Grand Prix Polski



Grand Prix Polski - DIALOG Telecom
Wyniki - I blok
Ostrowiec Św. 17-18.05.2008

Nr  1  400m zmienny  Kobiet  Open/Senior
Nr  2  400m zmienny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  3  800m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  4  800m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  5  50m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  6  50m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  7  50m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  8  50m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  9  50m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  10  50m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  11  50m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  12  50m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior


Nr  1
08-05-17
400m zmienny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 4:39.92Baranowska Katarzyna87MKSZCGorzów Wlkp.


r.KodCzasPkt.100m200m300m400m
1.Baranowska Katarzyna87MKP Szczecin4:53.008341:07.501:14.671:22.901:07.93
2.Żołnowska Katarzyna90MZOS Płock4:55.128161:08.481:15.961:24.141:06.54
3.Budzis Joanna90Polonia W-wa4:57.207991:07.261:15.021:27.401:07.52
4.Kowalczyk Anna88AZS Zielona G.4:58.347901:11.661:13.951:25.111:07.62
5.Skoczylas Izabela SO92Pałac Katowice5:14.706731:09.921:24.451:28.051:12.28
6.Jagodzka Aleksandra SO91KORONA Kielce5:16.516611:09.501:24.001:30.281:12.73
7.Wołoszyn Sonia95ARKA Kielce5:22.196271:12.481:26.411:32.261:11.04
8.Sikora Paulina SO93Unia Oświecim5:22.276261:11.621:20.781:33.721:16.15
9.Wizner Katarzyna94Aqua Bydgoszcz5:22.296261:13.621:25.541:31.181:11.95
10.Nizio Nicola93MKP Szczecin5:32.245721:14.101:28.491:33.211:16.44
11.Wyszyńska Weronika92Znicz Koszalin5:36.005531:16.251:28.241:33.701:17.81
12.Sznajder Paula93Śląsk Wrocław5:44.875111:19.641:26.451:41.141:17.64
13.Panek Sara93Śląsk Wrocław5:52.764781:15.831:35.521:39.241:22.17


<< TOP >>
Nr  2
08-05-17
400m zmienny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 4:17.06Korzeniowski Paweł85AZWARChiba


r.KodCzasPkt.100m200m300m400m
1.Matczak Mateusz89Trójka Łódź4:28.878251:02.701:10.581:16.4559.14
2.Jasiński Jakub87AZS Zielona G.4:29.938151:02.241:08.271:18.991:00.43
3.Certa Maciej SO91Wisła Puławy4:37.637491:02.231:12.181:18.861:04.36
4.Stolarski Błażej SO90Aqua Bydgoszcz4:40.307281:03.001:13.121:19.911:04.27
5.Czarnota Mateusz SO91Unia Oświecim4:41.717171:05.221:13.291:19.931:03.27
6.Suzin Marcin93Jordan Kraków4:46.356831:04.241:15.111:19.671:07.33
7.Bernatowicz Sebastian94Aqua Bydgoszcz4:49.136631:04.701:10.331:29.931:04.17
8.Rybiński Dawid93Śląsk Wrocław4:53.646331:05.111:13.041:28.531:06.96
9.Szwedzki Dawid94PIĄTKA Konstant4:59.975941:14.661:15.751:20.231:09.33
10.Żołnowski Krzysztof SO90Aqua Bydgoszcz5:00.255921:05.961:15.531:29.511:09.25
11.Osiński Szymon94Delfinek Łuków5:01.435851:10.171:17.061:25.051:09.15
12.Kêpka Maciej94REKIN W-wa5:03.375741:09.121:18.851:26.311:09.09
13.Kandulski Daniel91MKP Szczecin5:03.935711:04.871:20.601:31.051:07.41
14.Opalski Marcin93REKIN W-wa5:04.745661:03.251:20.251:31.961:09.28
15.Smeja Sławomir94Astoria Bydgosz5:06.075591:08.791:19.941:30.021:07.32
16.Tworzewski Adrian93KSZO Ostrowiec5:07.065531:06.901:20.181:30.921:09.06
17.Kliza Mateusz94AVIA Świdnik5:07.405521:05.011:20.461:29.961:11.97
18.Osnowski Bartosz94ÓSEMKA Starog.G5:08.375461:10.911:16.851:28.521:12.09
19.Pierwieniecki Juliusz91MKP Szczecin5:09.595401:07.431:19.931:31.171:11.06
20.Zieliński Michał94Start Łódź5:13.935181:07.861:23.581:31.661:10.83
21.Szudzik Przemysław94Jedynka Elbląg5:19.064931:11.161:24.241:29.451:14.21
22.Pióro Filip94ARKA Kielce5:23.614731:12.941:27.481:31.501:11.69
23.Król Wojciech94Aqua Bydgoszcz5:27.834551:12.831:22.221:37.671:15.11
24.Zabojszcz Wojciech95KORONA Kielce5:29.784471:16.761:25.501:28.951:18.57
25.Skórski Jakub94AVIA Świdnik5:32.614351:11.571:26.341:38.491:16.21
26.Markowski Adam94Start Łódź5:37.174181:18.921:23.761:40.161:14.33
NWLis Tomasz93REKIN W-wa
NWŻuczek Piotr94Ikar Mielec


<< TOP >>
Nr  3
08-05-17
800m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2004 8:35.94Jedrzejczak Otylia83AZWARRijeka


r.KodCzasPkt.
1.Jêdrzejczak Otylia83AZS AWF W-wa8:35.73921
Rekord Polski Sen.
100m:
200m:
1:03.28
2:09.53
1:03.28
1:06.25
300m:
400m:
3:14.95
4:20.45
1:05.42
1:05.50
500m:
600m:
5:25.44
6:30.66
1:04.99
1:05.22
700m:
800m:
7:34.31
8:35.73
1:03.65
1:01.42
2.Bernat Aleksandra  SP90Warta Poznań9:23.69705
100m:
200m:
1:06.40
2:16.60
1:06.40
1:10.20
300m:
400m:
3:27.56
4:38.67
1:10.96
1:11.11
500m:
600m:
5:49.69
7:01.21
1:11.02
1:11.52
700m:
800m:
8:12.97
9:23.69
1:11.76
1:10.72
3.Nowacka Aleksandra90Zryw Opole9:27.90690
100m:
200m:
1:06.94
2:18.09
1:06.94
1:11.15
300m:
400m:
3:29.67
4:41.44
1:11.58
1:11.77
500m:
600m:
5:53.41
7:05.68
1:11.97
1:12.27
700m:
800m:
8:17.72
9:27.90
1:12.04
1:10.18
4.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec9:38.05654
100m:
200m:
1:08.63
2:20.80
1:08.63
1:12.17
300m:
400m:
3:33.20
4:45.73
1:12.40
1:12.53
500m:
600m:
5:58.71
7:12.00
1:12.98
1:13.29
700m:
800m:
8:25.80
9:38.05
1:13.80
1:12.25
5.Krzyżostoniak Agnieszka93MKP Szczecin10:00.98582
100m:
200m:
1:10.53
2:27.36
1:10.53
1:16.83
300m:
400m:
3:43.78
4:59.85
1:16.42
1:16.07
500m:
600m:
6:15.31
7:31.64
1:15.46
1:16.33
700m:
800m:
8:47.80
10:00.98
1:16.16
1:13.18
6.Smól Magda94Aqua Bydgoszcz10:02.53577
100m:
200m:
1:10.25
2:24.87
1:10.25
1:14.62
300m:
400m:
3:41.06
4:57.68
1:16.19
1:16.62
500m:
600m:
6:14.19
7:31.17
1:16.51
1:16.98
700m:
800m:
8:48.45
10:02.53
1:17.28
1:14.08
7.Przydatek Agnieszka92KSZO Ostrowiec10:02.80577
100m:
200m:
1:10.69
2:25.29
1:10.69
1:14.60
300m:
400m:
3:40.54
4:56.60
1:15.25
1:16.06
500m:
600m:
6:13.36
7:30.42
1:16.76
1:17.06
700m:
800m:
8:47.50
10:02.80
1:17.08
1:15.30
8.Burzyńska Iga94Nawa Skierniewi10:07.82562
100m:
200m:
1:09.35
2:25.79
1:09.35
1:16.44
300m:
400m:
3:42.80
5:00.08
1:17.01
1:17.28
500m:
600m:
6:17.12
7:35.22
1:17.04
1:18.10
700m:
800m:
8:52.57
10:07.82
1:17.35
1:15.25
9.Kilich Agata SG92Sambor Tczew10:11.11553
100m:
200m:
1:10.28
2:25.92
1:10.28
1:15.64
300m:
400m:
3:42.67
5:00.18
1:16.75
1:17.51
500m:
600m:
6:17.88
7:36.20
1:17.70
1:18.32
700m:
800m:
8:55.32
10:11.11
1:19.12
1:15.79
10.Borek Aleksandra94Wodnik Krosno10:29.31507
100m:
200m:
1:10.95
2:28.20
1:10.95
1:17.25
300m:
400m:
3:47.00
5:07.64
1:18.80
1:20.64
500m:
600m:
6:28.20
7:50.27
1:20.56
1:22.07
700m:
800m:
9:10.35
10:29.31
1:20.08
1:18.96
11.Karska Katarzyna93Śląsk Wrocław10:34.85493
100m:
200m:
1:10.54
2:30.45
1:10.54
1:19.91
300m:
400m:
3:51.85
5:12.82
1:21.40
1:20.97
500m:
600m:
6:34.99
7:56.68
1:22.17
1:21.69
700m:
800m:
9:17.22
10:34.85
1:20.54
1:17.63
12.Wiktorow Anna94REKIN W-wa10:39.48483
100m:
200m:
1:13.85
2:32.83
1:13.85
1:18.98
300m:
400m:
3:53.48
5:14.70
1:20.65
1:21.22
500m:
600m:
6:36.06
7:57.40
1:21.36
1:21.34
700m:
800m:
9:19.65
10:39.48
1:22.25
1:19.83
Nie uk.Pozorska Agata94Aqua Bydgoszcz


<< TOP >>
Nr  4
08-05-17
800m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 7:47.91Stańczyk Przemysław85MKSZCMelbourne


r.KodCzasPkt.
1.Korzeniowski Paweł85AZS AWF W-wa7:53.67967
100m:
200m:
58.14
1:57.72
58.14
59.58
300m:
400m:
2:57.77
3:58.00
1:00.05
1:00.23
500m:
600m:
4:58.29
5:58.32
1:00.29
1:00.03
700m:
800m:
6:57.22
7:53.67
58.90
56.45
2.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin7:56.89948
100m:
200m:
59.80
2:00.15
59.80
1:00.35
300m:
400m:
3:00.11
3:59.96
59.96
59.85
500m:
600m:
4:59.62
5:59.28
59.66
59.66
700m:
800m:
6:58.43
7:56.89
59.15
58.46
3.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin8:04.12906
100m:
200m:
59.24
2:00.36
59.24
1:01.12
300m:
400m:
3:01.62
4:02.78
1:01.26
1:01.16
500m:
600m:
5:03.47
6:03.96
1:00.69
1:00.49
700m:
800m:
7:04.57
8:04.12
1:00.61
59.55
4.Gimiński Łukasz86AZS AWF W-wa8:12.19862
100m:
200m:
1:00.29
2:01.33
1:00.29
1:01.04
300m:
400m:
3:02.50
4:03.99
1:01.17
1:01.49
500m:
600m:
5:05.55
6:07.66
1:01.56
1:02.11
700m:
800m:
7:10.32
8:12.19
1:02.66
1:01.87
5.Rurak Paweł88AZS AWF W-wa8:22.46810
100m:
200m:
1:01.93
2:05.00
1:01.93
1:03.07
300m:
400m:
3:08.29
4:11.63
1:03.29
1:03.34
500m:
600m:
5:14.86
6:17.56
1:03.23
1:02.70
700m:
800m:
7:20.46
8:22.46
1:02.90
1:02.00
6.Rokicki Michał84AZS AWF W-wa8:28.54781
100m:
200m:
1:01.75
2:04.48
1:01.75
1:02.73
300m:
400m:
3:07.44
4:10.48
1:02.96
1:03.04
500m:
600m:
5:13.77
6:18.04
1:03.29
1:04.27
700m:
800m:
7:22.98
8:28.54
1:04.94
1:05.56
7.Piątkowski Mateusz SO90Unia Oświecim8:29.54777
100m:
200m:
1:00.65
2:03.69
1:00.65
1:03.04
300m:
400m:
3:06.99
4:10.72
1:03.30
1:03.73
500m:
600m:
5:14.93
6:19.51
1:04.21
1:04.58
700m:
800m:
7:25.03
8:29.54
1:05.52
1:04.51
8.Zaczyński Karol SO91Pałac Katowice8:32.84762
100m:
200m:
1:01.60
2:05.05
1:01.60
1:03.45
300m:
400m:
3:08.92
4:13.69
1:03.87
1:04.77
500m:
600m:
5:18.88
6:24.28
1:05.19
1:05.40
700m:
800m:
7:29.60
8:32.84
1:05.32
1:03.24
9.Paszek Marcin89Warta Poznań8:38.00739
100m:
200m:
1:03.50
2:10.00
1:03.50
1:06.50
300m:
400m:
3:15.67
4:20.62
1:05.67
1:04.95
500m:
600m:
5:25.75
6:30.51
1:05.13
1:04.76
700m:
800m:
7:35.33
8:38.00
1:04.82
1:02.67
10.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec8:39.29734
Rek. Polski Jun-14lat
100m:
200m:
1:02.83
2:09.13
1:02.83
1:06.30
300m:
400m:
3:14.84
4:20.16
1:05.71
1:05.32
500m:
600m:
5:26.24
6:32.50
1:06.08
1:06.26
700m:
800m:
7:38.04
8:39.29
1:05.54
1:01.25
11.Kwiatkowski Michał90Trójka Łódź8:39.53733
100m:
200m:
1:02.34
2:07.97
1:02.34
1:05.63
300m:
400m:
3:13.49
4:19.19
1:05.52
1:05.70
500m:
600m:
5:25.05
6:30.75
1:05.86
1:05.70
700m:
800m:
7:36.32
8:39.53
1:05.57
1:03.21
12.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec8:39.72732
100m:
200m:
1:02.66
2:08.79
1:02.66
1:06.13
300m:
400m:
3:14.40
4:20.04
1:05.61
1:05.64
500m:
600m:
5:25.88
6:32.22
1:05.84
1:06.34
700m:
800m:
7:37.94
8:39.72
1:05.72
1:01.78
13.Machniewicz Radosław SO91Sambor Tczew8:42.21722
100m:
200m:
1:02.81
2:09.09
1:02.81
1:06.28
300m:
400m:
3:15.91
4:23.22
1:06.82
1:07.31
500m:
600m:
5:27.68
6:33.10
1:04.46
1:05.42
700m:
800m:
7:38.62
8:42.21
1:05.52
1:03.59
14.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin8:43.57716
100m:
200m:
1:01.85
2:07.25
1:01.85
1:05.40
300m:
400m:
3:12.84
4:18.88
1:05.59
1:06.04
500m:
600m:
5:24.75
6:31.50
1:05.87
1:06.75
700m:
800m:
7:38.59
8:43.57
1:07.09
1:04.98
15.Pulwin Paweł SP92Olimpia Poznań8:47.65700
100m:
200m:
1:01.50
2:06.85
1:01.50
1:05.35
300m:
400m:
3:12.51
4:18.93
1:05.66
1:06.42
500m:
600m:
5:25.77
6:33.33
1:06.84
1:07.56
700m:
800m:
7:41.16
8:47.65
1:07.83
1:06.49
16.Sygnecki Janusz92Skarpa Lublin8:49.13694
100m:
200m:
1:03.53
2:10.29
1:03.53
1:06.76
300m:
400m:
3:18.29
4:26.82
1:08.00
1:08.53
500m:
600m:
5:33.14
6:38.68
1:06.32
1:05.54
700m:
800m:
7:44.30
8:49.13
1:05.62
1:04.83
17.Gawełczyk Mateusz SK90AZSAWF Katowice8:50.64688
100m:
200m:
1:03.65
2:10.40
1:03.65
1:06.75
300m:
400m:
3:16.62
4:23.70
1:06.22
1:07.08
500m:
600m:
5:31.08
6:38.25
1:07.38
1:07.17
700m:
800m:
7:45.04
8:50.64
1:06.79
1:05.60
18.Towarek Sebastian93Jedynka Elbląg8:53.79676
100m:
200m:
1:03.46
2:09.19
1:03.46
1:05.73
300m:
400m:
3:15.80
4:23.10
1:06.61
1:07.30
500m:
600m:
5:30.88
6:39.38
1:07.78
1:08.50
700m:
800m:
7:47.83
8:53.79
1:08.45
1:05.96
19.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec8:57.34662
100m:
200m:
1:03.55
2:10.46
1:03.55
1:06.91
300m:
400m:
3:17.85
4:26.04
1:07.39
1:08.19
500m:
600m:
5:33.32
6:41.58
1:07.28
1:08.26
700m:
800m:
7:49.87
8:57.34
1:08.29
1:07.47
20.Orłowski Piotr91MKP Szczecin9:00.20652
100m:
200m:
1:02.09
2:08.20
1:02.09
1:06.11
300m:
400m:
3:15.65
4:24.44
1:07.45
1:08.79
500m:
600m:
5:33.60
6:43.00
1:09.16
1:09.40
700m:
800m:
7:52.03
9:00.20
1:09.03
1:08.17
21.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec9:04.08638
100m:
200m:
1:05.12
2:14.18
1:05.12
1:09.06
300m:
400m:
3:23.36
4:32.20
1:09.18
1:08.84
500m:
600m:
5:40.99
6:49.42
1:08.79
1:08.43
700m:
800m:
7:57.99
9:04.08
1:08.57
1:06.09
22.Kaczmarek Rafał94BUKS Warszawa9:10.77615
100m:
200m:
1:05.67
2:15.28
1:05.67
1:09.61
300m:
400m:
3:24.37
4:33.22
1:09.09
1:08.85
500m:
600m:
5:42.80
6:52.65
1:09.58
1:09.85
700m:
800m:
8:02.96
9:10.77
1:10.31
1:07.81
23.Pasula Jakub92Trójka Łódź9:11.65612
100m:
200m:
1:02.26
2:08.26
1:02.26
1:06.00
300m:
400m:
3:15.59
4:24.11
1:07.33
1:08.52
500m:
600m:
5:34.32
6:46.72
1:10.21
1:12.40
700m:
800m:
7:59.37
9:11.65
1:12.65
1:12.28
24.Makowski Krzysztof92Śląsk Wrocław9:14.07604
100m:
200m:
1:03.82
2:13.56
1:03.82
1:09.74
300m:
400m:
3:22.80
4:32.44
1:09.24
1:09.64
500m:
600m:
5:43.01
6:53.79
1:10.57
1:10.78
700m:
800m:
8:04.73
9:14.07
1:10.94
1:09.34
25.Stańczyk Dawid91Śląsk Wrocław9:16.07598
100m:
200m:
1:05.18
2:14.09
1:05.18
1:08.91
300m:
400m:
3:24.51
4:35.29
1:10.42
1:10.78
500m:
600m:
5:46.87
6:57.48
1:11.58
1:10.61
700m:
800m:
8:07.83
9:16.07
1:10.35
1:08.24
26.Nowicki Mateusz94Astoria Bydgosz9:18.59590
100m:
200m:
1:04.10
2:14.23
1:04.10
1:10.13
300m:
400m:
3:25.60
4:36.60
1:11.37
1:11.00
500m:
600m:
5:48.56
6:59.56
1:11.96
1:11.00
700m:
800m:
8:08.96
9:18.59
1:09.40
1:09.63
27.Skubicha Konrad92Skarpa Lublin9:20.03585
100m:
200m:
1:07.28
2:17.12
1:07.28
1:09.84
300m:
400m:
3:27.75
4:38.64
1:10.63
1:10.89
500m:
600m:
5:50.07
7:01.47
1:11.43
1:11.40
700m:
800m:
8:12.28
9:20.03
1:10.81
1:07.75
28.Jaworski Michał93KSZO Ostrowiec9:24.47571
100m:
200m:
1:07.32
2:18.91
1:07.32
1:11.59
300m:
400m:
3:30.15
4:41.06
1:11.24
1:10.91
500m:
600m:
5:52.77
7:04.21
1:11.71
1:11.44
700m:
800m:
8:15.12
9:24.47
1:10.91
1:09.35
29.Kwiecień Kacper94KSZO Ostrowiec9:32.94546
100m:
200m:
1:06.08
2:16.62
1:06.08
1:10.54
300m:
400m:
3:28.42
4:41.02
1:11.80
1:12.60
500m:
600m:
5:54.68
7:08.32
1:13.66
1:13.64
700m:
800m:
8:22.58
9:32.94
1:14.26
1:10.36
30.Iwoła Maciej94KSZO Ostrowiec9:39.41528
100m:
200m:
1:09.18
2:21.28
1:09.18
1:12.10
300m:
400m:
3:33.62
4:46.11
1:12.34
1:12.49
500m:
600m:
5:59.55
7:13.38
1:13.44
1:13.83
700m:
800m:
8:26.71
9:39.41
1:13.33
1:12.70
31.Mokwa Marcin92Sambor Tczew9:40.68525
100m:
200m:
1:05.53
2:16.33
1:05.53
1:10.80
300m:
400m:
3:28.99
4:42.55
1:12.66
1:13.56
500m:
600m:
5:57.27
7:11.34
1:14.72
1:14.07
700m:
800m:
8:26.45
9:40.68
1:15.11
1:14.23
32.Wrona Łukasz94Skarpa Lublin10:24.77421
100m:
200m:
1:10.93
2:27.94
1:10.93
1:17.01
300m:
400m:
3:47.33
5:06.98
1:19.39
1:19.65
500m:
600m:
6:27.25
7:48.34
1:20.27
1:21.09
700m:
800m:
9:07.79
10:24.77
1:19.45
1:16.98
NWTomaszewski Jacek94REKIN W-wa


<< TOP >>
Nr  5
08-05-17
50m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006   26.83Urbańczyk Aleksandra87TRLODOstrowiec Św


r.KodCzasPkt.
1.Jêdrzejczak Otylia83AZS AWF W-wa28.25800
2.Radlińska Marcelina93Orka Zamość28.85751
3.Baranowska Katarzyna87MKP Szczecin28.94744
4.Tchórz Alicja92DELFIN Kalisz29.36713
5.Skutela Martyna91AZSAWF Katowice29.54700
6.Nowacka Aleksandra90Zryw Opole29.65692
7.Cembrzyńska Anna SO91Unia Oświecim29.80682
8.Świtalska Martyna SP92Warta Poznań29.90675
9.Pustuła Agnieszka SO92Unia Oświecim30.49636
10.Kawecka Anna92ARKA Kielce30.62628
11.Mańczak Agata94Aqua Bydgoszcz30.65627
12.Stefaniak Małgorzata SP92Warta Poznań30.67625
13.Sadło Kamila94AVIA Świdnik30.76620
14.Grabarska Marta93Aqua Bydgoszcz30.83616
15.Maliszewska Katarzyna92Śląsk Wrocław30.85614
16.Pszczolnik Monika  SG93AZSAWF Gdańsk30.90611
17.Hałaczek Barbara92Trójka Łódź31.28589
18.Lann Vel Lace Aleksandra94REKIN W-wa31.41582
19.Kołodziejczyk Izabella94Manta Jelcz-Las31.76563
20.Matyaszek Anna94REKIN W-wa31.99551
21.Zacharska Inga94REKIN W-wa32.29536
22.Duchnowska Julita94Żak Biała Podl.32.36532
23.Szymańska Marlena91Polonez Wyszków32.40530
24.Rumińska Marlena93Manta Jelcz-Las32.76513
25.Karzełek Lena92Polonez Wyszków32.77513
26.Horosz Katarzyna93REKIN W-wa33.37485
27.Wyszyńska Weronika92Znicz Koszalin33.58476
28.Mąkosa Magdalena94Wodnik Radom33.61475
29.Panek Sara93Śląsk Wrocław33.67472
30.Łach Marta92Polonez Wyszków33.73470
31.Kurasiewicz Agata94Wodnik Radom33.95461


<< TOP >>
Nr  6
08-05-17
50m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski1996   24.41Gałka Konrad74WIKRAOświecim


r.KodCzasPkt.
1.Czerniak Konrad89Wisła Puławy24.70866
2.Grabowicz Łukasz90Aqua Bydgoszcz25.34802
3.Tarczyński Marcin90Polonia W-wa25.47789
4.Babuchowski Marcin84Trójka Łódź25.48788
5.Wilk Robert86AZSAWF Katowice25.83757
6.Jêdrzejewski Grzegorz98KSZO Ostrowiec25.90751
7.Kieruj Jakub88AZSAWF Katowice25.92749
8.Załuski Kajetan87AZS Zielona G.26.01741
9.Sokulski Jacek91Śląsk Wrocław26.06737
10.Dąbrowski Filip88AZSAWF Katowice26.53698
11.Smoliński Jan SO90Unia Oświecim26.54698
12.Gnela Wojciech88AZSAWF Katowice26.66688
13.Paszek Marcin89Warta Poznań26.69686
14.Konarzewski Jan88Polonia W-wa26.74682
15.Mróz Marek83AZSAWF Katowice26.85674
16.Gajda Mateusz93Nawa Skierniewi26.97665
17.Jabłoński Marcin SSz90Juvenia Białyst27.01662
18.Psota Ireneusz87AZSAWF Katowice27.10655
19.Machniewicz Radosław SO91Sambor Tczew27.18649
20.Kupś Sebastian94Znicz Koszalin27.27643
21.Janas Krzysztof93REKIN W-wa27.28642
22.Wilamowski Bartłomiej91Nawa Skierniewi27.58622
23.Krupecki Oskar92MKP Szczecin27.70614
24.Kornacki Robert93Sambor Tczew27.76610
25.Pieczara Michał92Aqua Bydgoszcz27.84604
Zapała Łukasz  SO91Unia Oświecim27.84604
27.Latos Wojciech90Aqua Bydgoszcz27.96597
28.Jończyk Jakub92Śląsk Wrocław28.30575
29.Opalski Marcin93REKIN W-wa28.42568
30.Graczyk Przemysław92Skarpa Lublin28.43567
31.Suszek Wojciech92Skarpa Lublin28.67553
32.Siński Mateusz94REKIN W-wa28.73550
33.Płonowski Miłosz SG93AZSAWF Gdańsk28.74549
34.Wilczyński Mateusz92Trójka Łódź28.80546
35.Stebnicki Dawid SO90Unia Oświecim28.85543
36.Harabin Mateusz90ARKA Kielce28.96537
37.Szydłowski Adrian92Skarpa Lublin29.07531
38.Wawrzyńczak Piotr93Nawa Skierniewi29.19524
39.Głuszek Łukasz93Śląsk Wrocław29.41513
40.Marecki Grzegorz93REKIN W-wa29.63501
41.Chabasiński Paweł94ATP Augustów29.71497
42.Kowalik Bartosz91Ikar Mielec29.77494
43.Lann Vel Lace Karol93REKIN W-wa30.31468
44.Badeński Patryk94Wodnik Radom30.38465
45.Pióro Filip94ARKA Kielce30.56457
46.Sadlak Patryk93Ikar Mielec30.83445
47.Zieliński Michał94Start Łódź30.93441
48.Ozga Adrian94Bobry Debica31.24428
49.Iwański Kamil93REKIN W-wa31.69410
50.Wolak Bartłomiej93Śląsk Wrocław31.80405
51.Pyda Jakub94Skarpa Lublin32.03397
52.Brodzik Andrzej94Skarpa Lublin32.63375
53.Rogoziński Łukasz94KSZO Ostrowiec33.74339
54.Kaźmierak Michał93Nawa Skierniewi37.27252
DYSKW.Skórski Jakub94AVIA Świdnik
DYSKW.Kawêcki Radosław91KORNER Ziel.G.


<< TOP >>
Nr  7
08-05-17
50m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Rekord Polski
2000
2002
   29.71
   29.71
Miciul Aleksandra
Kubas Hanna
82
85
NOZIE
NOZIE
Warszawa
Victoria


r.KodCzasPkt.
1.Urbańczyk Aleksandra87Trójka Łódź29.98859
2.Tchórz Alicja92DELFIN Kalisz30.49817
3.Mazurek Zuzanna SO91FALA Kraśnik30.73798
4.Naziêbło Klaudia93Juvenia Wrocław30.96780
5.Lefanowicz Iwona92Skarpa Lublin31.17764
6.Borek Natalia SK90Wodnik Krosno31.29756
7.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka31.31754
8.Zawiszewska Maja93Aqua Bydgoszcz31.84717
9.Kołodziejczyk Izabella94Manta Jelcz-Las31.86716
10.Szynal Ludwika94Skarpa Lublin31.92712
11.Jochim Aleksandra92Śląsk Wrocław32.20693
12.Krzyżostoniak Agnieszka93MKP Szczecin32.32685
13.Kilich Agata SG92Sambor Tczew32.35684
14.Stefańska Katarzyna93Start Łódź32.67664
15.Rudnik Aleksandra92Polonez Wyszków32.73660
16.Piasecka Marta SK91AZSAWF Katowice33.19633
17.Stańczak Edyta93Śląsk Wrocław33.22631
18.Czupajło Karolina94Znicz Koszalin33.68606
19.Bordżoł Katarzyna94Skarpa Lublin33.90594
20.Wilk Katarzyna92Jordan Kraków34.00589
21.Kopiczko Karina94ATP Augustów34.04587
22.Rejska Malwina93Śląsk Wrocław34.39569
23.Dąbrowska Paulina94Skarpa Lublin34.45566
24.Szczêsna Sylwia93Polonez Wyszków34.55561
25.Duchnowska Julita94Żak Biała Podl.34.73552
26.Niedbała Magdalena94REKIN W-wa34.80549
27.Duduś Anna93Delfin Tarnobrz35.10535
28.Maliszewska Katarzyna92Śląsk Wrocław35.30526
29.Fiziar Monika94REKIN W-wa36.44478


<< TOP >>
Nr  8
08-05-17
50m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2002   25.52Kizierowski Bartosz77DEPOLBerlin


r.KodCzasPkt.
1.Jankiewicz Krzysztof91Nawa Skierniewi26.97810
2.Kawêcki Radosław91KORNER Ziel.G.27.01806
3.Majewski Michał85AZSAWF Gdańsk27.32779
4.Wysoczyński Mateusz93Jordan Kraków28.34698
5.Miciul Mateusz87AZSAWF Gdańsk28.59680
6.Sokulski Jacek91Śląsk Wrocław28.85662
7.Odomirski Tomasz SK91Jordan Kraków28.95655
8.Grabowicz Łukasz90Aqua Bydgoszcz29.19639
9.Dobrowolski Sebastian90PIĄTKA Konstant29.35628
10.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka29.38626
11.Konarzewski Jan88Polonia W-wa29.56615
12.Płonowski Miłosz SG93AZSAWF Gdańsk29.58614
13.Pieczara Michał92Aqua Bydgoszcz29.70606
14.Morawski Krzysztof94Aqua Bydgoszcz29.81600
15.Zieliński Dawid92MKP Szczecin30.06585
16.Dêbowski Patryk91Aqua Bydgoszcz30.15580
17.Capiga Filip SR91Zryw Opole30.19577
18.Dobrowolski Patryk92Skarpa Lublin30.43564
Samczuk Jakub92Skarpa Lublin30.43564
20.Parasiak Krzysztof94Jedynka Elbląg30.46562
21.Grzegorzewski Maciej90Aqua Bydgoszcz31.02532
22.Mrozik Jakub92Skarpa Lublin31.66500
23.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin31.76496
24.Pyda Jakub94Skarpa Lublin31.91489
25.Zieliński Michał91Ikar Mielec31.92488
26.Niemidomski Maciej94Jedynka Elbląg32.02484
27.Grzybowski Damian93Polonez Wyszków32.06482
28.Flis Krzysztof93Ikar Mielec32.28472
29.Markowski Adam94Start Łódź32.50463
30.Tomaszewski Jacek94REKIN W-wa32.60458
31.Ryndak Bartosz94Bobry Debica33.74413


<< TOP >>
Nr  9
08-05-17
50m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2005   31.93Kamińska Beata80AWGDADebica


r.KodCzasPkt.
1.Kamińska Beata80AZSAWF Gdańsk32.96837
2.Kowalczyk Anna88AZS Zielona G.33.44801
3.Dulian Katarzyna87Victoria Racibó33.53795
4.Poloczek Natalia  SR91Zryw Opole33.98764
5.Ostrowska Agnieszka SR90Wodnik Rawicz34.17751
6.Marczak Monika SO91MOSM Tychy34.47731
7.Hryniewicz Luiza90Trójka Łódź34.58724
8.Bieńkowska Wiktoria93Jedynka Elbląg34.90705
9.Szydło Paulina92Juvenia Wrocław35.48671
10.Nizio Nicola93MKP Szczecin35.62663
11.Balcerzak Monika92Aqua Bydgoszcz35.78654
12.Jagodzka Aleksandra SO91KORONA Kielce36.08638
13.Pieniążkiewicz Monika  SG92AZSAWF Gdańsk36.19632
14.Muller Anna SP92Warta Poznań36.25629
15.Lewińska Karolina SO93Unia Oświecim36.50616
16.Tarnopolska Magdalena94Bobry Debica37.27579
17.Fiziar Monika94REKIN W-wa37.97547
18.Fijałkowska Zuzanna93Ikar Mielec38.88510
19.Zacharska Inga94REKIN W-wa38.94507
20.Borkowska Paulina92Polonez Wyszków39.26495
21.Żebrowska Katarzyna93KSZO Ostrowiec39.42489
22.Maliszewska Katarzyna92Śląsk Wrocław39.52485
23.Rybak Iwona94AVIA Świdnik39.78476
24.Nowaczek Justyna94Skarpa Lublin39.82474
25.Uchańska Karolina94KSZO Ostrowiec40.24460
26.Nowak Aleksandra95ARKA Kielce40.63446
27.Kurasiewicz Agata94Wodnik Radom40.75442
28.Twardowska Sylwia93Skarpa Lublin40.98435


<< TOP >>
Nr  10
08-05-17
50m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006   28.48Winogrodzki Mariusz87POWAROstrowiec Św.


r.KodCzasPkt.
1.Winogrodzki Mariusz87AZS AWF W-wa29.46814
2.Podoprigora Maxim78AUSTRIA Wiedeń29.62801
3.Gorczyca Przemysław SR90AZSAWF Katowice29.68796
4.Kuczko Sławomir85AZS AWF W-wa30.04768
5.Wypych Filip91Trójka Łódź30.44738
6.Świerczek Bartłomiej SO90Górnik Radlin30.72718
7.Kieruj Jakub88AZSAWF Katowice31.17687
8.Wołkanowski Marek SG93AZSAWF Gdańsk31.64657
9.Domański Maciej93ATP Augustów31.97637
10.Mrozik Jakub92Skarpa Lublin32.35615
11.Zarzecki Bartosz93ATP Augustów32.44610
12.Treliński Bartosz94Orka Jedrzejów32.57602
13.Michałkowski Marek91Warta Poznań32.70595
14.Głuszek Łukasz93Śląsk Wrocław33.04577
15.Pierwieniecki Juliusz91MKP Szczecin33.18570
16.Wasil Sebastian94AVIA Świdnik33.22568
17.Dąbrowski Mateusz92Nawa Skierniewi33.44557
18.Kêpka Maciej94REKIN W-wa33.83537
Pyrz Marcin92Ikar Mielec33.83537
20.Jankowski Bartosz92Polonez Wyszków34.17522
21.Osiński Szymon94Delfinek Łuków34.42510
22.Matryba Paweł94REKIN W-wa35.09482
23.Gołêbiowski Maciej94Start Łódź35.19477
24.Czajkowski Wojciech94AVIA Świdnik35.71457
25.Marecki Grzegorz93REKIN W-wa35.83452
26.Dudek Michał94Bobry Debica35.85452
27.Kurkiewicz Mateusz94Nawa Skierniewi37.27402
28.Komisaruk Jakub94Manta Jelcz-Las39.37341
29.Lis Tomasz93REKIN W-wa39.77331
30.Kwieciński Wojciech94REKIN W-wa40.03324
NWŻuczek Piotr94Ikar Mielec


<< TOP >>
Nr  11
08-05-17
50m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006   25.25Korc Agata86AZWROBudapeszt


r.KodCzasPkt.
1.Urbańczyk Aleksandra87Trójka Łódź26.65787
2.Wilk Katarzyna92Jordan Kraków26.74779
3.Pawlaczek Natalia93Zryw Opole27.57711
4.Szula Paulina91AZSAWF Katowice27.63707
5.Pszczolnik Monika  SG93AZSAWF Gdańsk27.66704
6.Kawecka Anna92ARKA Kielce27.70701
7.Miłosz Marianna  SG92AZSAWF Gdańsk27.76697
8.Radlińska Marcelina93Orka Zamość28.25661
9.Piasecka Marta SK91AZSAWF Katowice28.40651
10.Lefanowicz Iwona92Skarpa Lublin28.43648
11.Nizio Nicola93MKP Szczecin28.47646
12.Hałaczek Barbara92Trójka Łódź28.52642
13.Sadło Kamila94AVIA Świdnik28.64634
14.Skutela Martyna91AZSAWF Katowice28.93615
Krzemińska Mariola  SR92MMKS Kedź-K.28.93615
16.Czupajło Karolina94Znicz Koszalin29.07607
17.Pustuła Agnieszka SO92Unia Oświecim29.23597
18.Grabarska Marta93Aqua Bydgoszcz29.25595
19.Urbaniak Patrycja91Delfin Tarnobrz29.38588
20.Kołodziejczyk Izabella94Manta Jelcz-Las29.47582
21.Szynal Ludwika94Skarpa Lublin29.48582
22.Rudnik Aleksandra92Polonez Wyszków29.56577
23.Karzełek Lena92Polonez Wyszków29.68570
24.Kieszek Joanna91Ikar Mielec29.87559
25.Łach Marta92Polonez Wyszków29.89558
26.Szczêsna Sylwia93Polonez Wyszków29.97553
27.Borek Aleksandra94Wodnik Krosno30.06549
28.Maliszewska Katarzyna92Śląsk Wrocław30.07548
29.Nowaczek Justyna94Skarpa Lublin30.14544
Szymańska Marlena91Polonez Wyszków30.14544
31.Rumińska Marlena93Manta Jelcz-Las30.41530
32.Mąkosa Magdalena94Wodnik Radom30.44528
33.Twardowska Sylwia93Skarpa Lublin30.75512
34.Dąbrowska Paulina94Skarpa Lublin30.82509
35.Stefańska Katarzyna93Start Łódź30.83508
Stańczak Edyta93Śląsk Wrocław30.83508
37.Bordżoł Katarzyna94Skarpa Lublin31.27487
38.Horosz Katarzyna93REKIN W-wa31.31485
39.Burzyńska Iga94Nawa Skierniewi31.43480
40.Wiktorow Anna94REKIN W-wa32.10450


<< TOP >>
Nr  12
08-05-17
50m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006   21.88Kizierowski Bartosz77POWARBudapeszt


r.KodCzasPkt.
1.Gąsior Łukasz86AZS AWF W-wa23.19840
2.Witkowski Michał84AZS AWF W-wa23.66791
3.Załuski Kajetan87AZS Zielona G.23.69788
4.Jasiński Jakub87AZS Zielona G.23.97761
5.Czerniak Konrad89Wisła Puławy24.00758
6.Wilk Robert86AZSAWF Katowice24.18741
7.Jêdrzejewski Grzegorz98KSZO Ostrowiec24.19740
8.Smoliński Jan SO90Unia Oświecim24.61703
9.Grabowicz Łukasz90Aqua Bydgoszcz24.62702
10.Wypych Filip91Trójka Łódź24.65699
11.Dąbrowski Filip88AZSAWF Katowice24.78688
12.Domżała Tomasz92Polonez Wyszków25.07665
13.Pasula Jakub92Trójka Łódź25.08664
14.Bogdański Łukasz90ATP Augustów25.10662
15.Babuchowski Marcin84Trójka Łódź25.17657
16.Gnela Wojciech88AZSAWF Katowice25.19655
17.Maciejewski Kacper92Polonez Wyszków25.24651
18.Janas Krzysztof93REKIN W-wa25.36642
19.Dobrowolski Sebastian90PIĄTKA Konstant25.38641
20.Mróz Marek83AZSAWF Katowice25.40639
21.Zieliński Dawid92MKP Szczecin25.46635
22.Pastwiński Konrad92Trójka Łódź25.62623
23.Kotkowicz Michał93Znicz Koszalin25.75613
24.Pieczara Michał92Aqua Bydgoszcz25.77612
25.Kandulski Daniel91MKP Szczecin25.87605
26.Gajda Mateusz93Nawa Skierniewi25.89603
27.Graczyk Przemysław92Skarpa Lublin25.96599
28.Psota Ireneusz87AZSAWF Katowice26.00596
29.Szydłowski Adrian92Skarpa Lublin26.02594
30.Dêbowski Patryk91Aqua Bydgoszcz26.09590
31.Latos Wojciech90Aqua Bydgoszcz26.12588
32.Harabin Mateusz90ARKA Kielce26.13587
33.Kupś Sebastian94Znicz Koszalin26.23580
34.Osnowski Bartosz94ÓSEMKA Starog.G26.32574
35.Siński Mateusz94REKIN W-wa26.41568
36.Sygnecki Janusz92Skarpa Lublin26.49563
37.Wilamowski Bartłomiej91Nawa Skierniewi26.56559
38.Skubicha Konrad92Skarpa Lublin26.57558
39.Denert Adam91ATP Augustów26.58558
40.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec26.60556
41.Treliński Bartosz94Orka Jedrzejów26.72549
Wolak Krzysztof90Śląsk Wrocław26.72549
43.Domański Maciej93ATP Augustów26.81543
Fara Kacper94Bobry Debica26.81543
Krupecki Oskar92MKP Szczecin26.81543
46.Grzegorzewski Maciej90Aqua Bydgoszcz26.83542
47.Suszek Wojciech92Skarpa Lublin26.98533
48.Grzybowski Damian93Polonez Wyszków27.01531
49.Jończyk Jakub92Śląsk Wrocław27.02531
Tworzewski Adrian93KSZO Ostrowiec27.02531
51.Zarzecki Bartosz93ATP Augustów27.20520
52.Wolak Bartłomiej93Śląsk Wrocław27.22519
53.Bielawski Michał93REKIN W-wa27.23519
54.Dobrowolski Patryk92Skarpa Lublin27.41508
55.Matryba Paweł94REKIN W-wa27.49504
56.Gawroński Michał90Bobry Debica27.50503
57.Samczuk Jakub92Skarpa Lublin27.68494
58.Brodzik Andrzej94Skarpa Lublin27.71492
59.Badeński Patryk94Wodnik Radom27.72492
60.Lann Vel Lace Karol93REKIN W-wa27.78488
61.Chabasiński Paweł94ATP Augustów27.91482
62.Triebler Kacper94Astoria Bydgosz28.17468
63.Kowalik Bartosz91Ikar Mielec28.22466
64.Okrój Jakub94REKIN W-wa28.23465
65.Szyszka Maciej94Bobry Debica28.36459
66.Smeja Sławomir94Astoria Bydgosz28.44455
67.Komisaruk Jakub94Manta Jelcz-Las28.56449
68.Rogoziński Łukasz94KSZO Ostrowiec29.24419
69.Nowicki Mateusz94Astoria Bydgosz29.41411
70.Wrona Łukasz94Skarpa Lublin29.85394
71.Ryndak Bartosz94Bobry Debica29.99388



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl