Grand Prix Polski



Grand Prix Polski - DIALOG Telecom
Wyniki - II blok
Ostrowiec Św. 17-18.05.2008

Nr  33  4 x 200m Sztafeta Dow.  Kobiet  Open/Senior
Nr  13  200m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  14  200m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  15  200m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  16  200m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  17  200m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  18  200m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  19  200m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  20  200m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  21  200m zmienny  Kobiet  Open/Senior
Nr  22  200m zmienny  Mężczyzn  Open/Senior


Nr  33
08-05-17
4 x 200m Sztafeta Dow.  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski Rep2006 7:56.32Jedrzejczak,Budzis,Zwiejska,BarzyckaBudapeszt


KodCzasPkt.
1.Rep. Polski KobietPZP8:09.99928
Jêdrzejczak Otylia
Wilk Katarzyna
83
92
58.96
58.33
2:00.04
2:04.12
Budzis Joanna
Barzycka Paulina
90
86
58.78
1:00.12
2:02.34
2:03.49


<< TOP >>
Nr  13
08-05-17
200m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2005 2:05.61Jedrzejczak Otylia83AZWARMontreal


r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Jêdrzejczak Otylia83AZS AWF W-wa2:10.5191330.4034.2933.2832.54
Min MKOl/Fina
2.Nowacka Aleksandra90Zryw Opole2:20.1873632.0235.9636.4535.75
3.Sikora Paulina SO93Unia Oświecim2:21.9470932.4036.7236.5336.29
4.Cembrzyńska Anna SO91Unia Oświecim2:22.1070732.4536.3036.9736.38
5.Kowalska Agata93Polonia W-wa2:24.2567631.2936.7938.5137.66
6.Mańczak Agata94Aqua Bydgoszcz2:28.9561433.5438.0839.3038.03
7.Lann Vel Lace Aleksandra94REKIN W-wa2:29.4460833.4338.1138.4439.46
8.Wizner Katarzyna94Aqua Bydgoszcz2:30.2659834.7638.8438.6538.01
9.Matyaszek Anna94REKIN W-wa2:30.8359133.6038.3839.2839.57
10.Maliszewska Katarzyna92Śląsk Wrocław2:31.1558732.8938.2239.0740.97
11.Pustuła Agnieszka SO92Unia Oświecim2:32.1057633.4537.8539.6441.16
12.Duszak Anna93Polonia W-wa2:37.9951434.0639.7241.8442.37
13.Duchnowska Julita94Żak Biała Podl.2:46.3744033.8539.2544.8248.45
14.Wiktorow Anna94REKIN W-wa2:48.9242136.2843.2244.3945.03


<< TOP >>
Nr  14
08-05-17
200m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2008 1:54.38Korzeniowski Paweł85AZWAREindhoven


r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Korzeniowski Paweł85AZS AWF W-wa1:57.1195026.4729.7730.5130.36
2.Kierzkowski Mateusz87AZSAWF Gdańsk2:01.8784327.1931.0531.2932.34
3.Paszek Marcin89Warta Poznań2:02.7682527.4531.4831.6732.16
4.Tarczyński Marcin90Polonia W-wa2:04.6078927.4831.6132.4233.09
5.Babuchowski Marcin84Trójka Łódź2:06.4775427.6332.6032.8933.35
6.Łuczak Piotr92AZSAWF Katowice2:07.6373428.5132.2932.9833.85
7.Machniewicz Radosław SO91Sambor Tczew2:08.5871828.9233.2433.3933.03
8.Jabłoński Marcin SSz90Juvenia Białyst2:09.0671028.9632.5633.7933.75
9.Kornacki Robert93Sambor Tczew2:10.1269228.7032.3233.2735.83
10.Piątkowski Mateusz SO90Unia Oświecim2:10.9468029.1533.2334.0834.48
11.Zapała Łukasz  SO91Unia Oświecim2:11.5867029.5533.3834.3334.32
12.Zaczyński Karol SO91Pałac Katowice2:11.6666829.3433.0234.5334.77
13.Opalski Marcin93REKIN W-wa2:11.9466429.4433.7334.4134.36
14.Orłowski Piotr91MKP Szczecin2:15.4961330.1933.5535.4436.31
15.Gawroński Michał90Bobry Debica2:18.0857930.7534.0935.2138.03
16.Stebnicki Dawid SO90Unia Oświecim2:18.0957930.7035.2536.5135.63
17.Wawrzyńczak Piotr93Nawa Skierniewi2:19.9455730.9635.3336.5937.06
18.Wilczyński Mateusz92Trójka Łódź2:21.5053830.2534.6837.1239.45
19.Zieliński Michał94Start Łódź2:23.3851731.5235.2938.2338.34
20.Sadlak Patryk93Ikar Mielec2:23.8651231.4836.7138.0237.65
21.Smeja Sławomir94Astoria Bydgosz2:24.8950132.1037.3537.8437.60
22.Grzelec Bartosz93Polonia W-wa2:25.3849630.0936.5638.7739.96
23.Krupecki Oskar92MKP Szczecin2:26.1948831.0337.4640.3437.36
24.Pytel Filip93Polonia W-wa2:28.1246931.4536.5639.1440.97
25.Świątkiewicz Rafał93Polonia W-wa2:31.3044032.6238.8839.8239.98
26.Skórski Jakub94AVIA Świdnik2:31.3344032.7037.7439.7241.17
27.Szudzik Przemysław94Jedynka Elbląg2:32.6542933.8538.2340.0540.52
28.Ozga Adrian94Bobry Debica2:33.4742234.5838.5341.2339.13
29.Pióro Filip94ARKA Kielce2:33.9741833.2039.9142.1638.70
30.Iwański Kamil93REKIN W-wa2:41.9135934.9241.5442.2643.19
31.Marecki Grzegorz93REKIN W-wa2:42.7035431.8140.6143.8346.45


<< TOP >>
Nr  15
08-05-17
200m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2008 2:12.65Mazurek Zuzanna91FAKRAOstrowiec Św


r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Tchórz Alicja92DELFIN Kalisz2:15.6284832.4135.3134.3133.59
2.Mazurek Zuzanna SO91FALA Kraśnik2:16.4883232.5935.2934.8433.76
3.Lefanowicz Iwona92Skarpa Lublin2:18.9178932.7635.1235.3235.71
4.Naziêbło Klaudia93Juvenia Wrocław2:19.8477433.1135.4635.6735.60
Jêdrzejczak Otylia83AZS AWF W-wa2:19.8477434.7135.3635.4034.37
6.Zawiszewska Maja93Aqua Bydgoszcz2:21.2575133.1435.8836.1436.09
7.Baranowska Katarzyna87MKP Szczecin2:22.2973434.8635.6036.2135.62
8.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka2:22.6972833.1135.9437.1436.50
9.Borek Natalia SK90Wodnik Krosno2:22.7672733.6636.3237.3135.47
10.Szynal Ludwika94Skarpa Lublin2:27.3466135.3837.6238.0636.28
11.Kilich Agata SG92Sambor Tczew2:28.0165234.1236.7938.8338.27
12.Krzyżostoniak Agnieszka93MKP Szczecin2:28.6564433.6336.8639.0339.13
13.Bordżoł Katarzyna94Skarpa Lublin2:31.1761236.7838.3538.2437.80
14.Stefańska Katarzyna93Start Łódź2:31.9260334.8138.1439.7539.22
15.Dąbrowska Paulina94Skarpa Lublin2:32.2360036.6238.0138.7838.82
16.Kołodziejczyk Izabella94Manta Jelcz-Las2:32.8159334.2439.1839.8739.52
17.Kopiczko Karina94ATP Augustów2:33.2758736.6738.8439.5338.23
18.Stańczak Edyta93Śląsk Wrocław2:36.5455136.9039.6040.6639.38
19.Borek Aleksandra94Wodnik Krosno2:37.0154637.0739.8540.6739.42
20.Rejska Malwina93Śląsk Wrocław2:37.0754636.2339.1840.9140.75
21.Jochim Aleksandra92Śląsk Wrocław2:38.2853336.3740.6042.0939.22
22.Duchnowska Julita94Żak Biała Podl.2:39.2752438.3140.3041.4539.21
23.Karska Katarzyna93Śląsk Wrocław2:58.5237239.3144.8246.9647.43


<< TOP >>
Nr  16
08-05-17
200m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski1996 2:00.05Sikora Bartosz75FLGDYAtlanta


r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Kawêcki Radosław91KORNER Ziel.G.2:04.4082529.4731.5631.7631.61
2.Jankiewicz Krzysztof91Nawa Skierniewi2:06.7977929.8832.6532.5831.68
3.Konarzewski Jan88Polonia W-wa2:09.0074031.1832.6832.8432.30
4.Wysoczyński Mateusz93Jordan Kraków2:10.6471230.9733.6733.6332.37
5.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka2:11.4170030.2933.8134.1833.13
6.Matczak Mateusz89Trójka Łódź2:11.4469932.0434.4933.5431.37
7.Odomirski Tomasz SK91Jordan Kraków2:13.2167230.8633.1834.0335.14
8.Morawski Krzysztof94Aqua Bydgoszcz2:14.1065831.9534.1635.1032.89
9.Capiga Filip SR91Zryw Opole2:15.9863232.2134.4434.9934.34
10.Płonowski Miłosz SG93AZSAWF Gdańsk2:16.9161931.1933.8635.6436.22
11.Parasiak Krzysztof94Jedynka Elbląg2:17.7560732.7135.5735.3234.15
12.Dobrowolski Sebastian90PIĄTKA Konstant2:18.7759432.6835.6336.3234.14
13.Dobrowolski Patryk92Skarpa Lublin2:20.0957733.1235.8136.4334.73
14.Żołnowski Krzysztof SO90Aqua Bydgoszcz2:21.5256032.4835.4337.2536.36
15.Skrzypczak Jakub93Ikar Mielec2:21.5556033.6437.0637.0333.82
16.Ryskalok Michał93Polonia W-wa2:22.3955032.0134.7537.0738.56
17.Samczuk Jakub92Skarpa Lublin2:23.0254334.6536.7137.2734.39
18.Zieliński Michał91Ikar Mielec2:24.7552334.2836.5237.2536.70
19.Szwedzki Dawid94PIĄTKA Konstant2:26.3250736.1837.0837.6335.43
20.Solski Maciej93Polonia W-wa2:26.4450633.3236.1738.8438.11
21.Bielawski Michał93REKIN W-wa2:29.6747335.2038.6938.3437.44
22.Stańczyk Dawid91Śląsk Wrocław2:30.2346835.2437.4738.3739.15
23.Dziedzic Andrzej93Polonia W-wa2:30.4546636.2138.1438.8637.24
24.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec2:30.5646534.9838.3839.6137.59
25.Pyda Jakub94Skarpa Lublin2:31.5145635.6739.1539.7936.90
26.Nowicki Mateusz94Astoria Bydgosz2:33.8043636.2938.5339.3239.66
27.Ryndak Bartosz94Bobry Debica2:35.4942235.8339.7840.3039.58
28.Markowski Adam94Start Łódź2:37.0940936.6939.2041.6139.59


<< TOP >>
Nr  17
08-05-17
200m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2005 2:27.85Dulian Katarzyna87VIRACMontreal


r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Ostrowska Agnieszka SR90Wodnik Rawicz2:33.1882835.8138.7339.4139.23
2.Kamińska Beata80AZSAWF Gdańsk2:33.4682334.9239.7639.6339.15
3.Szydło Paulina92Juvenia Wrocław2:34.9080035.9739.7339.7139.49
4.Żołnowska Katarzyna90MZOS Płock2:37.7075936.8540.2140.9739.67
5.Lewińska Karolina SO93Unia Oświecim2:42.8268937.1740.7542.1442.76
6.Bieńkowska Wiktoria93Jedynka Elbląg2:43.7067837.2942.2043.2640.95
7.Marczak Monika SO91MOSM Tychy2:44.2167236.7041.1043.0843.33
8.Pieniążkiewicz Monika  SG92AZSAWF Gdańsk2:44.2467138.2641.6242.3741.99
9.Poloczek Natalia  SR91Zryw Opole2:45.2565937.7442.0242.6242.87
10.Jagodzka Aleksandra SO91KORONA Kielce2:45.7365337.3241.8242.9543.64
11.Hryniewicz Luiza90Trójka Łódź2:52.0658439.3343.9144.0044.82
12.Tarnopolska Magdalena94Bobry Debica2:52.6557838.7143.8345.1744.94
13.Balcerzak Monika92Aqua Bydgoszcz2:53.0357438.7744.3345.7944.14
14.Muller Anna SP92Warta Poznań2:53.4557040.2244.0844.6344.52
15.Nizio Nicola93MKP Szczecin2:55.4055140.3545.3945.3644.30
16.Wyszyńska Weronika92Znicz Koszalin2:55.5854941.1145.7644.5844.13
17.Kurasiewicz Agata94Wodnik Radom2:56.4754140.7844.6645.5445.49
18.Uchańska Karolina94KSZO Ostrowiec2:57.6453140.1545.1746.3046.02
19.Kołakowska Róża93Polonia W-wa2:57.9252841.3545.7446.2644.57
20.Fijałkowska Zuzanna93Ikar Mielec2:58.3752441.1645.0046.3345.88
21.Fiziar Monika94REKIN W-wa2:59.0051940.8344.8147.1746.19
22.Rybak Iwona94AVIA Świdnik3:00.0551041.1446.9046.1545.86
23.Żebrowska Katarzyna93KSZO Ostrowiec3:02.4249041.2146.6447.3247.25
24.Borkowska Paulina92Polonez Wyszków3:03.6548041.8345.5948.0048.23


<< TOP >>
Nr  18
08-05-17
200m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006 2:11.78Kuczko Sławomir85AZWARGorzów Wlkp


r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Podoprigora Maxim78AUSTRIA Wiedeń2:16.1587531.4635.1934.8234.68
2.Kuczko Sławomir85AZS AWF W-wa2:16.9785931.1335.0435.4535.35
3.Winogrodzki Mariusz87AZS AWF W-wa2:22.2976632.3636.1536.3737.41
4.Świerczek Bartłomiej SO90Górnik Radlin2:22.6976032.5736.7437.0636.32
5.Wołkanowski Marek SG93AZSAWF Gdańsk2:24.4073332.4636.7237.2637.96
6.Jasiński Jakub87AZS Zielona G.2:28.0068134.3738.1737.5437.92
7.Głuszek Łukasz93Śląsk Wrocław2:33.2961334.5538.7540.2139.78
8.Mrozik Jakub92Skarpa Lublin2:34.4359934.3739.5840.4340.05
9.Osiński Szymon94Delfinek Łuków2:35.2259034.9740.0341.7138.51
10.Kêpka Maciej94REKIN W-wa2:35.4858735.3540.0141.5438.58
11.Zarzecki Bartosz93ATP Augustów2:36.0458134.1739.4741.2041.20
12.Michałkowski Marek91Warta Poznań2:37.4056634.9939.7441.2941.38
13.Domański Maciej93ATP Augustów2:40.4253535.8842.4242.5339.59
14.Wasil Sebastian94AVIA Świdnik2:41.5652336.3441.6542.1741.40
15.Czajkowski Wojciech94AVIA Świdnik2:43.2950737.9741.9242.4041.00
16.Dąbrowski Mateusz92Nawa Skierniewi2:44.0050035.8241.6642.4244.10
17.Dudek Michał94Bobry Debica2:44.1349936.7141.9242.9142.59
18.Jankowski Bartosz92Polonez Wyszków2:44.7549436.4041.5341.9644.86
19.Bagniuk Kajetan93Polonia W-wa2:48.6346037.2742.7243.8144.83
20.Zabojszcz Wojciech95KORONA Kielce2:49.2045638.2542.7944.5443.62
21.Gołêbiowski Maciej94Start Łódź2:51.8843538.2544.2444.9644.43
22.Kurkiewicz Mateusz94Nawa Skierniewi2:55.1041139.0844.8546.1545.02
DYSKW.Pyrz Marcin92Ikar Mielec
NWKwieciński Wojciech94REKIN W-wa
NWLis Tomasz93REKIN W-wa
NWŻuczek Piotr94Ikar Mielec


<< TOP >>
Nr  19
08-05-17
200m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006 1:57.15Jedrzejczak Otylia83AZWARBudapeszt


r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Barzycka Paulina86Olimpia Lublin2:03.8485029.7931.5731.4831.00
2.Budzis Joanna90Polonia W-wa2:05.7281230.1832.0031.8731.67
3.Pawlaczek Natalia93Zryw Opole2:07.0678729.8831.8632.4432.88
4.Wilk Katarzyna92Jordan Kraków2:08.0376929.9432.3333.0732.69
5.Miłosz Marianna  SG92AZSAWF Gdańsk2:08.9275329.5932.2133.6733.45
6.Sadło Kamila94AVIA Świdnik2:09.7973829.9432.7433.9033.21
7.Bernat Aleksandra  SP90Warta Poznań2:10.7772130.8333.1933.8532.90
8.Wołoszyn Sonia95ARKA Kielce2:11.8470430.8232.3834.4634.18
9.Krzemińska Mariola  SR92MMKS Kedź-K.2:14.2666731.4633.8134.1134.88
10.Lefanowicz Iwona92Skarpa Lublin2:14.9265731.1634.2835.3734.11
11.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec2:15.9864231.5634.3635.4834.58
12.Hałaczek Barbara92Trójka Łódź2:16.1264032.2134.6334.9234.36
13.Pszczolnik Monika  SG93AZSAWF Gdańsk2:19.0260031.6636.1636.0635.14
14.Wilczêga Anita93Polonia W-wa2:19.0560030.5335.2337.0736.22
15.Urbaniak Patrycja91Delfin Tarnobrz2:19.4959432.3735.3536.1635.61
16.Nowacka Aleksandra90Zryw Opole2:19.6459231.8435.1736.4636.17
17.Smól Magda94Aqua Bydgoszcz2:20.7957832.7636.1636.8635.01
18.Rumińska Marlena93Manta Jelcz-Las2:21.0057532.6235.9336.9935.46
19.Szynal Ludwika94Skarpa Lublin2:21.0257532.1436.5936.6935.60
20.Lann Vel Lace Aleksandra94REKIN W-wa2:21.5056933.6436.6536.7934.42
21.Burzyńska Iga94Nawa Skierniewi2:21.7356732.7835.5437.0536.36
22.Przydatek Agnieszka92KSZO Ostrowiec2:21.9556433.8135.8636.5235.76
23.Matyaszek Anna94REKIN W-wa2:22.8955332.9136.6837.4335.87
24.Borek Aleksandra94Wodnik Krosno2:23.1055032.6536.2637.8236.37
25.Sznajder Paula93Śląsk Wrocław2:23.1355033.1436.4936.6536.85
26.Szula Paulina91AZSAWF Katowice2:23.3154832.2336.1137.8037.17
27.Kieszek Joanna91Ikar Mielec2:23.5254632.3636.1738.1336.86
28.Maliszewska Katarzyna92Śląsk Wrocław2:23.6754432.8736.5137.3136.98
29.Rejska Malwina93Śląsk Wrocław2:23.7954333.4236.8737.8435.66
30.Nowaczek Justyna94Skarpa Lublin2:25.0052934.3836.8037.5236.30
31.Duduś Anna93Delfin Tarnobrz2:25.3752534.2136.7237.6736.77
32.Karska Katarzyna93Śląsk Wrocław2:25.6152233.4537.4037.9036.86
33.Bordżoł Katarzyna94Skarpa Lublin2:26.7151134.2738.0738.4435.93
34.Szymańska Marlena91Polonez Wyszków2:27.9749832.9837.0338.9938.97
35.Dąbrowska Paulina94Skarpa Lublin2:29.4148433.6338.4939.4337.86
36.Twardowska Sylwia93Skarpa Lublin2:30.4947334.8837.6039.0938.92
37.Nowak Aleksandra95ARKA Kielce2:31.5646334.6238.6940.4137.84
38.Horosz Katarzyna93REKIN W-wa2:31.8746033.6138.5140.2839.47
NWCzupajło Karolina94Znicz Koszalin


<< TOP >>
Nr  20
08-05-17
200m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski1987 1:47.96Wojdat Artur68OLPOZBonn


r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Gąsior Łukasz86AZS AWF W-wa1:50.8787227.1428.6227.9327.18
2.Korzeniowski Paweł85AZS AWF W-wa1:51.4485927.5828.8328.3126.72
3.Rokicki Michał84AZS AWF W-wa1:51.8584927.4028.5128.1127.83
4.Czerniak Konrad89Wisła Puławy1:53.1282127.5729.2628.3627.93
5.Gimiński Łukasz86AZS AWF W-wa1:53.8380627.7029.3029.0127.82
6.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin1:53.8480627.6029.2028.9528.09
7.Tarczyński Marcin90Polonia W-wa1:54.5979026.9529.5728.9929.08
8.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin1:55.4777228.0329.4529.3628.63
9.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin1:55.5077127.8229.7229.3328.63
10.Rurak Paweł88AZS AWF W-wa1:55.6376927.6229.6329.2429.14
11.Majewski Michał85AZSAWF Gdańsk1:55.8176527.4330.2229.4828.68
12.Certa Maciej SO91Wisła Puławy1:56.1975827.2528.9731.0128.96
13.Sokulski Jacek91Śląsk Wrocław1:58.2671828.0830.4230.5329.23
14.Zieliński Dawid92MKP Szczecin1:58.5871327.5430.4230.6329.99
Paszek Marcin89Warta Poznań1:58.5871328.6030.8830.6028.50
Gnela Wojciech88AZSAWF Katowice1:58.5871328.3830.1930.2629.75
17.Rząsa Wojciech90AZSAWF Gdańsk1:59.0570427.5630.0230.6030.87
18.Smoliński Jan SO90Unia Oświecim1:59.0870427.7730.3130.7430.26
19.Kwiatkowski Michał90Trójka Łódź1:59.3269928.5130.4730.2530.09
Gawełczyk Mateusz SK90AZSAWF Katowice1:59.3269928.2530.4930.5730.01
21.Kawêcki Radosław91KORNER Ziel.G.1:59.4169827.7730.8430.9529.85
22.Pulwin Paweł SP92Olimpia Poznań1:59.5569527.8530.5630.9930.15
23.Bernatowicz Sebastian94Aqua Bydgoszcz1:59.7869128.3930.6031.4129.38
24.Grzelec Bartosz93Polonia W-wa1:59.9668827.7330.4331.0930.71
25.Jêdrzejewski Grzegorz98KSZO Ostrowiec2:00.2968328.6330.2930.7930.58
26.Pasula Jakub92Trójka Łódź2:01.4166428.1230.8031.4231.07
27.Jabłoński Marcin SSz90Juvenia Białyst2:01.4666328.4130.7631.0931.20
28.Maciejewski Kacper92Polonez Wyszków2:01.6266128.3530.9831.8230.47
29.Pastwiński Konrad92Trójka Łódź2:01.7065927.6730.6731.8531.51
30.Kandulski Daniel91MKP Szczecin2:01.9565528.0530.8631.3131.73
31.Domżała Tomasz92Polonez Wyszków2:02.0065427.7730.7932.1731.27
32.Kotkowicz Michał93Znicz Koszalin2:02.0465427.5530.4432.4031.65
33.Grabowicz Łukasz90Aqua Bydgoszcz2:02.0965328.1333.1631.4729.33
34.Stokarski Marek92Polonez Wyszków2:02.1365228.5230.7431.5131.36
Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec2:02.1365228.5930.9632.3030.28
36.Janas Krzysztof93REKIN W-wa2:02.3164928.2930.9732.0431.01
37.Kornacki Robert93Sambor Tczew2:02.5864527.8530.6631.8632.21
38.Towarek Sebastian93Jedynka Elbląg2:02.6264429.2130.9731.8230.62
39.Sygnecki Janusz92Skarpa Lublin2:03.2063528.5530.6532.2431.76
40.Psota Ireneusz87AZSAWF Katowice2:03.3763329.2530.9031.5731.65
41.Wypych Filip91Trójka Łódź2:03.3963228.5831.8131.9031.10
42.Dąbrowski Filip88AZSAWF Katowice2:03.4063228.5831.1931.7531.88
43.Dobrowolski Sebastian90PIĄTKA Konstant2:03.4563228.8731.3932.4230.77
44.Makowski Krzysztof92Śląsk Wrocław2:03.4963129.0431.5732.0130.87
45.Orłowski Piotr91MKP Szczecin2:03.8762528.5231.2132.3531.79
46.Mokwa Marcin92Sambor Tczew2:03.9662428.6631.6331.8431.83
47.Rybiński Dawid93Śląsk Wrocław2:04.4261729.8031.9331.5831.11
48.Denert Adam91ATP Augustów2:04.7661228.6631.4232.6332.05
49.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec2:05.1260728.8631.6832.3932.19
50.Skubicha Konrad92Skarpa Lublin2:05.9859429.7632.1932.7431.29
51.Stańczyk Dawid91Śląsk Wrocław2:06.3159029.4431.9732.3532.55
52.Graczyk Przemysław92Skarpa Lublin2:06.3558929.2032.0632.4632.63
53.Szydłowski Adrian92Skarpa Lublin2:06.3758929.1031.6432.5633.07
54.Kupś Sebastian94Znicz Koszalin2:06.5058729.1032.4932.9431.97
55.Ryskalok Michał93Polonia W-wa2:07.5557329.1032.3133.4532.69
56.Bielawski Michał93REKIN W-wa2:07.6857129.4533.9532.6331.65
57.Wolak Krzysztof90Śląsk Wrocław2:07.7057129.2532.3233.4632.67
58.Dziedzic Andrzej93Polonia W-wa2:08.1456530.3032.8233.4531.57
59.Grzegorzewski Maciej90Aqua Bydgoszcz2:08.6255829.8732.6532.9333.17
60.Siński Mateusz94REKIN W-wa2:09.2455029.2332.7433.9033.37
61.Jończyk Jakub92Śląsk Wrocław2:09.4754728.3933.8233.7433.52
62.Fara Kacper94Bobry Debica2:09.5954630.6733.9834.6730.27
63.Solski Maciej93Polonia W-wa2:09.8854229.9733.1634.2032.55
64.Suszek Wojciech92Skarpa Lublin2:10.1853929.7133.6334.2132.63
65.Bogdański Łukasz90ATP Augustów2:10.3053728.3433.5935.3433.03
66.Łopaciński Kacper95FOKA Sandomierz2:10.4553529.9832.6034.2833.59
67.Wolak Bartłomiej93Śląsk Wrocław2:10.6053330.7232.4033.7433.74
68.Nowicki Mateusz94Astoria Bydgosz2:10.6153331.1632.8834.2932.28
69.Kaczmarek Rafał94BUKS Warszawa2:10.6853230.1332.7534.3033.50
70.Świątkiewicz Rafał93Polonia W-wa2:10.8953030.3233.5333.7033.34
71.Jaworski Michał93KSZO Ostrowiec2:11.4652331.2932.9133.8033.46
72.Gajda Mateusz93Nawa Skierniewi2:11.6252129.0333.6335.4133.55
73.Szymański Konrad93Polonia W-wa2:11.7052029.2733.3034.5934.54
74.Semczuk Michał92FOKA Sandomierz2:12.1351530.6133.9134.0433.57
75.Dobrowolski Patryk92Skarpa Lublin2:12.4651130.5934.2435.2332.40
76.Kwiecień Kacper94KSZO Ostrowiec2:13.2550231.4033.7534.9433.16
77.Rogoziński Łukasz94KSZO Ostrowiec2:13.8449531.1834.8535.7832.03
78.Pytel Filip93Polonia W-wa2:14.4048930.0533.4235.0735.86
79.Szyszka Maciej94Bobry Debica2:14.7848530.3234.2235.9234.32
80.Brodzik Andrzej94Skarpa Lublin2:15.1948130.6934.0035.6234.88
81.Chabasiński Paweł94ATP Augustów2:15.4547829.6333.7236.7435.36
82.Lann Vel Lace Karol93REKIN W-wa2:16.4746730.2735.2535.9734.98
83.Komisaruk Jakub94Manta Jelcz-Las2:19.1644131.4735.1736.8535.67
84.Iwoła Maciej94KSZO Ostrowiec2:19.9043432.3635.3336.7735.44
85.Wrona Łukasz94Skarpa Lublin2:19.9943331.8536.0336.7335.38
86.Triebler Kacper94Astoria Bydgosz2:20.0043331.4735.5637.1735.80
87.Okrój Jakub94REKIN W-wa2:21.3442131.9435.9237.4236.06
88.Makowiecki Marek93Delfin Tarnobrz2:21.6841833.4137.8439.1431.29
89.Lagrzycki Filip93Polonia W-wa2:23.1440530.3235.5838.7038.54
90.Kaźmierak Michał93Nawa Skierniewi2:39.4229334.6739.6242.4842.65
NWTomaszewski Jacek94REKIN W-wa


<< TOP >>
Nr  21
08-05-17
200m zmienny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 2:12.53Baranowska Katarzyna87MKSZCParyż


r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Kowalczyk Anna88AZS Zielona G.2:18.3285831.1935.3039.4132.42
2.Urbańczyk Aleksandra87Trójka Łódź2:18.5685329.8136.2540.3132.19
3.Baranowska Katarzyna87MKP Szczecin2:19.6283430.6436.0440.6732.27
4.Żołnowska Katarzyna90MZOS Płock2:23.0677531.5337.3441.8232.37
5.Radlińska Marcelina93Orka Zamość2:24.7174931.1337.8842.0733.63
6.Piasecka Marta SK91AZSAWF Katowice2:26.8671631.7937.1044.4333.54
7.Kowalska Agata93Polonia W-wa2:28.1169831.6138.4744.7833.25
8.Skoczylas Izabela SO92Pałac Katowice2:28.3569531.4939.5342.8934.44
9.Dulian Katarzyna87Victoria Racibó2:28.7668934.1938.0340.0636.48
10.Świtalska Martyna SP92Warta Poznań2:29.9967330.8639.2844.5835.27
11.Mańczak Agata94Aqua Bydgoszcz2:30.0967131.8539.3145.7633.17
12.Wizner Katarzyna94Aqua Bydgoszcz2:31.6065132.7139.6044.7434.55
13.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka2:32.4964032.4537.6447.3035.10
14.Zawiszewska Maja93Aqua Bydgoszcz2:32.8163633.1535.9847.2236.46
15.Pozorska Agata94Aqua Bydgoszcz2:33.3562933.2139.9644.5935.59
16.Stefaniak Małgorzata SP92Warta Poznań2:33.4262832.9635.42
17.Szydło Paulina92Juvenia Wrocław2:34.5861434.7542.1541.1636.52
18.Kołodziejczyk Izabella94Manta Jelcz-Las2:34.6161433.7338.4947.7134.68
19.Pieniążkiewicz Monika  SG92AZSAWF Gdańsk2:36.2459534.4141.1843.6037.05
20.Kawecka Anna92ARKA Kielce2:36.9958632.0840.8447.2736.80
21.Kołakowska Róża93Polonia W-wa2:38.0857434.5341.1446.6735.74
22.Stefańska Katarzyna93Start Łódź2:38.5257032.8139.8048.5437.37
23.Zacharska Inga94REKIN W-wa2:39.0756433.2241.1947.8536.81
24.Sznajder Paula93Śląsk Wrocław2:39.7055735.5540.4647.9635.73
25.Niedbała Magdalena94REKIN W-wa2:39.9755433.7739.7749.5436.89
Duszak Anna93Polonia W-wa2:39.9755433.5141.7048.9435.82
27.Kurasiewicz Agata94Wodnik Radom2:40.4554934.8841.1247.5136.94
28.Wyszyńska Weronika92Znicz Koszalin2:40.6154834.2343.4545.8737.06
29.Paś Patrycja93Polonia W-wa2:41.8253533.3741.9247.3339.20
30.Stańczak Edyta93Śląsk Wrocław2:43.3552137.2441.7748.2536.09
31.Smól Magda94Aqua Bydgoszcz2:44.5650935.6244.3148.0736.56
32.Panek Sara93Śląsk Wrocław2:48.6947334.8545.5447.8940.41
33.Szczêsna Sylwia93Polonez Wyszków2:48.9247136.3442.2448.1142.23


<< TOP >>
Nr  22
08-05-17
200m zmienny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 2:00.32Wójt Łukasz82PZPBangkok


r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Jasiński Jakub87AZS Zielona G.2:04.9085927.3031.5637.1428.90
2.Certa Maciej SO91Wisła Puławy2:08.7278527.4633.2237.8730.17
3.Babuchowski Marcin84Trójka Łódź2:10.1775926.2833.9040.4529.54
4.Kieruj Jakub88AZSAWF Katowice2:10.9174626.9434.3138.8630.80
5.Stolarski Błażej SO90Aqua Bydgoszcz2:10.9974527.9833.8638.3930.76
6.Matczak Mateusz89Trójka Łódź2:11.6073428.6833.6937.9731.26
7.Suzin Marcin93Jordan Kraków2:13.0471128.1633.7139.2731.90
8.Jankiewicz Krzysztof91Nawa Skierniewi2:15.0468028.6033.2542.0231.17
9.Czarnota Mateusz SO91Unia Oświecim2:15.7666929.5935.0939.8031.28
10.Latos Wojciech90Aqua Bydgoszcz2:16.4765828.6133.8241.9932.05
11.Gorczyca Przemysław SR90AZSAWF Katowice2:19.1162228.1539.4838.3533.13
12.Rybiński Dawid93Śląsk Wrocław2:19.6861429.6736.1641.4832.37
13.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka2:19.7761330.1634.9343.8330.85
14.Osnowski Bartosz94ÓSEMKA Starog.G2:21.0659631.4035.6542.8131.20
15.Morawski Krzysztof94Aqua Bydgoszcz2:21.2759431.0735.8242.0332.35
16.Odomirski Tomasz SK91Jordan Kraków2:21.2859329.6935.0742.6233.90
17.Harabin Mateusz90ARKA Kielce2:23.2756930.0538.6641.8232.74
18.Kliza Mateusz94AVIA Świdnik2:23.3256830.1137.1942.9333.09
19.Głuszek Łukasz93Śląsk Wrocław2:23.6056530.2838.2141.3133.80
20.Pierwieniecki Juliusz91MKP Szczecin2:24.0456029.7938.2242.5033.53
21.Tworzewski Adrian93KSZO Ostrowiec2:24.4455530.2137.2644.9032.07
22.Szwedzki Dawid94PIĄTKA Konstant2:24.6355333.8137.5540.1233.15
23.Smeja Sławomir94Astoria Bydgosz2:26.7552932.0239.6843.3031.75
24.Matryba Paweł94REKIN W-wa2:27.5252131.6536.7345.2933.85
25.Skrzypczak Jakub93Ikar Mielec2:28.9450630.8638.3144.9734.80
26.Lis Tomasz93REKIN W-wa2:30.7548831.8437.5946.3334.99
27.Pióro Filip94ARKA Kielce2:31.2048431.0642.0644.6333.45
28.Bagniuk Kajetan93Polonia W-wa2:32.2747431.9741.3042.5436.46
29.Zieliński Michał94Start Łódź2:32.5547131.7641.2544.7834.76
30.Szymański Konrad93Polonia W-wa2:32.6947031.2142.2246.0533.21
31.Markowski Adam94Start Łódź2:33.3046432.2139.6447.2834.17
32.Flis Krzysztof93Ikar Mielec2:33.5546231.0040.0848.2634.21
33.Mrozik Jakub92Skarpa Lublin2:33.8545932.5340.9843.8536.49
34.Niemidomski Maciej94Jedynka Elbląg2:34.2545631.9138.8849.6333.83
35.Król Wojciech94Aqua Bydgoszcz2:34.3545532.4038.9247.8235.21
36.Grzybowski Damian93Polonez Wyszków2:34.4845431.1339.1648.7035.49
37.Wawrzyńczak Piotr93Nawa Skierniewi2:34.6745229.8741.7348.4734.60
38.Marecki Grzegorz93REKIN W-wa2:36.0744031.2442.5344.3837.92
39.Zabojszcz Wojciech95KORONA Kielce2:40.5540434.2341.8646.6537.81
40.Lagrzycki Filip93Polonia W-wa2:42.8738731.5541.5949.9239.81



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl