS AWF W-wa56.3463027.2829.06
28.Bogdański Łukasz90ATP Augustów56.6162126.5730.04
29.Pastwiński Konrad92Trójka Łódź56.7861526.7929.99
30.Gajda Mateusz93Nawa Skierniewi56.9860926.9430.04
31.Denert Adam91ATP Augustów57.0760627.5329.54
Szydłowski Adrian92Skarpa Lublin57.0760627.3529.72
33.Graczyk Przemysław92Skarpa Lublin57.1260427.5729.55
34.Grzegorzewski Maciej90Aqua Bydgoszcz57.2060227.6729.53
35.Kupś Sebastian94Znicz Koszalin57.2360127.4329.80
36.Osnowski Bartosz94ÓSEMKA Starog.G57.3459727.1230.22
37.Siński Mateusz94REKIN W-wa57.3659728.1029.26
38.Kwiatkowski Michał90Trójka Łódź57.3959627.5229.87
39.Gawroński Michał90Bobry Debica57.5059227.5129.99
Harabin Mateusz90ARKA Kielce57.5059227.7829.72
41.Sygnecki Janusz92Skarpa Lublin58.0757527.1030.97
42.Wolak Krzysztof90Śląsk Wrocław58.1557328.0030.15
43.Kêcik Łukasz94Lublinianka58.2756928.5929.68
44.Tworzewski Adrian93KSZO Ostrowiec58.2956927.9630.33
45.Skubicha Konrad92Skarpa Lublin58.3756628.0930.28
46.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec58.5356228.5230.01
47.Mokwa Marcin92Sambor Tczew58.6755827.8830.79
48.Fara Kacper94Bobry Debica58.8155428.3430.47
49.Grzybowski Damian93Polonez Wyszków58.9155128.0430.87
50.Bielawski Michał93REKIN W-wa59.0054828.1430.86
51.Zieliński Michał91Ikar Mielec59.2354228.2630.97
52.Ryskalok Michał93Polonia W-wa59.4053728.0831.32
53.Szymański Konrad93Polonia W-wa59.6053227.7431.86
54.Semczuk Michał92FOKA Sandomierz59.8752528.6831.19
55.Opalski Marcin93REKIN W-wa59.9452329.4330.51
56.Dobrowolski Patryk92Skarpa Lublin1:00.1351828.6631.47
57.Markowski Adam94Start Łódź1:00.2051628.9631.24
58.Suszek Wojciech92Skarpa Lublin1:00.4451028.0232.42
59.Samczuk Jakub92Skarpa Lublin1:00.5050829.0731.43
60.Łopaciński Kacper95FOKA Sandomierz1:00.5450729.0531.49
61.Nowicki Mateusz94Astoria Bydgosz1:00.6350529.6530.98
62.Świątkiewicz Rafał93Polonia W-wa1:00.6550529.1331.52
63.Smeja Sławomir94Astoria Bydgosz1:00.6650429.7430.92
64.Krupecki Oskar92MKP Szczecin1:00.7050328.6732.03
65.Badeński Patryk94Wodnik Radom1:00.8749929.0331.84
66.Kaczmarek Rafał94BUKS Warszawa1:00.9649729.1931.77
67.Wolak Bartłomiej93Śląsk Wrocław1:01.1649229.5731.59
68.Brodzik Andrzej94Skarpa Lublin1:01.1949129.0032.19
69.Lann Vel Lace Karol93REKIN W-wa1:01.4048628.7732.63
70.Okrój Jakub94REKIN W-wa1:01.8447629.2732.57
71.Triebler Kacper94Astoria Bydgosz1:01.8647628.8033.06
72.Komisaruk Jakub94Manta Jelcz-Las1:02.3246530.1232.20
73.Pióro Filip94ARKA Kielce1:02.5246130.4332.09
74.Król Wojciech94Aqua Bydgoszcz1:03.2644530.0433.22
75.Szyszka Maciej94Bobry Debica1:03.4244129.6233.80
76.Ryndak Bartosz94Bobry Debica1:03.7843430.4533.33
77.Wilczyński Mateusz92Trójka Łódź1:04.3542229.1135.24
78.Kasperek Radosław94Lublinianka1:04.4842029.6434.84
79.Wrona Łukasz94Skarpa Lublin1:05.5639930.9434.62
80.Kaźmierak Michał93Nawa Skierniewi1:14.3027434.6339.67


<< TOP >>
Nr  25
08-05-18
100m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2005 1:08.54Kamińska Beata80AWGDAMontreal


r.KodCzasPkt.50m100m
1.Kamińska Beata80AZSAWF Gdańsk1:11.0284033.5437.48
2.Kowalczyk Anna88AZS Zielona G.1:13.5775634.6638.91
3.Ostrowska Agnieszka SR90Wodnik Rawicz1:13.5975535.3638.23
4.Dulian Katarzyna87Victoria Racibó1:13.7974935.1138.68
5.Baranowska Katarzyna87MKP Szczecin1:15.1970836.0239.17
6.Bieńkowska Wiktoria93Jedynka Elbląg1:15.4969935.5839.91
7.Poloczek Natalia  SR91Zryw Opole1:16.0568435.5040.55
8.Marczak Monika SO91MOSM Tychy1:16.2467935.2740.97
9.Szydło Paulina92Juvenia Wrocław1:16.2567936.4339.82
10.Nizio Nicola93MKP Szczecin1:17.0665736.8840.18
11.Lewińska Karolina SO93Unia Oświecim1:17.2665237.0040.26
12.Hryniewicz Luiza90Trójka Łódź1:17.9863436.2741.71
13.Jagodzka Aleksandra SO91KORONA Kielce1:18.7061736.8341.87
14.Balcerzak Monika92Aqua Bydgoszcz1:18.8761337.0341.84
15.Pieniążkiewicz Monika  SG92AZSAWF Gdańsk1:18.9161236.9541.96
16.Muller Anna SP92Warta Poznań1:20.5657538.2342.33
17.Kołakowska Róża93Polonia W-wa1:23.0652539.4443.62
18.Fiziar Monika94REKIN W-wa1:23.5551639.1144.44
19.Zacharska Inga94REKIN W-wa1:23.5751539.4644.11
20.Rybak Iwona94AVIA Świdnik1:24.6149739.6045.01
21.Fijałkowska Zuzanna93Ikar Mielec1:24.6349640.4444.19
22.Borkowska Paulina92Polonez Wyszków1:25.5948040.0445.55
23.Nowaczek Justyna94Skarpa Lublin1:25.7747741.2044.57
24.Żebrowska Katarzyna93KSZO Ostrowiec1:26.1247140.2445.88
25.Paś Patrycja93Polonia W-wa1:26.2846840.4045.88
26.Kurasiewicz Agata94Wodnik Radom1:26.4346641.7244.71
27.Uchańska Karolina94KSZO Ostrowiec1:27.4245040.7446.68
28.Maliszewska Katarzyna92Śląsk Wrocław1:28.1843940.9047.28
29.Nowak Aleksandra95ARKA Kielce1:29.0642642.6446.42
30.Twardowska Sylwia93Skarpa Lublin1:29.4342043.3146.12
NWJêdrzejczak Otylia83AZS AWF W-wa


<< TOP >>
Nr  26
08-05-18
100m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006 1:02.12Kuczko Sławomir85AZWARGorzów Wlkp.


r.KodCzasPkt.50m100m
1.Kuczko Sławomir85AZS AWF W-wa1:04.3981530.4233.97
2.Winogrodzki Mariusz87AZS AWF W-wa1:04.6880430.5334.15
3.Gałka Piotr88AZS AWF W-wa1:05.0079331.3833.62
4.Gorczyca Przemysław SR90AZSAWF Katowice1:06.2374930.6735.56
5.Podoprigora Maxim78AUSTRIA Wiedeń1:06.4174330.8435.57
6.Świerczek Bartłomiej SO90Górnik Radlin1:07.5470631.2236.32
7.Certa Maciej SO91Wisła Puławy1:07.7570031.3736.38
8.Wołkanowski Marek SG93AZSAWF Gdańsk1:08.2568531.9336.32
9.Stolarski Błażej SO90Aqua Bydgoszcz1:08.4667832.7435.72
10.Kieruj Jakub88AZSAWF Katowice1:08.7167131.7536.96
11.Zarzecki Bartosz93ATP Augustów1:10.5761932.8837.69
12.Mrozik Jakub92Skarpa Lublin1:11.3260033.1838.14
13.Domański Maciej93ATP Augustów1:11.5459433.2338.31
14.Matczak Mateusz89Trójka Łódź1:11.5759433.1338.44
15.Michałkowski Marek91Warta Poznań1:12.4457233.6838.76
16.Głuszek Łukasz93Śląsk Wrocław1:12.5657033.7838.78
17.Kowalik Bartosz91Ikar Mielec1:13.1655634.3738.79
18.Wasil Sebastian94AVIA Świdnik1:14.2353233.3740.86
19.Czarnota Mateusz SO91Unia Oświecim1:14.3153035.0539.26
20.Lagrzycki Filip93Polonia W-wa1:15.0551535.1739.88
21.Szwedzki Dawid94PIĄTKA Konstant1:15.8249935.6940.13
22.Jankowski Bartosz92Polonez Wyszków1:15.8649834.4141.45
23.Zabojszcz Wojciech95KORONA Kielce1:16.1449336.0840.06
24.Dąbrowski Mateusz92Nawa Skierniewi1:16.2249134.1642.06
25.Pierwieniecki Juliusz91MKP Szczecin1:16.5548534.5641.99
26.Czajkowski Wojciech94AVIA Świdnik1:16.7848136.6440.14
27.Gołêbiowski Maciej94Start Łódź1:17.7446336.5541.19
28.Dudek Michał94Bobry Debica1:18.7744536.6142.16
29.Bagniuk Kajetan93Polonia W-wa1:18.8544436.4242.43
30.Kwieciński Wojciech94REKIN W-wa1:20.9141138.0642.85
31.Kurkiewicz Mateusz94Nawa Skierniewi1:22.8638238.0244.84
32.Lis Tomasz93REKIN W-wa1:27.6532341.9145.74
DYSKW.Kêpka Maciej94REKIN W-wa
DYSKW.Pyrz Marcin92Ikar Mielec
NWŻuczek Piotr94Ikar Mielec
NWBiaduń Adrian93Lublinianka


<< TOP >>
Nr  27
08-05-18
100m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Rekord Polski
2000
2005
1:03.17
1:03.17
Miciul Aleksandra
Staszak Katarzyna
82
87
NOZIE
JOKRA
Helsinki
Montreal


r.KodCzasPkt.50m100m
1.Mazurek Zuzanna SO91FALA Kraśnik1:04.3982131.3233.07
2.Lefanowicz Iwona92Skarpa Lublin1:05.9576432.2233.73
3.Naziêbło Klaudia93Juvenia Wrocław1:06.0476132.1733.87
4.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka1:06.5274432.1234.40
5.Zawiszewska Maja93Aqua Bydgoszcz1:07.0072832.5034.50
6.Borek Natalia SK90Wodnik Krosno1:07.5871032.7334.85
7.Szynal Ludwika94Skarpa Lublin1:07.7770433.2234.55
8.Wilk Katarzyna92Jordan Kraków1:08.2369032.1736.06
9.Krzyżostoniak Agnieszka93MKP Szczecin1:08.7167533.0535.66
10.Kowalska Agata93Polonia W-wa1:08.9666833.6435.32
11.Kołodziejczyk Izabella94Manta Jelcz-Las1:09.6764833.7735.90
12.Kilich Agata SG92Sambor Tczew1:09.8364333.5536.28
13.Rudnik Aleksandra92Polonez Wyszków1:10.2763134.2236.05
14.Cembrzyńska Anna SO91Unia Oświecim1:10.7861834.1136.67
15.Jochim Aleksandra92Śląsk Wrocław1:11.4160134.4536.96
16.Stefańska Katarzyna93Start Łódź1:11.6159634.5237.09
17.Rejska Malwina93Śląsk Wrocław1:11.8958934.8937.00
18.Kopiczko Karina94ATP Augustów1:11.9958734.8837.11
19.Bordżoł Katarzyna94Skarpa Lublin1:12.6457135.3437.30
20.Wiertel Agata95Lublinianka1:12.7556935.3037.45
21.Janiczek Olga91Lublinianka1:12.8556635.8636.99
22.Stańczak Edyta93Śląsk Wrocław1:13.7854535.6338.15
23.Dąbrowska Paulina94Skarpa Lublin1:14.7252536.3138.41
24.Duchnowska Julita94Żak Biała Podl.1:14.7752437.2437.53
25.Kijewska Kaja94ARKA Kielce1:14.9352136.3838.55
26.Borek Aleksandra94Wodnik Krosno1:15.1751636.3738.80
27.Duduś Anna93Delfin Tarnobrz1:15.1951536.6938.50
28.Szczêsna Sylwia93Polonez Wyszków1:15.3351237.1338.20
29.Kołakowska Róża93Polonia W-wa1:15.7050537.7637.94
30.Niedbała Magdalena94REKIN W-wa1:16.5448837.1439.40
31.Sznajder Paula93Śląsk Wrocław1:18.0146137.5540.46
32.Fiziar Monika94REKIN W-wa1:18.8644638.7140.15


<< TOP >>
Nr  28
08-05-18
100m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2000   55.04Kizierowski Bartosz77POWARSydeny


r.KodCzasPkt.50m100m
1.Jankiewicz Krzysztof91Nawa Skierniewi58.2479428.5429.70
2.Kawêcki Radosław91KORNER Ziel.G.58.2579328.5729.68
3.Majewski Michał85AZSAWF Gdańsk59.3874928.5930.79
4.Wysoczyński Mateusz93Jordan Kraków1:00.5070829.8330.67
5.Miciul Mateusz87AZSAWF Gdańsk1:00.9169429.2031.71
6.Kotowicz Jan91Lublinianka1:02.1765230.2731.90
7.Dubiel Adam93Lublinianka1:02.1865230.8731.31
8.Odomirski Tomasz SK91Jordan Kraków1:02.3564730.2332.12
9.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka1:03.2562030.1933.06
10.Morawski Krzysztof94Aqua Bydgoszcz1:03.3061830.9832.32
11.Dobrowolski Sebastian90PIĄTKA Konstant1:03.9460031.6532.29
12.Parasiak Krzysztof94Jedynka Elbląg1:04.0259731.6532.37
13.Latos Wojciech90Aqua Bydgoszcz1:04.0659631.4932.57
14.Dobrowolski Patryk92Skarpa Lublin1:04.6458031.8932.75
15.Capiga Filip SR91Zryw Opole1:04.6957931.3833.31
16.Pieczara Michał92Aqua Bydgoszcz1:05.0257030.7434.28
17.Solski Maciej93Polonia W-wa1:05.1856630.9334.25
18.Zaczyński Karol SO91Pałac Katowice1:05.2456531.9333.31
19.Żołnowski Krzysztof SO90Aqua Bydgoszcz1:05.3056331.9333.37
20.Samczuk Jakub92Skarpa Lublin1:05.4156032.2633.15
21.Dêbowski Patryk91Aqua Bydgoszcz1:06.3753631.5934.78
22.Skrzypczak Jakub93Ikar Mielec1:06.6552932.2634.39
23.Osnowski Bartosz94ÓSEMKA Starog.G1:06.9252332.6834.24
24.Ryskalok Michał93Polonia W-wa1:07.7550433.2634.49
25.Zieliński Dawid92MKP Szczecin1:08.3849032.9035.48
26.Matryba Paweł94REKIN W-wa1:09.3946932.9636.43
27.Płonowski Miłosz SG93AZSAWF Gdańsk1:09.4346832.8836.55
28.Niemidomski Maciej94Jedynka Elbląg1:09.6446433.4236.22
29.Pyda Jakub94Skarpa Lublin1:09.8246034.0835.74
30.Flis Krzysztof93Ikar Mielec1:10.9443934.3036.64
31.Markowski Adam94Start Łódź1:11.0343734.3736.66
32.Dziedzic Andrzej93Polonia W-wa1:11.8042334.6637.14
33.Ryndak Bartosz94Bobry Debica1:14.3338236.4937.84


<< TOP >>
Nr  29
08-05-18
100m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2004   57.84Jedrzejczak Otylia83AZWARAteny


r.KodCzasPkt.50m100m
1.Urbańczyk Aleksandra87Trójka Łódź1:02.6577929.3733.28
2.Nowacka Aleksandra90Zryw Opole1:04.3072030.5233.78
3.Radlińska Marcelina93Orka Zamość1:05.8067230.5635.24
4.Baranowska Katarzyna87MKP Szczecin1:05.9866731.1634.82
5.Skoczylas Izabela SO92Pałac Katowice1:06.3165731.2135.10
6.Wizner Katarzyna94Aqua Bydgoszcz1:06.9263931.4635.46
7.Świtalska Martyna SP92Warta Poznań1:06.9963730.7436.25
8.Stefaniak Małgorzata SP92Warta Poznań1:07.1663232.1235.04
9.Skutela Martyna91AZSAWF Katowice1:07.2363031.4335.80
10.Sikora Paulina SO93Unia Oświecim1:07.6062031.8435.76
11.Cembrzyńska Anna SO91Unia Oświecim1:07.8461332.3835.46
12.Pustuła Agnieszka SO92Unia Oświecim1:07.8761231.7136.16
13.Sadło Kamila94AVIA Świdnik1:08.2060431.7636.44
14.Maliszewska Katarzyna92Śląsk Wrocław1:08.3060131.7336.57
15.Lann Vel Lace Aleksandra94REKIN W-wa1:08.5259532.2636.26
16.Mańczak Agata94Aqua Bydgoszcz1:08.7259032.3236.40
17.Grabarska Marta93Aqua Bydgoszcz1:09.5057032.8436.66
18.Matyaszek Anna94REKIN W-wa1:10.1355532.5537.58
19.Zacharska Inga94REKIN W-wa1:12.0651233.4138.65
20.Duszak Anna93Polonia W-wa1:12.6649933.4039.26
21.Duchnowska Julita94Żak Biała Podl.1:13.5948033.8239.77
22.Paś Patrycja93Polonia W-wa1:16.0043634.9041.10
23.Panek Sara93Śląsk Wrocław1:16.1643335.1341.03
24.Klimek Klaudia91Lublinianka1:16.9142135.2241.69
25.Kurasiewicz Agata94Wodnik Radom1:19.1738635.0044.17
26.Horosz Katarzyna93REKIN W-wa1:20.4336835.2945.14


<< TOP >>
Nr  30
08-05-18
100m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2008   52.99Korzeniowski Pawel85AZWAREindhoven


r.KodCzasPkt.50m100m
1.Tarczyński Marcin90Polonia W-wa55.4881026.1429.34
2.Babuchowski Marcin84Trójka Łódź56.3977226.1730.22
3.Kierzkowski Mateusz87AZSAWF Gdańsk57.0874426.7930.29
4.Paszek Marcin89Warta Poznań57.1674126.8430.32
5.Sokulski Jacek91Śląsk Wrocław57.2473827.0730.17
6.Grabowicz Łukasz90Aqua Bydgoszcz57.8171626.8730.94
7.Łuczak Piotr92AZSAWF Katowice58.2170227.2230.99
8.Machniewicz Radosław SO91Sambor Tczew58.2769927.4430.83
9.Jabłoński Marcin SSz90Juvenia Białyst58.4569327.3431.11
10.Dąbrowski Filip88AZSAWF Katowice58.9467627.4931.45
11.Kornacki Robert93Sambor Tczew59.5965428.2031.39
12.Janas Krzysztof93REKIN W-wa59.8064728.1631.64
13.Suzin Marcin93Jordan Kraków1:00.4462728.3732.07
14.Maciejewski Kacper92Polonez Wyszków1:00.7661728.9931.77
15.Opalski Marcin93REKIN W-wa1:01.1360628.8132.32
16.Jończyk Jakub92Śląsk Wrocław1:01.1460528.1532.99
17.Mróz Marek83AZSAWF Katowice1:01.9458228.1733.77
18.Zapała Łukasz  SO91Unia Oświecim1:02.1557628.5833.57
19.Stebnicki Dawid SO90Unia Oświecim1:02.2357429.2233.01
20.Gajda Mateusz93Nawa Skierniewi1:02.2657329.3032.96
21.Krupecki Oskar92MKP Szczecin1:02.4156928.5333.88
22.Kupś Sebastian94Znicz Koszalin1:02.6356329.1533.48
23.Mikołajczyk Krzysztof91Lublinianka1:02.8655729.3133.55
24.Wawrzyńczak Piotr93Nawa Skierniewi1:02.8755729.7033.17
25.Gawroński Michał90Bobry Debica1:03.2654630.5032.76
26.Głuszek Łukasz93Śląsk Wrocław1:04.5951329.7034.89
27.Kliza Mateusz94AVIA Świdnik1:04.6951130.2934.40
28.Suszek Wojciech92Skarpa Lublin1:05.2049930.5334.67
29.Pytel Filip93Polonia W-wa1:05.2749730.2635.01
30.Chabasiński Paweł94ATP Augustów1:05.6548930.9734.68
31.Sadlak Patryk93Ikar Mielec1:06.3447431.0335.31
32.Graczyk Przemysław92Skarpa Lublin1:06.6046830.2036.40
33.Lagrzycki Filip93Polonia W-wa1:06.8846230.1836.70
34.Zieliński Michał94Start Łódź1:07.5145031.1036.41
35.Pióro Filip94ARKA Kielce1:07.7544531.5536.20
36.Skórski Jakub94AVIA Świdnik1:08.4343232.0336.40
37.Marecki Grzegorz93REKIN W-wa1:08.9942130.0238.97
38.Ozga Adrian94Bobry Debica1:09.5841133.1236.46
39.Szymański Konrad93Polonia W-wa1:09.7640731.2838.48
40.Iwański Kamil93REKIN W-wa1:10.4939533.1937.30
41.Bagniuk Kajetan93Polonia W-wa1:12.0037032.4139.59
42.Badeński Patryk94Wodnik Radom1:12.2536732.8139.44
43.Lann Vel Lace Karol93REKIN W-wa1:14.0234131.3142.71
NWPłonowski Miłosz SG93AZSAWF Gdańsk


<< TOP >>
Nr  31
08-05-18
400m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 4:04.23Jedrzejczak Otylia93AZWARMelbourne


r.KodCzasPkt.100m200m300m400m
1.Jêdrzejczak Otylia83AZS AWF W-wa4:16.428791:02.661:05.891:05.201:02.67
2.Budzis Joanna90Polonia W-wa4:20.918341:02.891:05.951:06.131:05.94
3.Barzycka Paulina86Olimpia Lublin4:23.528091:04.191:06.611:06.511:06.21
4.Żołnowska Katarzyna90MZOS Płock4:26.637811:04.551:07.371:07.831:06.88
5.Bernat Aleksandra  SP90Warta Poznań4:30.127521:04.731:08.191:09.031:08.17
6.Kowalczyk Anna88AZS Zielona G.4:30.777461:04.781:08.431:09.471:08.09
7.Mańczak Agata94Aqua Bydgoszcz4:36.537001:06.431:09.801:10.761:09.54
8.Wołoszyn Sonia95ARKA Kielce4:37.096961:06.791:10.881:11.301:08.12
9.Nowacka Aleksandra90Zryw Opole4:38.076891:07.511:10.971:11.021:08.57
10.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec4:42.416581:08.041:11.041:12.241:11.09
11.Miłosz Marianna  SG92AZSAWF Gdańsk4:43.966471:08.861:12.441:12.461:10.20
12.Janiczek Olga91Lublinianka4:44.226451:07.511:11.881:12.561:12.27
13.Kowalska Agata93Polonia W-wa4:44.466431:07.421:12.681:12.381:11.98
14.Pozorska Agata94Aqua Bydgoszcz4:45.026401:07.701:13.061:12.891:11.37
15.Naziêbło Klaudia93Juvenia Wrocław4:45.486371:08.511:13.641:13.411:09.92
16.Pawlaczek Natalia93Zryw Opole4:45.666351:07.131:11.351:13.061:14.12
17.Pustuła Agnieszka SO92Unia Oświecim4:53.415861:10.481:13.651:13.101:16.18
18.Przydatek Agnieszka92KSZO Ostrowiec4:54.765781:11.651:14.741:15.181:13.19
19.Smól Magda94Aqua Bydgoszcz4:55.045771:11.841:15.941:15.321:11.94
20.Rumińska Marlena93Manta Jelcz-Las4:55.925721:11.291:15.571:15.581:13.48
21.Wyszyńska Weronika92Znicz Koszalin4:56.325691:11.171:15.581:16.051:13.52
22.Sznajder Paula93Śląsk Wrocław4:57.125651:11.221:15.751:16.431:13.72
23.Burzyńska Iga94Nawa Skierniewi4:57.525621:09.101:16.101:17.211:15.11
24.Klimek Klaudia91Lublinianka4:59.175531:11.451:16.511:16.641:14.57
25.Borek Aleksandra94Wodnik Krosno5:01.165421:11.361:16.291:17.181:16.33
26.Stańczak Edyta93Śląsk Wrocław5:02.365361:11.911:17.881:17.531:15.04
27.Karska Katarzyna93Śląsk Wrocław5:03.385301:12.041:17.631:16.741:16.97
28.Kilich Agata SG92Sambor Tczew5:04.615241:10.881:17.541:18.611:17.58
29.Rejska Malwina93Śląsk Wrocław5:07.875071:12.001:18.941:19.081:17.85
30.Jochim Aleksandra92Śląsk Wrocław5:14.224771:15.451:21.951:20.831:15.99
31.Wiktorow Anna94REKIN W-wa5:15.844701:15.451:21.321:20.831:18.24
32.Wiertel Agata95Lublinianka5:17.974611:19.051:22.561:20.891:15.47
NWWilczêga Anita93Polonia W-wa


<< TOP >>
Nr  32
08-05-18
400m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 3:45.71Stańczyk Przemysław85MKSZCChiba


r.KodCzasPkt.100m200m300m400m
1.Korzeniowski Paweł85AZS AWF W-wa3:51.9690456.8358.6258.9557.56
2.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin3:55.5886357.6559.5059.7658.67
3.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin3:56.2985559.1558.9159.3958.84
4.Gimiński Łukasz86AZS AWF W-wa3:58.2483459.541:00.4059.9658.34
5.Rokicki Michał84AZS AWF W-wa3:58.6183059.221:00.581:00.5558.26
6.Piątkowski Mateusz SO90Unia Oświecim4:03.3178358.251:01.791:02.041:01.23
7.Rurak Paweł88AZS AWF W-wa4:03.647801:00.331:01.631:01.111:00.57
8.Matczak Mateusz89Trójka Łódź4:03.987771:00.671:01.911:01.4159.99
9.Stolarski Błażej SO90Aqua Bydgoszcz4:06.1275658.451:01.811:02.091:03.77
10.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin4:07.267461:00.281:03.021:02.221:01.74
11.Czarnota Mateusz SO91Unia Oświecim4:09.357271:00.991:03.421:03.631:01.31
12.Zaczyński Karol SO91Pałac Katowice4:11.157121:00.761:03.971:04.471:01.95
13.Bernatowicz Sebastian94Aqua Bydgoszcz4:11.467091:00.801:04.661:04.641:01.36
14.Pulwin Paweł SP92Olimpia Poznań4:13.836901:00.391:04.281:05.121:04.04
15.Rząsa Wojciech90AZSAWF Gdańsk4:14.2968658.761:03.031:05.651:06.85
16.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec4:15.236781:02.041:05.201:05.401:02.59
17.Sygnecki Janusz92Skarpa Lublin4:15.836731:02.871:04.471:05.211:03.28
18.Gawełczyk Mateusz SK90AZSAWF Katowice4:16.386691:01.611:05.381:05.401:03.99
19.Dubiel Adam93Lublinianka4:17.096641:02.221:05.391:05.541:03.94
20.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec4:17.186631:01.571:05.451:05.981:04.18
21.Towarek Sebastian93Jedynka Elbląg4:17.286621:01.491:04.221:06.351:05.22
22.Kawêcki Radosław91KORNER Ziel.G.4:18.636521:00.411:06.081:06.521:05.62
23.Stokarski Marek92Polonez Wyszków4:20.876351:02.321:05.191:06.171:07.19
24.Orłowski Piotr91MKP Szczecin4:21.236331:02.071:06.731:07.481:04.95
25.Jabłoński Marcin SSz90Juvenia Białyst4:22.296251:02.091:05.561:07.061:07.58
26.Kotkowicz Michał93Znicz Koszalin4:22.726221:01.601:07.391:07.941:05.79
27.Rybiński Dawid93Śląsk Wrocław4:22.786211:01.891:06.471:07.961:06.46
28.Mikołajczyk Krzysztof91Lublinianka4:24.866071:03.571:08.261:07.791:05.24
29.Mokwa Marcin92Sambor Tczew4:25.186051:02.941:07.641:08.051:06.55
30.Makowski Krzysztof92Śląsk Wrocław4:25.196051:04.421:08.861:08.301:03.61
31.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec4:27.515891:02.161:07.101:09.251:09.00
32.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec4:27.695881:04.371:09.171:08.301:05.85
33.Stańczyk Dawid91Śląsk Wrocław4:28.035861:04.181:08.151:08.991:06.71
34.Kotowicz Jan91Lublinianka4:28.255841:03.491:08.281:08.551:07.93
35.Smeja Sławomir94Astoria Bydgosz4:28.485831:04.401:09.051:09.461:05.57
36.Gąsior Łukasz86AZS AWF W-wa4:31.795621:04.341:09.491:10.031:07.93
37.Dziedzic Andrzej93Polonia W-wa4:33.245531:06.141:09.841:09.561:07.70
38.Pytel Filip93Polonia W-wa4:33.755501:05.391:09.141:09.361:09.86
39.Łopaciński Kacper95FOKA Sandomierz4:34.045481:04.211:10.041:11.531:08.26
40.Kaczmarek Rafał94BUKS Warszawa4:34.305461:04.531:09.941:10.491:09.34
41.Szwedzki Dawid94PIĄTKA Konstant4:34.605451:07.001:10.111:10.301:07.19
42.Nowicki Mateusz94Astoria Bydgosz4:34.905431:06.301:09.511:10.981:08.11
43.Paszek Marcin89Warta Poznań4:35.515391:02.431:10.911:11.111:11.06
44.Świątkiewicz Rafał93Polonia W-wa4:35.725381:07.321:11.061:09.571:07.77
45.Grzelec Bartosz93Polonia W-wa4:35.965361:04.121:09.381:10.581:11.88
46.Jaworski Michał93KSZO Ostrowiec4:36.185351:06.481:09.781:10.301:09.62
47.Jończyk Jakub92Śląsk Wrocław4:37.395281:05.331:11.131:10.471:10.46
48.Kwiecień Kacper94KSZO Ostrowiec4:38.325231:07.311:11.111:11.321:08.58
49.Bielawski Michał93REKIN W-wa4:38.455221:05.281:11.721:11.501:09.95
50.Szydłowski Adrian92Skarpa Lublin4:38.605211:05.561:10.891:11.891:10.26
Kêcik Łukasz94Lublinianka4:38.605211:07.411:11.381:10.611:09.20
52.Kandulski Daniel91MKP Szczecin4:39.575161:05.971:10.381:12.041:11.18
53.Solski Maciej93Polonia W-wa4:40.335121:06.991:11.741:12.241:09.36
54.Wolak Bartłomiej93Śląsk Wrocław4:43.434951:07.041:11.381:13.111:11.90
55.Semczuk Michał92FOKA Sandomierz4:46.654791:07.061:13.721:13.941:11.93
56.Iwański Kamil93REKIN W-wa4:49.064671:08.631:13.581:13.981:12.87
57.Triebler Kacper94Astoria Bydgosz4:49.164661:05.681:14.461:15.151:13.87
58.Iwoła Maciej94KSZO Ostrowiec4:49.454651:10.031:13.031:13.301:13.09
59.Szudzik Przemysław94Jedynka Elbląg4:49.724641:14.591:12.15
60.Brodzik Andrzej94Skarpa Lublin4:55.574371:08.161:15.601:16.021:15.79
61.Kasperek Radosław94Lublinianka4:57.694271:10.531:15.751:16.081:15.33
62.Wrona Łukasz94Skarpa Lublin5:00.624151:10.641:16.901:18.321:14.76
63.Niemidomski Maciej94Jedynka Elbląg5:04.404001:07.771:18.441:18.781:19.41
64.Makowiecki Marek93Delfin Tarnobrz5:04.883981:12.801:17.511:18.211:16.36
DYSKW.Tomaszewski Jacek94REKIN W-wa
DYSKW.Skubicha Konrad92Skarpa Lublin
NWBiaduń Adrian93Lublinianka



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl