Grand Prix Polski



Grand Prix Polski - DIALOG Telecom
Lista startowa
Ostrowiec Św. 17-18.05.2008

Nr  1  400m zmienny  Kobiet  Open/Senior
Nr  2  400m zmienny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  3  800m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  4  800m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  5  50m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  6  50m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  7  50m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  8  50m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  9  50m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  10  50m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  11  50m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  12  50m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  33  4 x 200m Sztafeta Dow.  Kobiet  Open/Senior
Nr  13  200m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  14  200m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  15  200m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  16  200m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  17  200m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  18  200m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  19  200m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  20  200m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  21  200m zmienny  Kobiet  Open/Senior
Nr  22  200m zmienny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  23  100m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  24  100m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  25  100m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  26  100m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  27  100m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  28  100m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  29  100m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  30  100m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  31  400m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  32  400m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior


Nr  1
08-05-17
400m zmienny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 4:39.92Baranowska Katarzyna87MKSZCGorzów Wlkp.


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Skoczylas Izabela SO
Panek Sara
Budzis Joanna
Baranowska Katarzyna
Żołnowska Katarzyna
Kowalczyk Anna
Sikora Paulina SO
Jagodzka Aleksandra SO
92
93
90
87
90
88
93
91
Pałac Młodzieży Ka-ce
ŚLĄSK Wrocław
POLONIA Warszawa
MKP Szczecin
MZOS Płock
AZS KORNER Zielona G.
UNIA Oświêcim
KORONA-Swim Kielce
S00811100003
S00601100056
S00114100090
S00116100018
S04014100022
S00404100001
S01006100003
S00912100002
5:05.33
4:58.91
4:54.14
4:39.92
4:48.72
4:55.21
5:00.44
5:08.54
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
2
3
4
5
6
Wołoszyn Sonia
Wizner Katarzyna
Sznajder Paula
Wyszyńska Weronika
Nizio Nicola
95
94
93
92
93
KTP ARKA Kielce
AQUA Bydgoszcz
ŚLĄSK Wrocław
ZNICZ Koszalin
MKP Szczecin
S00812100016
S00802100032
S00601100042
S00416100040
S00116100075

5:38.73
5:34.36
5:36.14
5:59.68
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  2
08-05-17
400m zmienny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 4:17.06Korzeniowski Paweł85AZWARChiba


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Żołnowski Krzysztof SO
Suzin Marcin
Stolarski Błażej SO
Matczak Mateusz
Jasiński Jakub
Certa Maciej SO
Czarnota Mateusz SO
Pierwieniecki Juliusz
90
93
90
89
87
91
91
91
AQUA Bydgoszcz
JORDAN Kraków
AQUA Bydgoszcz
TRÓJKA Łódź
AZS KORNER Zielona G.
WISŁA Puławy
UNIA Oświêcim
MKP Szczecin
S00802200001
S00106200190
S00802200013
S00905200005
S00404200004
S00603200048
S01006200073
S00116200033
4:48.87
4:45.37
4:29.60
4:18.40
4:27.22
4:34.48
4:45.82
4:52.41
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Szwedzki Dawid
Opalski Marcin
Kliza Mateusz
Rybiński Dawid
Bernatowicz Sebastian
Tworzewski Adrian
Kêpka Maciej
Smeja Sławomir
94
93
94
93
94
93
94
94
PIĄTKA Konstantynów
REKIN Warszawa
AVIA Świdnik
ŚLĄSK Wrocław
AQUA Bydgoszcz
KSZO Ostrowiec
REKIN Warszawa
ASTORIA Bydgoszcz
S01305200027
S00614200025
S00303200017
S00601200040
S00802200003
S00612200032
S00614200004
S01402200010
5:11.25
5:07.50
5:06.20
4:55.65
4:57.94
5:06.69
5:09.53
5:16.11
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Kandulski Daniel
Osiński Szymon
Żuczek Piotr
Osnowski Bartosz
Pióro Filip
Skórski Jakub
Szudzik Przemysław
Markowski Adam
91
94
94
94
94
94
94
94
MKP Szczecin
DELFINEK Łuków
IKAR Mielec
ÓSEMKA Starogard Gd.
KTP ARKA Kielce
AVIA Świdnik
JEDYNKA Elbląg
START Łódź
S00116200027
S01303200034
S00508200060
S01410200003
S00812200026
S00303200019
S00413200020
S00705200062

5:33.49
5:26.21
5:21.63
5:24.51
5:27.69
5:42.06
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
3
4
5
6
Lis Tomasz
Zieliński Michał
Król Wojciech
Zabojszcz Wojciech
93
94
94
95
REKIN Warszawa
START Łódź
AQUA Bydgoszcz
KORONA-Swim Kielce
S00614200022
S00705200045
S00802200052
S00912200011
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  3
08-05-17
800m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2004 8:35.94Jedrzejczak Otylia83AZWARRijeka


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Burzyńska Iga
Kilich Agata SG
Nowacka Aleksandra
Jêdrzejczak Otylia
Bernat Aleksandra  SP
Lipińska Małgorzata
Przydatek Agnieszka
Karska Katarzyna
94
92
90
83
90
93
92
93
NAWA Skierniewice
SAMBOR Tczew
ZRYW Opole
AZS AWF Warszawa
WARTA Poznań
KSZO Ostrowiec
KSZO Ostrowiec
ŚLĄSK Wrocław
S00305100009
S01210100034
S00107100001
S00114100003
S00115100003
S00612100011
S00612100005
S00601100027
10:06.49
9:57.82
9:37.89
8:45.15
8:57.26
9:45.30
10:03.49
10:14.72
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
2
3
4
5
6
Smól Magda
Wiktorow Anna
Borek Aleksandra
Pozorska Agata
Krzyżostoniak Agnieszka
94
94
94
94
93
AQUA Bydgoszcz
REKIN Warszawa
WODNIK Krosno
AQUA Bydgoszcz
MKP Szczecin
S00802100035
S00614100011
S00608100001
S00802100035
S00116100094

10:41.99
10:20.15
10:23.12
10:48.43
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  4
08-05-17
800m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 7:47.91Stańczyk Przemysław85MKSZCMelbourne


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Rokicki Michał
Rurak Paweł
Korzeniowski Paweł
Stańczyk Przemysław
Sawrymowicz Mateusz
Gimiński Łukasz
Piątkowski Mateusz SO
Pulwin Paweł SP
84
88
85
85
87
86
90
92
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
MKP Szczecin
MKP Szczecin
AZS AWF Warszawa
UNIA Oświêcim
OLIMPIA Poznań
S00114200020
S00114200035
S00114200006
S00116200070
S00116200030
S00114200015
S01006200003
S00215200020
8:35.70
8:10.89
8:02.13
7:47.91
7:52.17
8:08.06
8:21.26
8:35.97
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Paszek Marcin
Machniewicz Radosław SO
Gawełczyk Mateusz SK
Grzebała Paweł
Kwiatkowski Michał
Zaczyński Karol SO
Kleszczyński Paweł
Towarek Sebastian
89
91
90
90
90
91
91
93
WARTA Poznań
SAMBOR Tczew
AZS AWF Katowice
KSZO Ostrowiec
TRÓJKA Łódź
Pałac Młodzieży Ka-ce
MKP Szczecin
JEDYNKA Elbląg
S00115200087
S01210200068
S00611200041
S00612200004
S00905200051
S00811200047
S00116200053
S00413200012
8:47.78
8:44.10
8:38.87
8:36.09
8:38.17
8:39.53
8:46.24
8:50.96
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Mokwa Marcin
Pasula Jakub
Sygnecki Janusz
Kurant Roger
Psyk Maciej
Orłowski Piotr
Kaczmarski Marcin
Tomaszewski Jacek
92
92
92
94
93
91
94
94
SAMBOR Tczew
TRÓJKA Łódź
SKARPA Lublin
KSZO Ostrowiec
KSZO Ostrowiec
MKP Szczecin
KSZO Ostrowiec
REKIN Warszawa
S01210200053
S00905200022
S01003200067
S00612200035
S00612200033
S00116200005
S00612200036
S00614200015
9:09.68
9:04.34
8:57.02
8:51.04
8:51.83
9:01.99
9:07.48
9:19.07
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
2
3
4
5
6
7
Jaworski Michał
Nowicki Mateusz
Stańczyk Dawid
Skubicha Konrad
Iwoła Maciej
Kwiecień Kacper
93
94
91
92
94
94
KSZO Ostrowiec
ASTORIA Bydgoszcz
ŚLĄSK Wrocław
SKARPA Lublin
KSZO Ostrowiec
KSZO Ostrowiec
S00612200031
S01402200008
S00601200131
S01003200059
S00612200040
S00612200039
9:46.30
9:40.13
9:19.74
9:28.34
9:44.20
9:48.24
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
3
4
5
Kaczmarek Rafał
Makowski Krzysztof
Wrona Łukasz
94
92
94
BUKS Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
SKARPA Lublin
S00414200063
S00601200010
S01003200048

9:49.12
10:53.09
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  5
08-05-17
50m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006   26.83Urbańczyk Aleksandra87TRLODOstrowiec Św


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Panek Sara
Skutela Martyna
Baranowska Katarzyna
Radlińska Marcelina
Jêdrzejczak Otylia
Nowacka Aleksandra
Cembrzyńska Anna SO
Świtalska Martyna SP
93
91
87
93
83
90
91
92
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Katowice
MKP Szczecin
ORKA Zamość
AZS AWF Warszawa
ZRYW Opole
UNIA Oświêcim
WARTA Poznań
S00601100056
S00611100167
S00116100018
S00203100016
S00114100003
S00107100001
S01006100064
S00115100012
29.73
29.44
28.60
28.23
28.28
29.20
29.70
30.10
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Sadło Kamila
Pszczolnik Monika  SG
Tchórz Alicja
Pustuła Agnieszka SO
Stefaniak Małgorzata SP
Maliszewska Katarzyna
Hałaczek Barbara
Grabarska Marta
94
93
92
92
92
92
92
93
AVIA Świdnik
AZS AWFiS Gdańsk
DELFIN Kalisz
UNIA Oświêcim
WARTA Poznań
ŚLĄSK Wrocław
TRÓJKA Łódź
AQUA Bydgoszcz
S00303100019
S00110100011
S01615100009
S01006100015
S00115100066
S00601100006
S00905100095
S00802100005
31.15
31.09
30.46
30.11
30.43
30.80
31.12
31.16
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Matyaszek Anna
Szymańska Marlena
Mańczak Agata
Kawecka Anna
Lann Vel Lace Aleksandra
Kołodziejczyk Izabella
Karzełek Lena
Duchnowska Julita
94
91
94
92
94
94
92
94
REKIN Warszawa
POLONEZ Wyszków
AQUA Bydgoszcz
KTP ARKA Kielce
REKIN Warszawa
MANTA Jelcz-Laskowice
POLONEZ Wyszków
ŻAK Biała Podlaska
S00614100012
S02814100033
S00802100006
S00812100001
S00614100002
S01101100017
S02814100038
S00903100001
32.45
31.99
31.79
31.54
31.56
31.85
32.10
32.90
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
Kurasiewicz Agata
Łach Marta
Horosz Katarzyna
Mąkosa Magdalena
Rumińska Marlena
Wyszyńska Weronika
Zacharska Inga
94
92
93
94
93
92
94
WODNIK Radom
POLONEZ Wyszków
REKIN Warszawa
WODNIK Radom
MANTA Jelcz-Laskowice
ZNICZ Koszalin
REKIN Warszawa
S03014100010
S02814100041
S00614100036
S03014100007
S01101100004
S00416100040
S00614100004


33.82
33.49
33.61
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  6
08-05-17
50m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski1996   24.41Gałka Konrad74WIKRAOświecim


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kieruj Jakub
Grabowicz Łukasz
Tarczyński Marcin
Czerniak Konrad
Babuchowski Marcin
Załuski Kajetan
Jêdrzejewski Grzegorz
Smoliński Jan SO
88
90
90
89
84
87
98
90
AZS AWF Katowice
AQUA Bydgoszcz
POLONIA Warszawa
WISŁA Puławy
TRÓJKA Łódź
AZS KORNER Zielona G.
KSZO Ostrowiec
UNIA Oświêcim
S00611200153
S00802200050
S00914200121
S00603200046
S00905200039
S00404200005
S00612200011
S01006200032
25.59
25.48
25.29
24.51
24.68
25.39
25.57
25.70
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Mróz Marek
Dąbrowski Filip
Paszek Marcin
Wilk Robert
Sokulski Jacek
Konarzewski Jan
Jabłoński Marcin SSz
Gnela Wojciech
83
88
89
86
91
88
90
88
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
WARTA Poznań
AZS AWF Katowice
ŚLĄSK Wrocław
POLONIA Warszawa
JUVENIA Białystok
AZS AWF Katowice
S00611200160
S00611200151
S00115200087
S00611200111
S00601200091
S00914200047
S00309200017
S00611200152
26.49
26.34
26.24
25.79
25.99
26.26
26.39
26.63
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Graczyk Przemysław
Psota Ireneusz
Gajda Mateusz
Machniewicz Radosław SO
Janas Krzysztof
Suszek Wojciech
Krupecki Oskar
Zapała Łukasz  SO
92
87
93
91
93
92
92
91
SKARPA Lublin
AZS AWF Katowice
NAWA Skierniewice
SAMBOR Tczew
REKIN Warszawa
SKARPA Lublin
MKP Szczecin
UNIA Oświêcim
S01003200051
S00611200001
S00305200001
S01210200068
S00614200019
S01003200062
S00116200114
S01006200084
27.66
27.43
27.11
26.97
27.05
27.14
27.58
27.87
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Kupś Sebastian
Wilczyński Mateusz
Pieczara Michał
Wilamowski Bartłomiej
Stebnicki Dawid SO
Harabin Mateusz
Jończyk Jakub
Opalski Marcin
94
92
92
91
90
90
92
93
ZNICZ Koszalin
TRÓJKA Łódź
AQUA Bydgoszcz
NAWA Skierniewice
UNIA Oświêcim
KTP ARKA Kielce
ŚLĄSK Wrocław
REKIN Warszawa
S00416200084
S00905200065
S00802200011
S00305200053
S01006200083
S00812200009
S00601200025
S00614200025
28.51
28.32
28.25
27.88
28.22
28.26
28.38
28.60
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Marecki Grzegorz
Latos Wojciech
Wawrzyńczak Piotr
Kornacki Robert
Siński Mateusz
Chabasiński Paweł
Szydłowski Adrian
Lann Vel Lace Karol
93
90
93
93
94
94
92
93
REKIN Warszawa
AQUA Bydgoszcz
NAWA Skierniewice
SAMBOR Tczew
REKIN Warszawa
ATP Augustów
SKARPA Lublin
REKIN Warszawa
S00614200023
S00802200006
S00305200026
S01210200083
S00614200013
S00209200015
S01003200063
S00614200021
30.15
29.37
29.34
28.61
28.90
29.36
29.84
30.33
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Wolak Bartłomiej
Iwański Kamil
Ozga Adrian
Głuszek Łukasz
Skórski Jakub
Sadlak Patryk
Badeński Patryk
Zieliński Michał
93
93
94
93
94
93
94
94
ŚLĄSK Wrocław
REKIN Warszawa
BOBRY Dêbica
ŚLĄSK Wrocław
AVIA Świdnik
IKAR Mielec
WODNIK Radom
START Łódź
S00601200125
S00614200018
S00308200023
S00601200031
S00303200019
S00508200035
S03014200011
S00705200045
33.13
32.19
31.66
30.75
31.11
32.01
32.34
33.69
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Pióro Filip
Pyda Jakub
Kawêcki Radosław
Brodzik Andrzej
Kaźmierak Michał
Płonowski Miłosz SG
Kowalik Bartosz
Rogoziński Łukasz
94
94
91
94
93
93
91
94
KTP ARKA Kielce
SKARPA Lublin
KORNER Zielona G.
SKARPA Lublin
NAWA Skierniewice
AZS AWFiS Gdańsk
IKAR Mielec
KSZO Ostrowiec
S00812200026
S01003200046
S00304200009
S01003200034
S00305200016
S00110200009
S00508200092
S00612200037



36.41
40.12
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  7
08-05-17
50m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Rekord Polski
2000
2002
   29.71
   29.71
Miciul Aleksandra
Kubas Hanna
82
85
NOZIE
NOZIE
Warszawa
Victoria


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Tchórz Alicja
Krzyżostoniak Agnieszka
Lefanowicz Iwona
Mazurek Zuzanna SO
Piechocka Jagoda SK
Urbańczyk Aleksandra
Borek Natalia SK
Naziêbło Klaudia
92
93
92
91
90
87
90
93
DELFIN Kalisz
MKP Szczecin
SKARPA Lublin
FALA  Kraśnik
WARSZAWIANKA
TRÓJKA Łódź
WODNIK Krosno
JUVENIA Wrocław
S01615100009
S00116100094
S01003100028
S00103100012
S03914100025
S00905100062
S00608100002
S00101100026
30.60
30.49
30.38
30.05
30.32
30.42
30.54
30.67
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Stefańska Katarzyna
Zawiszewska Maja
Stańczak Edyta
Wilk Katarzyna
Kołodziejczyk Izabella
Kilich Agata SG
Jochim Aleksandra
Szynal Ludwika
93
93
93
92
94
92
92
94
START Łódź
AQUA Bydgoszcz
ŚLĄSK Wrocław
JORDAN Kraków
MANTA Jelcz-Laskowice
SAMBOR Tczew
ŚLĄSK Wrocław
SKARPA Lublin
S00705100076
S00802100028
S00601100038
S00106100055
S01101100017
S01210100034
S00601100014
S01003100014
32.90
32.36
32.26
31.27
31.76
32.32
32.43
33.02
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Duduś Anna
Niedbała Magdalena
Piasecka Marta SK
Rudnik Aleksandra
Bordżoł Katarzyna
Dąbrowska Paulina
Rejska Malwina
Szczêsna Sylwia
93
94
91
92
94
94
93
93
DELFIN Tarnobrzeg
REKIN Warszawa
AZS AWF Katowice
POLONEZ Wyszków
SKARPA Lublin
SKARPA Lublin
ŚLĄSK Wrocław
POLONEZ Wyszków
S00408100002
S00614100026
S00611100018
S02814100042
S01003100001
S01003100002
S00601100033
S02814100044
35.46
35.42
34.39
33.50
33.58
35.02
35.43
35.65
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
2
3
4
5
6
Maliszewska Katarzyna
Czupajło Karolina
Kopiczko Karina
Duchnowska Julita
Fiziar Monika
92
94
94
94
94
ŚLĄSK Wrocław
ZNICZ Koszalin
ATP Augustów
ŻAK Biała Podlaska
REKIN Warszawa
S00601100006
S00416100043
S00209100016
S00903100001
S00614100001


36.82
38.86
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  8
08-05-17
50m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2002   25.52Kizierowski Bartosz77DEPOLBerlin


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Odomirski Tomasz SK
Miciul Mateusz
Majewski Michał
Jankiewicz Krzysztof
Kawêcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Sokulski Jacek
Konarzewski Jan
91
87
85
91
91
93
91
88
JORDAN Kraków
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWFiS Gdańsk
NAWA Skierniewice
KORNER Zielona G.
JORDAN Kraków
ŚLĄSK Wrocław
POLONIA Warszawa
S00106200178
S00110200060
S00110200038
S00305200024
S00304200009
S00106200194
S00601200091
S00914200047
28.50
27.92
27.11
26.75
26.92
27.83
28.38
28.51
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Kleszczyński Paweł
Zieliński Dawid
Płonowski Miłosz SG
Gawlik Jarosław SK
Dobrowolski Sebastian
Samczuk Jakub
Pieczara Michał
Capiga Filip SR
91
92
93
92
90
92
92
91
MKP Szczecin
MKP Szczecin
AZS AWFiS Gdańsk
WARSZAWIANKA
PIĄTKA Konstantynów
SKARPA Lublin
AQUA Bydgoszcz
ZRYW Opole
S00116200053
S00116200122
S00110200009
S03914200033
S01305200028
S01003200058
S00802200011
S00107200005
30.24
30.08
29.42
28.99
29.41
29.77
30.23
30.24
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Parasiak Krzysztof
Zieliński Michał
Tomaszewski Jacek
Dobrowolski Patryk
Dêbowski Patryk
Morawski Krzysztof
Mrozik Jakub
Flis Krzysztof
94
91
94
92
91
94
92
93
JEDYNKA Elbląg
IKAR Mielec
REKIN Warszawa
SKARPA Lublin
AQUA Bydgoszcz
AQUA Bydgoszcz
SKARPA Lublin
IKAR Mielec
S00413200019
S00508200096
S00614200015
S01003200050
S00802200015
S00802200051
S01003200057
S00508200026
32.76
32.38
31.75
30.29
30.52
32.30
32.74
33.66
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
Grzegorzewski Maciej
Grzybowski Damian
Niemidomski Maciej
Pyda Jakub
Ryndak Bartosz
Markowski Adam
Grabowicz Łukasz
90
93
94
94
94
94
90
AQUA Bydgoszcz
POLONEZ Wyszków
JEDYNKA Elbląg
SKARPA Lublin
BOBRY Dêbica
START Łódź
AQUA Bydgoszcz
S00802200015
S02814200064
S00413200016
S01003200046
S00308200057
S00705200062
S00802200050



33.77
35.03
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  9
08-05-17
50m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2005   31.93Kamińska Beata80AWGDADebica


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Poloczek Natalia  SR
Dulian Katarzyna
Hryniewicz Luiza
Kamińska Beata
Kowalczyk Anna
Marczak Monika SO
Ostrowska Agnieszka SR
Lewińska Karolina SO
91
87
90
80
88
91
90
93
ZRYW Opole
VICTORIA Racibórz
TRÓJKA Łódź
AZS AWFiS Gdańsk
AZS KORNER Zielona G.
MOSM Tychy
WODNIK Rawicz
UNIA Oświêcim
S00107100060
S01311100024
S00905100033
S00110100006
S00404100001
S00411100006
S01315100024
S01006100044
33.94
33.51
33.12
32.53
32.90
33.49
33.51
34.33
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Balcerzak Monika
Nizio Nicola
Bieńkowska Wiktoria
Jagodzka Aleksandra SO
Szydło Paulina
Muller Anna SP
Pieniążkiewicz Monika  SG
Fiziar Monika
92
93
93
91
92
92
92
94
AQUA Bydgoszcz
MKP Szczecin
JEDYNKA Elbląg
KORONA-Swim Kielce
JUVENIA Wrocław
WARTA Poznań
AZS AWFiS Gdańsk
REKIN Warszawa
S00802100019
S00116100075
S00413100021
S00912100002
S00101100040
S00115100064
S00110100034
S00614100001
36.79
36.07
34.94
34.53
34.73
34.99
36.16
36.82
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Kurasiewicz Agata
Zacharska Inga
Rybak Iwona
Tarnopolska Magdalena
Fijałkowska Zuzanna
Borkowska Paulina
Żebrowska Katarzyna
Maliszewska Katarzyna
94
94
94
94
93
92
93
92
WODNIK Radom
REKIN Warszawa
AVIA Świdnik
BOBRY Dêbica
IKAR Mielec
POLONEZ Wyszków
KSZO Ostrowiec
ŚLĄSK Wrocław
S03014100010
S00614100004
S00303100020
S00308100014
S00508100016
S02814100035
S00612100012
S00601100006

38.67
38.19
37.51
37.83
38.24
39.59
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
3
4
5
6
Uchańska Karolina
Nowaczek Justyna
Twardowska Sylwia
Nowak Aleksandra
94
94
93
95
KSZO Ostrowiec
SKARPA Lublin
SKARPA Lublin
KTP ARKA Kielce
S00612100013
S01003100007
S01003100025
S00812100009
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  10
08-05-17
50m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006   28.48Winogrodzki Mariusz87POWAROstrowiec Św.


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Michałkowski Marek
Wypych Filip
Kuczko Sławomir
Winogrodzki Mariusz
Podoprigora Maxim
Gorczyca Przemysław SR
Świerczek Bartłomiej SO
Wołkanowski Marek SG
91
91
85
87
78
90
90
93
WARTA Poznań
TRÓJKA Łódź
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
AUSTRIA Wiedeń
AZS AWF Katowice
GÓRNIK Radlin
AZS AWFiS Gdańsk

S00905200075
S00114200004
S00114200037

S00611200157
S00211200039
S00110200034
31.31
30.23
29.20
28.60
29.10
29.23
30.73
31.66
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Głuszek Łukasz
Wasil Sebastian
Zarzecki Bartosz
Mrozik Jakub
Pierwieniecki Juliusz
Domański Maciej
Kêpka Maciej
Osiński Szymon
93
94
93
92
91
93
94
94
ŚLĄSK Wrocław
AVIA Świdnik
ATP Augustów
SKARPA Lublin
MKP Szczecin
ATP Augustów
REKIN Warszawa
DELFINEK Łuków
S00601200031
S00303200022
S00209200012
S01003200057
S00116200033
S00209200004
S00614200004
S01303200034
33.76
33.19
32.25
32.10
32.12
32.87
33.71
33.79
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Żuczek Piotr
Lis Tomasz
Jankowski Bartosz
Czajkowski Wojciech
Treliński Bartosz
Dąbrowski Mateusz
Dudek Michał
Pyrz Marcin
94
93
92
94
94
92
94
92
IKAR Mielec
REKIN Warszawa
POLONEZ Wyszków
AVIA Świdnik
ORKA Jedrzejów
NAWA Skierniewice
BOBRY Dêbica
IKAR Mielec
S00508200060
S00614200022
S02814200052
S00303200011
S00312200026
S00305200004
S00308200024
S00508200089
36.72
35.54
34.51
33.92
34.45
34.85
35.90
36.81
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
Kieruj Jakub
Gołêbiowski Maciej
Komisaruk Jakub
Kwieciński Wojciech
Marecki Grzegorz
Kurkiewicz Mateusz
Matryba Paweł
88
94
94
94
93
94
94
AZS AWF Katowice
START Łódź
MANTA Jelcz-Laskowice
REKIN Warszawa
REKIN Warszawa
NAWA Skierniewice
REKIN Warszawa
S00611200153
S00705200060
S01101200012
S00614200005
S00614200023
S00305200033
S00614200006


40.23
37.26
37.51
43.37
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  11
08-05-17
50m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006   25.25Korc Agata86AZWROBudapeszt


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Szula Paulina
Miłosz Marianna  SG
Pawlaczek Natalia
Urbańczyk Aleksandra
Wilk Katarzyna
Kawecka Anna
Radlińska Marcelina
Pszczolnik Monika  SG
91
92
93
87
92
92
93
93
AZS AWF Katowice
AZS AWFiS Gdańsk
ZRYW Opole
TRÓJKA Łódź
JORDAN Kraków
KTP ARKA Kielce
ORKA Zamość
AZS AWFiS Gdańsk
S00611100020
S00110100035
S00107100026
S00905100062
S00106100055
S00812100001
S00203100016
S00110100011
27.75
27.33
27.21
26.18
26.30
27.27
27.61
27.82
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Łach Marta
Sadło Kamila
Krzemińska Mariola  SR
Hałaczek Barbara
Lefanowicz Iwona
Skutela Martyna
Piasecka Marta SK
Karzełek Lena
92
94
92
92
92
91
91
92
POLONEZ Wyszków
AVIA Świdnik
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
TRÓJKA Łódź
SKARPA Lublin
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
POLONEZ Wyszków
S02814100041
S00303100019
S00207100048
S00905100095
S01003100028
S00611100167
S00611100018
S02814100038
29.06
28.94
28.62
27.97
28.57
28.82
29.00
29.11
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Borek Aleksandra
Nizio Nicola
Pustuła Agnieszka SO
Szczêsna Sylwia
Szymańska Marlena
Urbaniak Patrycja
Stańczak Edyta
Twardowska Sylwia
94
93
92
93
91
91
93
93
WODNIK Krosno
MKP Szczecin
UNIA Oświêcim
POLONEZ Wyszków
POLONEZ Wyszków
DELFIN Tarnobrzeg
ŚLĄSK Wrocław
SKARPA Lublin
S00608100001
S00116100075
S01006100015
S02814100044
S02814100033
S00408100029
S00601100038
S01003100025
30.04
30.00
29.52
29.20
29.45
29.62
30.01
30.09
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Mąkosa Magdalena
Kołodziejczyk Izabella
Kieszek Joanna
Nowaczek Justyna
Rumińska Marlena
Czupajło Karolina
Horosz Katarzyna
Wiktorow Anna
94
94
91
94
93
94
93
94
WODNIK Radom
MANTA Jelcz-Laskowice
IKAR Mielec
SKARPA Lublin
MANTA Jelcz-Laskowice
ZNICZ Koszalin
REKIN Warszawa
REKIN Warszawa
S03014100007
S01101100017
S00508100036
S01003100007
S01101100004
S00416100043
S00614100036
S00614100011
31.31
30.68
30.35
30.12
30.20
30.41
30.98
31.64
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Dąbrowska Paulina
Maliszewska Katarzyna
Grabarska Marta
Burzyńska Iga
Stefańska Katarzyna
Rudnik Aleksandra
Bordżoł Katarzyna
Szynal Ludwika
94
92
93
94
93
92
94
94
SKARPA Lublin
ŚLĄSK Wrocław
AQUA Bydgoszcz
NAWA Skierniewice
START Łódź
POLONEZ Wyszków
SKARPA Lublin
SKARPA Lublin
S01003100002
S00601100006
S00802100005
S00305100009
S00705100076
S02814100042
S01003100001
S01003100014



31.84
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  12
08-05-17
50m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006   21.88Kizierowski Bartosz77POWARBudapeszt


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Wilk Robert
Smoliński Jan SO
Witkowski Michał
Gąsior Łukasz
Załuski Kajetan
Czerniak Konrad
Jêdrzejewski Grzegorz
Dąbrowski Filip
86
90
84
86
87
89
98
88
AZS AWF Katowice
UNIA Oświêcim
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
AZS KORNER Zielona G.
WISŁA Puławy
KSZO Ostrowiec
AZS AWF Katowice
S00611200111
S01006200032
S00114200008
S00114200022
S00404200005
S00603200046
S00612200011
S00611200151
23.64
23.47
22.92
22.41
22.81
22.98
23.59
24.21
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Maciejewski Kacper
Grabowicz Łukasz
Gnela Wojciech
Babuchowski Marcin
Jasiński Jakub
Wypych Filip
Zieliński Dawid
Dobrowolski Sebastian
92
90
88
84
87
91
92
90
POLONEZ Wyszków
AQUA Bydgoszcz
AZS AWF Katowice
TRÓJKA Łódź
AZS KORNER Zielona G.
TRÓJKA Łódź
MKP Szczecin
PIĄTKA Konstantynów
S02814200054
S00802200050
S00611200152
S00905200039
S00404200004
S00905200075
S00116200122
S01305200028
24.83
24.70
24.53
24.46
24.47
24.54
24.78
25.06
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Dêbowski Patryk
Graczyk Przemysław
Bogdański Łukasz
Mróz Marek
Janas Krzysztof
Domżała Tomasz
Kandulski Daniel
Gajda Mateusz
91
92
90
83
93
92
91
93
AQUA Bydgoszcz
SKARPA Lublin
ATP Augustów
AZS AWF Katowice
REKIN Warszawa
POLONEZ Wyszków
MKP Szczecin
NAWA Skierniewice
S00802200015
S01003200051
S00209200032
S00611200160
S00614200019
S02814200050
S00116200027
S00305200001
25.59
25.51
25.37
25.22
25.34
25.45
25.57
25.63
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Psota Ireneusz
Siński Mateusz
Harabin Mateusz
Pastwiński Konrad
Pieczara Michał
Gawroński Michał
Szydłowski Adrian
Grzebała Paweł
87
94
90
92
92
90
92
90
AZS AWF Katowice
REKIN Warszawa
KTP ARKA Kielce
TRÓJKA Łódź
AQUA Bydgoszcz
BOBRY Dêbica
SKARPA Lublin
KSZO Ostrowiec
S00611200001
S00614200013
S00812200009
S00905200021
S00802200011
S00308200051
S01003200063
S00612200004
26.13
25.98
25.84
25.68
25.79
25.94
26.11
26.22
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Latos Wojciech
Krupecki Oskar
Pasula Jakub
Suszek Wojciech
Skubicha Konrad
Kotkowicz Michał
Sygnecki Janusz
Tworzewski Adrian
90
92
92
92
92
93
92
93
AQUA Bydgoszcz
MKP Szczecin
TRÓJKA Łódź
SKARPA Lublin
SKARPA Lublin
ZNICZ Koszalin
SKARPA Lublin
KSZO Ostrowiec
S00802200006
S00116200114
S00905200022
S01003200062
S01003200059
S00416200075
S01003200067
S00612200032
26.69
26.56
26.41
26.26
26.39
26.42
26.67
26.70
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Grzybowski Damian
Wilamowski Bartłomiej
Fara Kacper
Denert Adam
Osnowski Bartosz
Wolak Krzysztof
Bielawski Michał
Jończyk Jakub
93
91
94
91
94
90
93
92
POLONEZ Wyszków
NAWA Skierniewice
BOBRY Dêbica
ATP Augustów
ÓSEMKA Starogard Gd.
ŚLĄSK Wrocław
REKIN Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
S02814200064
S00305200053
S00308200052
S00209200001
S01410200003

S00614200017
S00601200025
27.32
27.29
27.02
26.82
26.85
27.22
27.31
27.48
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Okrój Jakub
Komisaruk Jakub
Kupś Sebastian
Lann Vel Lace Karol
Matryba Paweł
Wolak Bartłomiej
Dobrowolski Patryk
Szyszka Maciej
94
94
94
93
94
93
92
94
REKIN Warszawa
MANTA Jelcz-Laskowice
ZNICZ Koszalin
REKIN Warszawa
REKIN Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
SKARPA Lublin
BOBRY Dêbica
S00614200009
S01101200012
S00416200084
S00614200021
S00614200006
S00601200125
S01003200050
S00308200035
29.15
28.67
27.96
27.61
27.63
28.29
29.09
29.23
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Triebler Kacper
Nowicki Mateusz
Samczuk Jakub
Brodzik Andrzej
Ryndak Bartosz
Wrona Łukasz
Smeja Sławomir
Treliński Bartosz
94
94
92
94
94
94
94
94
ASTORIA Bydgoszcz
ASTORIA Bydgoszcz
SKARPA Lublin
SKARPA Lublin
BOBRY Dêbica
SKARPA Lublin
ASTORIA Bydgoszcz
ORKA Jedrzejów
S01402200011
S01402200008
S01003200058
S01003200034
S00308200057
S01003200048
S01402200010
S00312200026


29.94
29.59
29.90
30.74
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 9
1
2
3
4
5
6
7
Rogoziński Łukasz
Grzegorzewski Maciej
Domański Maciej
Badeński Patryk
Chabasiński Paweł
Zarzecki Bartosz
Kowalik Bartosz
94
90
93
94
94
93
91
KSZO Ostrowiec
AQUA Bydgoszcz
ATP Augustów
WODNIK Radom
ATP Augustów
ATP Augustów
IKAR Mielec
S00612200037
S00802200015
S00209200004
S03014200011
S00209200015
S00209200012
S00508200092
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  33
08-05-17 - 16:40
4 x 200m Sztafeta Dow.  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski Rep2006 7:56.32Jedrzejczak,Budzis,Zwiejska,BarzyckaBudapeszt


Seria 1
4Rep. Polski KobietPZP7:56.32_____________


<< TOP >>
Nr  13
08-05-17
200m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2005 2:05.61Jedrzejczak Otylia83AZWARMontreal


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Pustuła Agnieszka SO
Maliszewska Katarzyna
Nowacka Aleksandra
Jêdrzejczak Otylia
Sikora Paulina SO
Cembrzyńska Anna SO
Lann Vel Lace Aleksandra
Matyaszek Anna
92
92
90
83
93
91
94
94
UNIA Oświêcim
ŚLĄSK Wrocław
ZRYW Opole
AZS AWF Warszawa
UNIA Oświêcim
UNIA Oświêcim
REKIN Warszawa
REKIN Warszawa
S01006100015
S00601100006
S00107100001
S00114100003
S01006100003
S01006100064
S00614100002
S00614100012
2:31.99
2:29.12
2:17.96
2:05.92
2:17.30
2:20.97
2:29.98
2:35.25
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
2
3
4
5
6
7
Duchnowska Julita
Mańczak Agata
Wiktorow Anna
Duszak Anna
Wizner Katarzyna
Kowalska Agata
94
94
94
93
94
93
ŻAK Biała Podlaska
AQUA Bydgoszcz
REKIN Warszawa
POLONIA Warszawa
AQUA Bydgoszcz
POLONIA Warszawa
S00903100001
S00802100006
S00614100011
S00114100057
S00802100032
S00114100048


2:50.47
2:54.36
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  14
08-05-17
200m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2008 1:54.38Korzeniowski Paweł85AZWAREindhoven


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Machniewicz Radosław SO
Piątkowski Mateusz SO
Babuchowski Marcin
Korzeniowski Paweł
Kierzkowski Mateusz
Paszek Marcin
Jabłoński Marcin SSz
Zapała Łukasz  SO
91
90
84
85
87
89
90
91
SAMBOR Tczew
UNIA Oświêcim
TRÓJKA Łódź
AZS AWF Warszawa
AZS AWFiS Gdańsk
WARTA Poznań
JUVENIA Białystok
UNIA Oświêcim
S01210200068
S01006200003
S00905200039
S00114200006
S00110200073
S00115200087
S00309200017
S01006200084
2:06.04
2:05.36
2:00.19
1:54.38
1:58.44
2:01.97
2:05.48
2:10.92
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Kornacki Robert
Orłowski Piotr
Gawroński Michał
Stebnicki Dawid SO
Zaczyński Karol SO
Opalski Marcin
Wawrzyńczak Piotr
Krupecki Oskar
93
91
90
90
91
93
93
92
SAMBOR Tczew
MKP Szczecin
BOBRY Dêbica
UNIA Oświêcim
Pałac Młodzieży Ka-ce
REKIN Warszawa
NAWA Skierniewice
MKP Szczecin
S01210200083
S00116200005
S00308200051
S01006200083
S00811200047
S00614200025
S00305200026
S00116200114
2:19.32
2:16.93
2:13.52
2:12.03
2:12.73
2:13.83
2:19.28
2:20.06
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Iwański Kamil
Ozga Adrian
Pytel Filip
Wilczyński Mateusz
Sadlak Patryk
Skórski Jakub
Marecki Grzegorz
Szudzik Przemysław
93
94
93
92
93
94
93
94
REKIN Warszawa
BOBRY Dêbica
POLONIA Warszawa
TRÓJKA Łódź
IKAR Mielec
AVIA Świdnik
REKIN Warszawa
JEDYNKA Elbląg
S00614200018
S00308200023
S00914200065
S00905200065
S00508200035
S00303200019
S00614200023
S00413200020
2:41.85
2:35.29
2:31.89
2:20.56
2:26.44
2:32.15
2:39.04
2:43.30
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
2
3
4
5
6
7
Świątkiewicz Rafał
Zieliński Michał
Smeja Sławomir
Tarczyński Marcin
Grzelec Bartosz
Pióro Filip
93
94
94
90
93
94
POLONIA Warszawa
START Łódź
ASTORIA Bydgoszcz
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
KTP ARKA Kielce
S00914200040
S00705200045
S01402200010
S00914200121
S00914200056
S00812200026
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  15
08-05-17
200m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2008 2:12.65Mazurek Zuzanna91FAKRAOstrowiec Św


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Tchórz Alicja
Borek Natalia SK
Piechocka Jagoda SK
Mazurek Zuzanna SO
Lefanowicz Iwona
Naziêbło Klaudia
Zawiszewska Maja
Krzyżostoniak Agnieszka
92
90
90
91
92
93
93
93
DELFIN Kalisz
WODNIK Krosno
WARSZAWIANKA
FALA  Kraśnik
SKARPA Lublin
JUVENIA Wrocław
AQUA Bydgoszcz
MKP Szczecin
S01615100009
S00608100002
S03914100025
S00103100012
S01003100028
S00101100026
S00802100028
S00116100094
2:24.73
2:18.42
2:18.21
2:12.65
2:16.60
2:18.33
2:24.35
2:25.32
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Kołodziejczyk Izabella
Stańczak Edyta
Kilich Agata SG
Jêdrzejczak Otylia
Baranowska Katarzyna
Szynal Ludwika
Bordżoł Katarzyna
Dąbrowska Paulina
94
93
92
83
87
94
94
94
MANTA Jelcz-Laskowice
ŚLĄSK Wrocław
SAMBOR Tczew
AZS AWF Warszawa
MKP Szczecin
SKARPA Lublin
SKARPA Lublin
SKARPA Lublin
S01101100017
S00601100038
S01210100034
S00114100003
S00116100018
S01003100014
S01003100001
S01003100002
2:31.19
2:28.68
2:25.55
2:25.50
2:25.51
2:25.83
2:30.97
2:31.41
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
Karska Katarzyna
Rejska Malwina
Kopiczko Karina
Stefańska Katarzyna
Jochim Aleksandra
Borek Aleksandra
Duchnowska Julita
93
93
94
93
92
94
94
ŚLĄSK Wrocław
ŚLĄSK Wrocław
ATP Augustów
START Łódź
ŚLĄSK Wrocław
WODNIK Krosno
ŻAK Biała Podlaska
S00601100027
S00601100033
S00209100016
S00705100076
S00601100014
S00608100001
S00903100001

2:39.28
2:34.22
2:32.42
2:33.66
2:36.85
2:40.96
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  16
08-05-17
200m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski1996 2:00.05Sikora Bartosz75FLGDYAtlanta


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Matczak Mateusz
Gawlik Jarosław SK
Jankiewicz Krzysztof
Kawêcki Radosław
Konarzewski Jan
Odomirski Tomasz SK
Wysoczyński Mateusz
Żołnowski Krzysztof SO
89
92
91
91
88
91
93
90
TRÓJKA Łódź
WARSZAWIANKA
NAWA Skierniewice
KORNER Zielona G.
POLONIA Warszawa
JORDAN Kraków
JORDAN Kraków
AQUA Bydgoszcz
S00905200005
S03914200033
S00305200024
S00304200009
S00914200047
S00106200178
S00106200194
S00802200001
2:10.86
2:09.69
2:06.89
2:02.31
2:05.98
2:08.74
2:10.12
2:14.45
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Ryskalok Michał
Samczuk Jakub
Skrzypczak Jakub
Capiga Filip SR
Płonowski Miłosz SG
Dobrowolski Patryk
Morawski Krzysztof
Parasiak Krzysztof
93
92
93
91
93
92
94
94
POLONIA Warszawa
SKARPA Lublin
IKAR Mielec
ZRYW Opole
AZS AWFiS Gdańsk
SKARPA Lublin
AQUA Bydgoszcz
JEDYNKA Elbląg
S00914200069
S01003200058
S00508200036
S00107200005
S00110200009
S01003200050
S00802200051
S00413200019
2:24.77
2:22.58
2:20.94
2:16.50
2:17.08
2:21.76
2:23.04
2:25.06
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Ryndak Bartosz
Pyda Jakub
Bielawski Michał
Zieliński Michał
Solski Maciej
Stańczyk Dawid
Kaczmarski Marcin
Markowski Adam
94
94
93
91
93
91
94
94
BOBRY Dêbica
SKARPA Lublin
REKIN Warszawa
IKAR Mielec
POLONIA Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
KSZO Ostrowiec
START Łódź
S00308200057
S01003200046
S00614200017
S00508200096
S00914200088
S00601200131
S00612200036
S00705200062
2:40.50
2:35.68
2:30.84
2:25.40
2:28.30
2:30.95
2:40.01
2:44.82
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
3
4
5
6
Dobrowolski Sebastian
Nowicki Mateusz
Dziedzic Andrzej
Szwedzki Dawid
90
94
93
94
PIĄTKA Konstantynów
ASTORIA Bydgoszcz
POLONIA Warszawa
PIĄTKA Konstantynów
S01305200028
S01402200008
S00914200161
S01305200027
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  17
08-05-17
200m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2005 2:27.85Dulian Katarzyna87VIRACMontreal


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Hryniewicz Luiza
Jagodzka Aleksandra SO
Ostrowska Agnieszka SR
Kamińska Beata
Szydło Paulina
Lewińska Karolina SO
Żołnowska Katarzyna
Marczak Monika SO
90
91
90
80
92
93
90
91
TRÓJKA Łódź
KORONA-Swim Kielce
WODNIK Rawicz
AZS AWFiS Gdańsk
JUVENIA Wrocław
UNIA Oświêcim
MZOS Płock
MOSM Tychy
S00905100033
S00912100002
S01315100024
S00110100006
S00101100040
S01006100044
S04014100022
S00411100006
2:39.26
2:36.14
2:32.57
2:29.94
2:31.08
2:35.10
2:38.43
2:40.87
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Tarnopolska Magdalena
Fiziar Monika
Bieńkowska Wiktoria
Pieniążkiewicz Monika  SG
Poloczek Natalia  SR
Muller Anna SP
Balcerzak Monika
Borkowska Paulina
94
94
93
92
91
92
92
92
BOBRY Dêbica
REKIN Warszawa
JEDYNKA Elbląg
AZS AWFiS Gdańsk
ZRYW Opole
WARTA Poznań
AQUA Bydgoszcz
POLONEZ Wyszków
S00308100014
S00614100001
S00413100021
S00110100034
S00107100060
S00115100064
S00802100019
S02814100035
2:53.79
2:52.02
2:43.64
2:43.07
2:43.13
2:48.96
2:52.99
2:56.96
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Uchańska Karolina
Żebrowska Katarzyna
Nizio Nicola
Kołakowska Róża
Fijałkowska Zuzanna
Rybak Iwona
Kurasiewicz Agata
Wyszyńska Weronika
94
93
93
93
93
94
94
92
KSZO Ostrowiec
KSZO Ostrowiec
MKP Szczecin
POLONIA Warszawa
IKAR Mielec
AVIA Świdnik
WODNIK Radom
ZNICZ Koszalin
S00612100013
S00612100012
S00116100075
S00114100051
S00508100016
S00303100020
S03014100010
S00416100040
3:13.97
3:00.86
2:58.30
2:57.45
2:58.10
2:59.55
3:06.42
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  18
08-05-17
200m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006 2:11.78Kuczko Sławomir85AZWARGorzów Wlkp


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Mrozik Jakub
Wołkanowski Marek SG
Winogrodzki Mariusz
Kuczko Sławomir
Podoprigora Maxim
Świerczek Bartłomiej SO
Michałkowski Marek
Zarzecki Bartosz
92
93
87
85
78
90
91
93
SKARPA Lublin
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
AUSTRIA Wiedeń
GÓRNIK Radlin
WARTA Poznań
ATP Augustów
S01003200057
S00110200034
S00114200037
S00114200004

S00211200039

S00209200012
2:29.58
2:26.56
2:16.18
2:12.34
2:13.13
2:21.75
2:27.63
2:33.77
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Jankowski Bartosz
Czajkowski Wojciech
Kêpka Maciej
Osiński Szymon
Głuszek Łukasz
Wasil Sebastian
Domański Maciej
Dudek Michał
92
94
94
94
93
94
93
94
POLONEZ Wyszków
AVIA Świdnik
REKIN Warszawa
DELFINEK Łuków
ŚLĄSK Wrocław
AVIA Świdnik
ATP Augustów
BOBRY Dêbica
S02814200052
S00303200011
S00614200004
S01303200034
S00601200031
S00303200022
S00209200004
S00308200024
2:41.93
2:39.38
2:37.93
2:36.76
2:37.77
2:38.63
2:41.30
2:44.31
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
Gołêbiowski Maciej
Kwieciński Wojciech
Dąbrowski Mateusz
Bagniuk Kajetan
Żuczek Piotr
Pyrz Marcin
Lis Tomasz
94
94
92
93
94
92
93
START Łódź
REKIN Warszawa
NAWA Skierniewice
POLONIA Warszawa
IKAR Mielec
IKAR Mielec
REKIN Warszawa
S00705200060
S00614200005
S00305200004
S00914200044
S00508200060
S00508200089
S00614200022
2:55.13
2:50.94
2:47.15
2:45.88
2:46.91
2:47.51
2:51.43
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
3
4
5
Jasiński Jakub
Zabojszcz Wojciech
Kurkiewicz Mateusz
87
95
94
AZS KORNER Zielona G.
KORONA-Swim Kielce
NAWA Skierniewice
S00404200004
S00912200011
S00305200033

2:56.36
3:16.03
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  19
08-05-17
200m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006 1:57.15Jedrzejczak Otylia83AZWARBudapeszt


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Lefanowicz Iwona
Bernat Aleksandra  SP
Wilk Katarzyna
Barzycka Paulina
Budzis Joanna
Pawlaczek Natalia
Miłosz Marianna  SG
Sadło Kamila
92
90
92
86
90
93
92
94
SKARPA Lublin
WARTA Poznań
JORDAN Kraków
OLIMPIA Lublin
POLONIA Warszawa
ZRYW Opole
AZS AWFiS Gdańsk
AVIA Świdnik
S01003100028
S00115100003
S00106100055
S01403100001
S00114100090
S00107100026
S00110100035
S00303100019
2:10.43
2:05.94
2:03.41
2:00.89
2:03.08
2:05.93
2:08.35
2:10.73
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Wilczêga Anita
Lipińska Małgorzata
Wołoszyn Sonia
Nowacka Aleksandra
Krzemińska Mariola  SR
Hałaczek Barbara
Szymańska Marlena
Urbaniak Patrycja
93
93
95
90
92
92
91
91
POLONIA Warszawa
KSZO Ostrowiec
KTP ARKA Kielce
ZRYW Opole
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
TRÓJKA Łódź
POLONEZ Wyszków
DELFIN Tarnobrzeg
S00114100044
S00612100011
S00812100016
S00107100001
S00207100048
S00905100095
S02814100033
S00408100029
2:20.19
2:16.24
2:13.39
2:12.09
2:12.81
2:15.32
2:19.88
2:20.37
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Szula Paulina
Smól Magda
Rumińska Marlena
Karska Katarzyna
Pszczolnik Monika  SG
Borek Aleksandra
Kieszek Joanna
Matyaszek Anna
91
94
93
93
93
94
91
94
AZS AWF Katowice
AQUA Bydgoszcz
MANTA Jelcz-Laskowice
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWFiS Gdańsk
WODNIK Krosno
IKAR Mielec
REKIN Warszawa
S00611100020
S00802100035
S01101100004
S00601100027
S00110100011
S00608100001
S00508100036
S00614100012
2:22.77
2:22.18
2:21.52
2:21.00
2:21.37
2:21.97
2:22.65
2:23.13
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Dąbrowska Paulina
Lann Vel Lace Aleksandra
Maliszewska Katarzyna
Burzyńska Iga
Przydatek Agnieszka
Duduś Anna
Twardowska Sylwia
Nowaczek Justyna
94
94
92
94
92
93
93
94
SKARPA Lublin
REKIN Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
NAWA Skierniewice
KSZO Ostrowiec
DELFIN Tarnobrzeg
SKARPA Lublin
SKARPA Lublin
S01003100002
S00614100002
S00601100006
S00305100009
S00612100005
S00408100002
S01003100025
S01003100007
2:27.54
2:27.06
2:24.81
2:23.27
2:23.84
2:26.41
2:27.29
2:28.23
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
Sznajder Paula
Bordżoł Katarzyna
Horosz Katarzyna
Nowak Aleksandra
Rejska Malwina
Szynal Ludwika
Czupajło Karolina
93
94
93
95
93
94
94
ŚLĄSK Wrocław
SKARPA Lublin
REKIN Warszawa
KTP ARKA Kielce
ŚLĄSK Wrocław
SKARPA Lublin
ZNICZ Koszalin
S00601100042
S01003100001
S00614100036
S00812100009
S00601100033
S01003100014
S00416100043

2:38.69
2:32.06
2:29.59
2:29.68
2:32.28
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  20
08-05-17
200m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski1987 1:47.96Wojdat Artur68OLPOZBonn


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Czerniak Konrad
Gimiński Łukasz
Stańczyk Przemysław
Korzeniowski Paweł
Gąsior Łukasz
Rokicki Michał
Tarczyński Marcin
Rurak Paweł
89
86
85
85
86
84
90
88
WISŁA Puławy
AZS AWF Warszawa
MKP Szczecin
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
POLONIA Warszawa
AZS AWF Warszawa
S00603200046
S00114200015
S00116200070
S00114200006
S00114200022
S00114200020
S00914200121
S00114200035
1:51.11
1:51.00
1:49.75
1:48.11
1:48.52
1:50.74
1:51.00
1:53.00
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Majewski Michał
Rząsa Wojciech
Kleszczyński Paweł
Sawrymowicz Mateusz
Gnela Wojciech
Jabłoński Marcin SSz
Paszek Marcin
Gawełczyk Mateusz SK
85
90
91
87
88
90
89
90
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWFiS Gdańsk
MKP Szczecin
MKP Szczecin
AZS AWF Katowice
JUVENIA Białystok
WARTA Poznań
AZS AWF Katowice
S00110200038
S00110200032
S00116200053
S00116200030
S00611200152
S00309200017
S00115200087
S00611200041
1:55.85
1:55.74
1:55.10
1:53.41
1:54.58
1:55.69
1:55.80
1:56.85
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Kwiatkowski Michał
Jêdrzejewski Grzegorz
Psota Ireneusz
Sokulski Jacek
Pulwin Paweł SP
Kawêcki Radosław
Zieliński Dawid
Kandulski Daniel
90
98
87
91
92
91
92
91
TRÓJKA Łódź
KSZO Ostrowiec
AZS AWF Katowice
ŚLĄSK Wrocław
OLIMPIA Poznań
KORNER Zielona G.
MKP Szczecin
MKP Szczecin
S00905200051
S00612200011
S00611200001
S00601200091
S00215200020
S00304200009
S00116200122
S00116200027
1:59.06
1:58.72
1:58.29
1:57.60
1:57.71
1:58.37
1:58.97
1:59.53
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Grzelec Bartosz
Bernatowicz Sebastian
Dobrowolski Sebastian
Dąbrowski Filip
Smoliński Jan SO
Pastwiński Konrad
Kotkowicz Michał
Domżała Tomasz
93
94
90
88
90
92
93
92
POLONIA Warszawa
AQUA Bydgoszcz
PIĄTKA Konstantynów
AZS AWF Katowice
UNIA Oświêcim
TRÓJKA Łódź
ZNICZ Koszalin
POLONEZ Wyszków
S00914200056
S00802200003
S01305200028
S00611200151
S01006200032
S00905200021
S00416200075
S02814200050
2:02.38
2:02.05
1:59.70
1:59.67
1:59.68
2:01.49
2:02.37
2:02.52
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Pasula Jakub
Stokarski Marek
Szydłowski Adrian
Psyk Maciej
Sygnecki Janusz
Towarek Sebastian
Kurant Roger
Mokwa Marcin
92
92
92
93
92
93
94
92
TRÓJKA Łódź
POLONEZ Wyszków
SKARPA Lublin
KSZO Ostrowiec
SKARPA Lublin
JEDYNKA Elbląg
KSZO Ostrowiec
SAMBOR Tczew
S00905200022
S02814200056
S01003200063
S00612200033
S01003200067
S00413200012
S00612200035
S01210200053
2:05.28
2:04.06
2:03.64
2:02.62
2:02.78
2:03.71
2:04.90
2:05.30
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Rybiński Dawid
Skubicha Konrad
Stańczyk Dawid
Denert Adam
Janas Krzysztof
Orłowski Piotr
Makowski Krzysztof
Graczyk Przemysław
93
92
91
91
93
91
92
92
ŚLĄSK Wrocław
SKARPA Lublin
ŚLĄSK Wrocław
ATP Augustów
REKIN Warszawa
MKP Szczecin
ŚLĄSK Wrocław
SKARPA Lublin
S00601200040
S01003200059
S00601200131
S00209200001
S00614200019
S00116200005
S00601200010
S01003200051
2:07.01
2:06.92
2:05.85
2:05.38
2:05.51
2:06.81
2:06.94
2:07.14
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Fara Kacper
Suszek Wojciech
Bielawski Michał
Tomaszewski Jacek
Ryskalok Michał
Gajda Mateusz
Siński Mateusz
Kupś Sebastian
94
92
93
94
93
93
94
94
BOBRY Dêbica
SKARPA Lublin
REKIN Warszawa
REKIN Warszawa
POLONIA Warszawa
NAWA Skierniewice
REKIN Warszawa
ZNICZ Koszalin
S00308200052
S01003200062
S00614200017
S00614200015
S00914200069
S00305200001
S00614200013
S00416200084
2:10.74
2:09.11
2:08.10
2:07.76
2:07.98
2:08.12
2:09.97
2:11.03
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Kaczmarek Rafał
Szyszka Maciej
Szymański Konrad
Wolak Krzysztof
Wolak Bartłomiej
Pytel Filip
Lann Vel Lace Karol
Jończyk Jakub
94
94
93
90
93
93
93
92
BUKS Warszawa
BOBRY Dêbica
POLONIA Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
ŚLĄSK Wrocław
POLONIA Warszawa
REKIN Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
S00414200063
S00308200035
S00914200095

S00601200125
S00914200065
S00614200021
S00601200025
2:15.54
2:14.84
2:12.85
2:11.92
2:12.35
2:13.13
2:15.41
2:15.58
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Triebler Kacper
Okrój Jakub
Jaworski Michał
Dziedzic Andrzej
Świątkiewicz Rafał
Solski Maciej
Komisaruk Jakub
Brodzik Andrzej
94
94
93
93
93
93
94
94
ASTORIA Bydgoszcz
REKIN Warszawa
KSZO Ostrowiec
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
MANTA Jelcz-Laskowice
SKARPA Lublin
S01402200011
S00614200009
S00612200031
S00914200161
S00914200040
S00914200088
S01101200012
S01003200034
2:20.19
2:18.46
2:17.45
2:15.85
2:16.47
2:18.00
2:19.82
2:20.69
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Maciejewski Kacper
Nowicki Mateusz
Łopaciński Kacper
Certa Maciej SO
Wrona Łukasz
Kaźmierak Michał
Kornacki Robert
Makowiecki Marek
92
94
95
91
94
93
93
93
POLONEZ Wyszków
ASTORIA Bydgoszcz
FOKA Sandomierz
WISŁA Puławy
SKARPA Lublin
NAWA Skierniewice
SAMBOR Tczew
DELFIN Tarnobrzeg
S02814200054
S01402200008
S00112200012
S00603200048
S01003200048
S00305200016
S01210200083
S00408200014


2:32.48
2:22.93
2:24.45
2:37.58
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Lagrzycki Filip
Wypych Filip
Grabowicz Łukasz
Bogdański Łukasz
Chabasiński Paweł
Grzegorzewski Maciej
Dobrowolski Patryk
Semczuk Michał
93
91
90
90
94
90
92
92
POLONIA Warszawa
TRÓJKA Łódź
AQUA Bydgoszcz
ATP Augustów
ATP Augustów
AQUA Bydgoszcz
SKARPA Lublin
FOKA Sandomierz
S00914200162
S00905200075
S00802200050
S00209200032
S00209200015
S00802200015
S01003200050
S00112200001
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 12
3
4
5
Rogoziński Łukasz
Iwoła Maciej
Kwiecień Kacper
94
94
94
KSZO Ostrowiec
KSZO Ostrowiec
KSZO Ostrowiec
S00612200037
S00612200040
S00612200039
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  21
08-05-17
200m zmienny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 2:12.53Baranowska Katarzyna87MKSZCParyż


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalska Agata
Panek Sara
Kowalczyk Anna
Baranowska Katarzyna
Urbańczyk Aleksandra
Żołnowska Katarzyna
Radlińska Marcelina
Skoczylas Izabela SO
93
93
88
87
87
90
93
92
POLONIA Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
AZS KORNER Zielona G.
MKP Szczecin
TRÓJKA Łódź
MZOS Płock
ORKA Zamość
Pałac Młodzieży Ka-ce
S00114100048
S00601100056
S00404100001
S00116100018
S00905100062
S04014100022
S00203100016
S00811100003
2:23.88
2:22.55
2:16.43
2:12.53
2:16.32
2:18.04
2:23.22
2:25.46
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Stańczak Edyta
Zacharska Inga
Szydło Paulina
Piasecka Marta SK
Świtalska Martyna SP
Piechocka Jagoda SK
Stefaniak Małgorzata SP
Duszak Anna
93
94
92
91
92
90
92
93
ŚLĄSK Wrocław
REKIN Warszawa
JUVENIA Wrocław
AZS AWF Katowice
WARTA Poznań
WARSZAWIANKA
WARTA Poznań
POLONIA Warszawa
S00601100038
S00614100004
S00101100040
S00611100018
S00115100012
S03914100025
S00115100066
S00114100057
2:38.09
2:34.59
2:29.77
2:26.45
2:28.47
2:32.69
2:37.78
2:38.89
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Kurasiewicz Agata
Niedbała Magdalena
Sznajder Paula
Szczêsna Sylwia
Kołakowska Róża
Paś Patrycja
Kołodziejczyk Izabella
Pieniążkiewicz Monika  SG
94
94
93
93
93
93
94
92
WODNIK Radom
REKIN Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
POLONEZ Wyszków
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
MANTA Jelcz-Laskowice
AZS AWFiS Gdańsk
S03014100010
S00614100026
S00601100042
S02814100044
S00114100051
S00114100075
S01101100017
S00110100034
2:45.05
2:41.70
2:39.75
2:39.22
2:39.68
2:41.69
2:43.55
2:46.41
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
2
3
4
5
6
7
Smól Magda
Stefańska Katarzyna
Pozorska Agata
Wyszyńska Weronika
Mańczak Agata
Wizner Katarzyna
94
93
94
92
94
94
AQUA Bydgoszcz
START Łódź
AQUA Bydgoszcz
ZNICZ Koszalin
AQUA Bydgoszcz
AQUA Bydgoszcz
S00802100035
S00705100076
S00802100035
S00416100040
S00802100006
S00802100032


2:47.14
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
3
4
5
Kawecka Anna
Zawiszewska Maja
Dulian Katarzyna
92
93
87
KTP ARKA Kielce
AQUA Bydgoszcz
VICTORIA Racibórz
S00812100001
S00802100028
S01311100024
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  22
08-05-17
200m zmienny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 2:00.32Wójt Łukasz82PZPBangkok


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Czarnota Mateusz SO
Stolarski Błażej SO
Kieruj Jakub
Matczak Mateusz
Jasiński Jakub
Certa Maciej SO
Suzin Marcin
Latos Wojciech
91
90
88
89
87
91
93
90
UNIA Oświêcim
AQUA Bydgoszcz
AZS AWF Katowice
TRÓJKA Łódź
AZS KORNER Zielona G.
WISŁA Puławy
JORDAN Kraków
AQUA Bydgoszcz
S01006200073
S00802200013
S00611200153
S00905200005
S00404200004
S00603200048
S00106200190
S00802200006
2:14.02
2:10.45
2:07.04
2:03.46
2:03.73
2:08.81
2:13.82
2:14.90
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Głuszek Łukasz
Jankiewicz Krzysztof
Gorczyca Przemysław SR
Pierwieniecki Juliusz
Odomirski Tomasz SK
Tworzewski Adrian
Gawlik Jarosław SK
Rybiński Dawid
93
91
90
91
91
93
92
93
ŚLĄSK Wrocław
NAWA Skierniewice
AZS AWF Katowice
MKP Szczecin
JORDAN Kraków
KSZO Ostrowiec
WARSZAWIANKA
ŚLĄSK Wrocław
S00601200031
S00305200024
S00611200157
S00116200033
S00106200178
S00612200032
S03914200033
S00601200040
2:23.51
2:21.68
2:20.16
2:16.34
2:16.96
2:21.67
2:22.28
2:23.92
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Morawski Krzysztof
Skrzypczak Jakub
Osnowski Bartosz
Harabin Mateusz
Kliza Mateusz
Matryba Paweł
Mrozik Jakub
Szwedzki Dawid
94
93
94
90
94
94
92
94
AQUA Bydgoszcz
IKAR Mielec
ÓSEMKA Starogard Gd.
KTP ARKA Kielce
AVIA Świdnik
REKIN Warszawa
SKARPA Lublin
PIĄTKA Konstantynów
S00802200051
S00508200036
S01410200003
S00812200009
S00303200017
S00614200006
S01003200057
S01305200027
2:28.50
2:25.12
2:24.71
2:24.04
2:24.65
2:24.76
2:26.69
2:28.55
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Zieliński Michał
Szymański Konrad
Marecki Grzegorz
Bagniuk Kajetan
Lagrzycki Filip
Pióro Filip
Lis Tomasz
Król Wojciech
94
93
93
93
93
94
93
94
START Łódź
POLONIA Warszawa
REKIN Warszawa
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
KTP ARKA Kielce
REKIN Warszawa
AQUA Bydgoszcz
S00705200045
S00914200095
S00614200023
S00914200044
S00914200162
S00812200026
S00614200022
S00802200052
2:38.14
2:34.74
2:31.94
2:29.35
2:31.32
2:32.15
2:36.15
2:44.52
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Flis Krzysztof
Wawrzyńczak Piotr
Markowski Adam
Smeja Sławomir
Niemidomski Maciej
Grzybowski Damian
Babuchowski Marcin
Zabojszcz Wojciech
93
93
94
94
94
93
84
95
IKAR Mielec
NAWA Skierniewice
START Łódź
ASTORIA Bydgoszcz
JEDYNKA Elbląg
POLONEZ Wyszków
TRÓJKA Łódź
KORONA-Swim Kielce
S00508200026
S00305200026
S00705200062
S01402200010
S00413200016
S02814200064
S00905200039
S00912200011
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  23
08-05-18
100m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006   55.33Korc Agata86AZWROBudapeszt


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Pszczolnik Monika  SG
Miłosz Marianna  SG
Wilk Katarzyna
Jêdrzejczak Otylia
Barzycka Paulina
Pawlaczek Natalia
Kawecka Anna
Sadło Kamila
93
92
92
83
86
93
92
94
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWFiS Gdańsk
JORDAN Kraków
AZS AWF Warszawa
OLIMPIA Lublin
ZRYW Opole
KTP ARKA Kielce
AVIA Świdnik
S00110100011
S00110100035
S00106100055
S00114100003
S01403100001
S00107100026
S00812100001
S00303100019
1:00.61
59.09
56.92
56.39
56.59
58.52
59.24
1:00.92
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Grabarska Marta
Hałaczek Barbara
Piasecka Marta SK
Szula Paulina
Panek Sara
Lefanowicz Iwona
Krzemińska Mariola  SR
Karzełek Lena
93
92
91
91
93
92
92
92
AQUA Bydgoszcz
TRÓJKA Łódź
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
ŚLĄSK Wrocław
SKARPA Lublin
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
POLONEZ Wyszków
S00802100005
S00905100095
S00611100018
S00611100020
S00601100056
S01003100028
S00207100048
S02814100038
1:02.82
1:01.93
1:00.95
1:00.92
1:00.94
1:01.03
1:02.35
1:03.49
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Kijewska Kaja
Urbaniak Patrycja
Wilczêga Anita
Łach Marta
Krzyżostoniak Agnieszka
Kieszek Joanna
Szczêsna Sylwia
Karska Katarzyna
94
91
93
92
93
91
93
93
KTP ARKA Kielce
DELFIN Tarnobrzeg
POLONIA Warszawa
POLONEZ Wyszków
MKP Szczecin
IKAR Mielec
POLONEZ Wyszków
ŚLĄSK Wrocław
S00812100010
S00408100029
S00114100044
S02814100041
S00116100094
S00508100036
S02814100044
S00601100027
1:04.90
1:04.68
1:04.19
1:03.63
1:03.88
1:04.25
1:04.89
1:05.12
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Bordżoł Katarzyna
Twardowska Sylwia
Nowaczek Justyna
Kołodziejczyk Izabella
Nizio Nicola
Rumińska Marlena
Wołoszyn Sonia
Horosz Katarzyna
94
93
94
94
93
93
95
93
SKARPA Lublin
SKARPA Lublin
SKARPA Lublin
MANTA Jelcz-Laskowice
MKP Szczecin
MANTA Jelcz-Laskowice
KTP ARKA Kielce
REKIN Warszawa
S01003100001
S01003100025
S01003100007
S01101100017
S00116100075
S01101100004
S00812100016
S00614100036
1:08.58
1:06.47
1:06.24
1:05.55
1:05.74
1:06.36
1:07.84
1:08.62
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Czupajło Karolina
Sznajder Paula
Mąkosa Magdalena
Wiktorow Anna
Dąbrowska Paulina
Nowak Aleksandra
Duszak Anna
Szynal Ludwika
94
93
94
94
94
95
93
94
ZNICZ Koszalin
ŚLĄSK Wrocław
WODNIK Radom
REKIN Warszawa
SKARPA Lublin
KTP ARKA Kielce
POLONIA Warszawa
SKARPA Lublin
S00416100043
S00601100042
S03014100007
S00614100011
S01003100002
S00812100009
S00114100057
S01003100014

1:10.39
1:10.03
1:09.41
1:09.50
1:10.28
1:10.69
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  24
08-05-18
100m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2005   49.16Gąsior Łukasz86POWARDebica


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Gnela Wojciech
Wilk Robert
Jasiński Jakub
Gąsior Łukasz
Załuski Kajetan
Smoliński Jan SO
Czerniak Konrad
Rokicki Michał
88
86
87
86
87
90
89
84
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
AZS KORNER Zielona G.
AZS AWF Warszawa
AZS KORNER Zielona G.
UNIA Oświêcim
WISŁA Puławy
AZS AWF Warszawa
S00611200152
S00611200111
S00404200004
S00114200022
S00404200005
S01006200032
S00603200046
S00114200020
52.05
51.66
51.40
49.81
49.99
51.58
51.79
52.32
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Grzelec Bartosz
Dobrowolski Sebastian
Zieliński Dawid
Gimiński Łukasz
Jêdrzejewski Grzegorz
Stańczyk Przemysław
Gawełczyk Mateusz SK
Sawrymowicz Mateusz
93
90
92
86
98
85
90
87
POLONIA Warszawa
PIĄTKA Konstantynów
MKP Szczecin
AZS AWF Warszawa
KSZO Ostrowiec
MKP Szczecin
AZS AWF Katowice
MKP Szczecin
S00914200056
S01305200028
S00116200122
S00114200015
S00612200011
S00116200070
S00611200041
S00116200030
54.97
54.61
53.75
52.59
52.87
54.11
54.64
55.19
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Domżała Tomasz
Kotkowicz Michał
Certa Maciej SO
Pastwiński Konrad
Janas Krzysztof
Kandulski Daniel
Szydłowski Adrian
Wypych Filip
92
93
91
92
93
91
92
91
POLONEZ Wyszków
ZNICZ Koszalin
WISŁA Puławy
TRÓJKA Łódź
REKIN Warszawa
MKP Szczecin
SKARPA Lublin
TRÓJKA Łódź
S02814200050
S00416200075
S00603200048
S00905200021
S00614200019
S00116200027
S01003200063
S00905200075
55.99
55.58
55.37
55.19
55.31
55.46
55.86
56.00
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Bogdański Łukasz
Psota Ireneusz
Graczyk Przemysław
Kwiatkowski Michał
Harabin Mateusz
Suzin Marcin
Siński Mateusz
Gawroński Michał
90
87
92
90
90
93
94
90
ATP Augustów
AZS AWF Katowice
SKARPA Lublin
TRÓJKA Łódź
KTP ARKA Kielce
JORDAN Kraków
REKIN Warszawa
BOBRY Dêbica
S00209200032
S00611200001
S01003200051
S00905200051
S00812200009
S00106200190
S00614200013
S00308200051
56.95
56.63
56.37
56.03
56.25
56.58
56.67
56.97
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Skubicha Konrad
Krupecki Oskar
Pasula Jakub
Grzebała Paweł
Gajda Mateusz
Kêcik Łukasz
Suszek Wojciech
Osnowski Bartosz
92
92
92
90
93
94
92
94
SKARPA Lublin
MKP Szczecin
TRÓJKA Łódź
KSZO Ostrowiec
NAWA Skierniewice
LUBLINIANKA
SKARPA Lublin
ÓSEMKA Starogard Gd.
S01003200059
S00116200114
S00905200022
S00612200004
S00305200001
S01103200049
S01003200062
S01410200003
58.57
58.55
57.99
57.53
57.96
58.11
58.55
58.66
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Mokwa Marcin
Tworzewski Adrian
Fara Kacper
Denert Adam
Wolak Krzysztof
Ryskalok Michał
Bielawski Michał
Kupś Sebastian
92
93
94
91
90
93
93
94
SAMBOR Tczew
KSZO Ostrowiec
BOBRY Dêbica
ATP Augustów
ŚLĄSK Wrocław
POLONIA Warszawa
REKIN Warszawa
ZNICZ Koszalin
S01210200053
S00612200032
S00308200052
S00209200001

S00914200069
S00614200017
S00416200084
59.71
59.07
58.73
58.70
58.72
58.89
59.30
59.73
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Sygnecki Janusz
Zieliński Michał
Lann Vel Lace Karol
Szymański Konrad
Łopaciński Kacper
Grzybowski Damian
Szyszka Maciej
Komisaruk Jakub
92
91
93
93
95
93
94
94
SKARPA Lublin
IKAR Mielec
REKIN Warszawa
POLONIA Warszawa
FOKA Sandomierz
POLONEZ Wyszków
BOBRY Dêbica
MANTA Jelcz-Laskowice
S01003200067
S00508200096
S00614200021
S00914200095
S00112200012
S02814200064
S00308200035
S01101200012
1:02.22
1:01.22
1:00.88
59.84
1:00.23
1:01.15
1:02.03
1:02.38
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Opalski Marcin
Świątkiewicz Rafał
Okrój Jakub
Brodzik Andrzej
Kaczmarek Rafał
Kasperek Radosław
Wolak Bartłomiej
Ryndak Bartosz
93
93
94
94
94
94
93
94
REKIN Warszawa
POLONIA Warszawa
REKIN Warszawa
SKARPA Lublin
BUKS Warszawa
LUBLINIANKA
ŚLĄSK Wrocław
BOBRY Dêbica
S00614200025
S00914200040
S00614200009
S01003200034
S00414200063
S01103200047
S00601200125
S00308200057
1:03.71
1:03.30
1:03.00
1:02.38
1:02.91
1:03.28
1:03.43
1:05.37
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Król Wojciech
Nowicki Mateusz
Wrona Łukasz
Triebler Kacper
Markowski Adam
Kaźmierak Michał
Smeja Sławomir
Badeński Patryk
94
94
94
94
94
93
94
94
AQUA Bydgoszcz
ASTORIA Bydgoszcz
SKARPA Lublin
ASTORIA Bydgoszcz
START Łódź
NAWA Skierniewice
ASTORIA Bydgoszcz
WODNIK Radom
S00802200052
S01402200008
S01003200048
S01402200011
S00705200062
S00305200016
S01402200010
S03014200011


1:11.09
1:05.73
1:06.41
1:19.70
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 10
1
2
3
4
5
6
7
Wysoczyński Mateusz
Pióro Filip
Dobrowolski Patryk
Grzegorzewski Maciej
Wilczyński Mateusz
Samczuk Jakub
Semczuk Michał
93
94
92
90
92
92
92
JORDAN Kraków
KTP ARKA Kielce
SKARPA Lublin
AQUA Bydgoszcz
TRÓJKA Łódź
SKARPA Lublin
FOKA Sandomierz
S00106200194
S00812200026
S01003200050
S00802200015
S00905200065
S01003200058
S00112200001
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  25
08-05-18
100m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2005 1:08.54Kamińska Beata80AWGDAMontreal


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Marczak Monika SO
Dulian Katarzyna
Hryniewicz Luiza
Kamińska Beata
Kowalczyk Anna
Ostrowska Agnieszka SR
Jagodzka Aleksandra SO
Szydło Paulina
91
87
90
80
88
90
91
92
MOSM Tychy
VICTORIA Racibórz
TRÓJKA Łódź
AZS AWFiS Gdańsk
AZS KORNER Zielona G.
WODNIK Rawicz
KORONA-Swim Kielce
JUVENIA Wrocław
S00411100006
S01311100024
S00905100033
S00110100006
S00404100001
S01315100024
S00912100002
S00101100040
1:13.41
1:12.93
1:11.54
1:09.55
1:11.26
1:11.63
1:13.38
1:13.66
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Pieniążkiewicz Monika  SG
Bieńkowska Wiktoria
Lewińska Karolina SO
Baranowska Katarzyna
Jêdrzejczak Otylia
Poloczek Natalia  SR
Muller Anna SP
Nizio Nicola
92
93
93
87
83
91
92
93
AZS AWFiS Gdańsk
JEDYNKA Elbląg
UNIA Oświêcim
MKP Szczecin
AZS AWF Warszawa
ZRYW Opole
WARTA Poznań
MKP Szczecin
S00110100034
S00413100021
S01006100044
S00116100018
S00114100003
S00107100060
S00115100064
S00116100075
1:17.92
1:14.49
1:13.97
1:13.70
1:13.71
1:14.37
1:17.19
1:18.57
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Paś Patrycja
Fijałkowska Zuzanna
Fiziar Monika
Balcerzak Monika
Kołakowska Róża
Borkowska Paulina
Rybak Iwona
Żebrowska Katarzyna
93
93
94
92
93
92
94
93
POLONIA Warszawa
IKAR Mielec
REKIN Warszawa
AQUA Bydgoszcz
POLONIA Warszawa
POLONEZ Wyszków
AVIA Świdnik
KSZO Ostrowiec
S00114100075
S00508100016
S00614100001
S00802100019
S00114100051
S02814100035
S00303100020
S00612100012
1:24.60
1:23.06
1:22.28
1:18.65
1:21.40
1:23.01
1:24.20
1:24.83
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
Nowak Aleksandra
Nowaczek Justyna
Kurasiewicz Agata
Uchańska Karolina
Zacharska Inga
Maliszewska Katarzyna
Twardowska Sylwia
95
94
94
94
94
92
93
KTP ARKA Kielce
SKARPA Lublin
WODNIK Radom
KSZO Ostrowiec
REKIN Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
SKARPA Lublin
S00812100009
S01003100007
S03014100010
S00612100013
S00614100004
S00601100006
S01003100025



1:31.64
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  26
08-05-18
100m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006 1:02.12Kuczko Sławomir85AZWARGorzów Wlkp.


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Matczak Mateusz
Gorczyca Przemysław SR
Gałka Piotr
Kuczko Sławomir
Podoprigora Maxim
Winogrodzki Mariusz
Świerczek Bartłomiej SO
Kieruj Jakub
89
90
88
85
78
87
90
88
TRÓJKA Łódź
AZS AWF Katowice
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
AUSTRIA Wiedeń
AZS AWF Warszawa
GÓRNIK Radlin
AZS AWF Katowice
S00905200005
S00611200157
S00114200038
S00114200004

S00114200037
S00211200039
S00611200153
1:07.04
1:04.52
1:02.46
1:02.32
1:02.43
1:02.82
1:06.08
1:07.26
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalik Bartosz
Zarzecki Bartosz
Mrozik Jakub
Certa Maciej SO
Michałkowski Marek
Wołkanowski Marek SG
Pierwieniecki Juliusz
Głuszek Łukasz
91
93
92
91
91
93
91
93
IKAR Mielec
ATP Augustów
SKARPA Lublin
WISŁA Puławy
WARTA Poznań
AZS AWFiS Gdańsk
MKP Szczecin
ŚLĄSK Wrocław
S00508200092
S00209200012
S01003200057
S00603200048

S00110200034
S00116200033
S00601200031
1:12.11
1:10.52
1:09.28
1:07.49
1:07.90
1:09.70
1:11.15
1:13.48
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Czajkowski Wojciech
Dąbrowski Mateusz
Biaduń Adrian
Stolarski Błażej SO
Kêpka Maciej
Czarnota Mateusz SO
Domański Maciej
Wasil Sebastian
94
92
93
90
94
91
93
94
AVIA Świdnik
NAWA Skierniewice
LUBLINIANKA
AQUA Bydgoszcz
REKIN Warszawa
UNIA Oświêcim
ATP Augustów
AVIA Świdnik
S00303200011
S00305200004
S01103200034
S00802200013
S00614200004
S01006200073
S00209200004
S00303200022
1:14.76
1:14.70
1:14.31
1:13.56
1:13.70
1:14.67
1:14.72
1:14.85
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Lis Tomasz
Pyrz Marcin
Dudek Michał
Jankowski Bartosz
Bagniuk Kajetan
Gołêbiowski Maciej
Lagrzycki Filip
Żuczek Piotr
93
92
94
92
93
94
93
94
REKIN Warszawa
IKAR Mielec
BOBRY Dêbica
POLONEZ Wyszków
POLONIA Warszawa
START Łódź
POLONIA Warszawa
IKAR Mielec
S00614200022
S00508200089
S00308200024
S02814200052
S00914200044
S00705200060
S00914200162
S00508200060
1:19.18
1:18.28
1:17.73
1:16.53
1:17.23
1:17.87
1:18.58
1:19.21
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
3
4
5
6
Kurkiewicz Mateusz
Kwieciński Wojciech
Zabojszcz Wojciech
Szwedzki Dawid
94
94
95
94
NAWA Skierniewice
REKIN Warszawa
KORONA-Swim Kielce
PIĄTKA Konstantynów
S00305200033
S00614200005
S00912200011
S01305200027
1:29.71
1:20.47
1:24.54
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  27
08-05-18
100m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Rekord Polski
2000
2005
1:03.17
1:03.17
Miciul Aleksandra
Staszak Katarzyna
82
87
NOZIE
JOKRA
Helsinki
Montreal


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalska Agata
Krzyżostoniak Agnieszka
Piechocka Jagoda SK
Mazurek Zuzanna SO
Lefanowicz Iwona
Naziêbło Klaudia
Borek Natalia SK
Kilich Agata SG
93
93
90
91
92
93
90
92
POLONIA Warszawa
MKP Szczecin
WARSZAWIANKA
FALA  Kraśnik
SKARPA Lublin
JUVENIA Wrocław
WODNIK Krosno
SAMBOR Tczew
S00114100048
S00116100094
S03914100025
S00103100012
S01003100028
S00101100026
S00608100002
S01210100034
1:07.14
1:05.38
1:04.23
1:03.44
1:03.58
1:05.08
1:05.62
1:07.80
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Bordżoł Katarzyna
Jochim Aleksandra
Szynal Ludwika
Cembrzyńska Anna SO
Zawiszewska Maja
Stańczak Edyta
Kołodziejczyk Izabella
Rudnik Aleksandra
94
92
94
91
93
93
94
92
SKARPA Lublin
ŚLĄSK Wrocław
SKARPA Lublin
UNIA Oświêcim
AQUA Bydgoszcz
ŚLĄSK Wrocław
MANTA Jelcz-Laskowice
POLONEZ Wyszków
S01003100001
S00601100014
S01003100014
S01006100064
S00802100028
S00601100038
S01101100017
S02814100042
1:10.76
1:09.62
1:09.00
1:08.04
1:08.70
1:09.45
1:10.60
1:11.17
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Duduś Anna
Kijewska Kaja
Kopiczko Karina
Wiertel Agata
Stefańska Katarzyna
Dąbrowska Paulina
Duchnowska Julita
Rejska Malwina
93
94
94
95
93
94
94
93
DELFIN Tarnobrzeg
KTP ARKA Kielce
ATP Augustów
LUBLINIANKA
START Łódź
SKARPA Lublin
ŻAK Biała Podlaska
ŚLĄSK Wrocław
S00408100002
S00812100010
S00209100016
S01103100006
S00705100076
S01003100002
S00903100001
S00601100033
1:14.52
1:13.32
1:12.18
1:11.21
1:11.83
1:13.09
1:14.06
1:14.65
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Sznajder Paula
Niedbała Magdalena
Kołakowska Róża
Szczêsna Sylwia
Borek Aleksandra
Janiczek Olga
Fiziar Monika
Wilk Katarzyna
93
94
93
93
94
91
94
92
ŚLĄSK Wrocław
REKIN Warszawa
POLONIA Warszawa
POLONEZ Wyszków
WODNIK Krosno
LUBLINIANKA
REKIN Warszawa
JORDAN Kraków
S00601100042
S00614100026
S00114100051
S02814100044
S00608100001
S01103100003
S00614100001
S00106100055

1:19.14
1:16.35
1:14.87
1:14.91
1:17.13
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  28
08-05-18
100m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2000   55.04Kizierowski Bartosz77POWARSydeny


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Gawlik Jarosław SK
Miciul Mateusz
Majewski Michał
Kawêcki Radosław
Jankiewicz Krzysztof
Wysoczyński Mateusz
Odomirski Tomasz SK
Kotowicz Jan
92
87
85
91
91
93
91
91
WARSZAWIANKA
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWFiS Gdańsk
KORNER Zielona G.
NAWA Skierniewice
JORDAN Kraków
JORDAN Kraków
LUBLINIANKA
S03914200033
S00110200060
S00110200038
S00304200009
S00305200024
S00106200194
S00106200178
S01103200053
1:01.32
1:00.19
59.24
57.23
57.50
59.90
1:00.37
1:01.89
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Skrzypczak Jakub
Żołnowski Krzysztof SO
Latos Wojciech
Dubiel Adam
Płonowski Miłosz SG
Capiga Filip SR
Pieczara Michał
Dêbowski Patryk
93
90
90
93
93
91
92
91
IKAR Mielec
AQUA Bydgoszcz
AQUA Bydgoszcz
LUBLINIANKA
AZS AWFiS Gdańsk
ZRYW Opole
AQUA Bydgoszcz
AQUA Bydgoszcz
S00508200036
S00802200001
S00802200006
S01103200033
S00110200009
S00107200005
S00802200011
S00802200015
1:04.74
1:04.28
1:03.94
1:02.00
1:03.20
1:03.98
1:04.55
1:05.03
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Solski Maciej
Morawski Krzysztof
Dobrowolski Patryk
Dobrowolski Sebastian
Samczuk Jakub
Zieliński Dawid
Ryskalok Michał
Parasiak Krzysztof
93
94
92
90
92
92
93
94
POLONIA Warszawa
AQUA Bydgoszcz
SKARPA Lublin
PIĄTKA Konstantynów
SKARPA Lublin
MKP Szczecin
POLONIA Warszawa
JEDYNKA Elbląg
S00914200088
S00802200051
S01003200050
S01305200028
S01003200058
S00116200122
S00914200069
S00413200019
1:08.04
1:07.45
1:05.88
1:05.13
1:05.71
1:06.74
1:07.95
1:08.39
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
2
3
4
5
6
7
Markowski Adam
Flis Krzysztof
Matryba Paweł
Osnowski Bartosz
Pyda Jakub
Ryndak Bartosz
94
93
94
94
94
94
START Łódź
IKAR Mielec
REKIN Warszawa
ÓSEMKA Starogard Gd.
SKARPA Lublin
BOBRY Dêbica
S00705200062
S00508200026
S00614200006
S01410200003
S01003200046
S00308200057
1:14.67
1:10.50
1:09.30
1:10.41
1:11.35
1:16.72
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
3
4
5
Zaczyński Karol SO
Niemidomski Maciej
Dziedzic Andrzej
91
94
93
Pałac Młodzieży Ka-ce
JEDYNKA Elbląg
POLONIA Warszawa
S00811200047
S00413200016
S00914200161
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  29
08-05-18
100m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2004   57.84Jedrzejczak Otylia83AZWARAteny


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Panek Sara
Sikora Paulina SO
Nowacka Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Radlińska Marcelina
Baranowska Katarzyna
Cembrzyńska Anna SO
Świtalska Martyna SP
93
93
90
87
93
87
91
92
ŚLĄSK Wrocław
UNIA Oświêcim
ZRYW Opole
TRÓJKA Łódź
ORKA Zamość
MKP Szczecin
UNIA Oświêcim
WARTA Poznań
S00601100056
S01006100003
S00107100001
S00905100062
S00203100016
S00116100018
S01006100064
S00115100012
1:05.11
1:04.53
1:02.92
1:01.35
1:02.41
1:04.01
1:04.81
1:05.90
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Grabarska Marta
Stefaniak Małgorzata SP
Pustuła Agnieszka SO
Sadło Kamila
Skutela Martyna
Skoczylas Izabela SO
Lann Vel Lace Aleksandra
Maliszewska Katarzyna
93
92
92
94
91
92
94
92
AQUA Bydgoszcz
WARTA Poznań
UNIA Oświêcim
AVIA Świdnik
AZS AWF Katowice
Pałac Młodzieży Ka-ce
REKIN Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
S00802100005
S00115100066
S01006100015
S00303100019
S00611100167
S00811100003
S00614100002
S00601100006
1:08.30
1:07.78
1:07.02
1:05.91
1:06.54
1:07.51
1:08.12
1:08.52
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
Klimek Klaudia
Duchnowska Julita
Wizner Katarzyna
Mańczak Agata
Matyaszek Anna
Duszak Anna
Paś Patrycja
91
94
94
94
94
93
93
LUBLINIANKA
ŻAK Biała Podlaska
AQUA Bydgoszcz
AQUA Bydgoszcz
REKIN Warszawa
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
S01103100002
S00903100001
S00802100032
S00802100006
S00614100012
S00114100057
S00114100075
1:14.98
1:13.79
1:12.68
1:10.15
1:11.27
1:12.95
1:14.67
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
3
4
5
Horosz Katarzyna
Kurasiewicz Agata
Zacharska Inga
93
94
94
REKIN Warszawa
WODNIK Radom
REKIN Warszawa
S00614100036
S03014100010
S00614100004

1:16.29
1:20.06
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  30
08-05-18
100m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2008   52.99Korzeniowski Pawel85AZWAREindhoven


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Grabowicz Łukasz
Paszek Marcin
Kierzkowski Mateusz
Babuchowski Marcin
Tarczyński Marcin
Sokulski Jacek
Jabłoński Marcin SSz
Dąbrowski Filip
90
89
87
84
90
91
90
88
AQUA Bydgoszcz
WARTA Poznań
AZS AWFiS Gdańsk
TRÓJKA Łódź
POLONIA Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
JUVENIA Białystok
AZS AWF Katowice
S00802200050
S00115200087
S00110200073
S00905200039
S00914200121
S00601200091
S00309200017
S00611200151
57.16
56.77
55.57
53.76
55.23
56.73
57.07
58.25
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Mróz Marek
Suzin Marcin
Krupecki Oskar
Machniewicz Radosław SO
Janas Krzysztof
Stebnicki Dawid SO
Kornacki Robert
Opalski Marcin
83
93
92
91
93
90
93
93
AZS AWF Katowice
JORDAN Kraków
MKP Szczecin
SAMBOR Tczew
REKIN Warszawa
UNIA Oświêcim
SAMBOR Tczew
REKIN Warszawa
S00611200160
S00106200190
S00116200114
S01210200068
S00614200019
S01006200083
S01210200083
S00614200025
1:01.30
1:01.01
1:00.93
58.57
59.38
1:00.98
1:01.02
1:01.37
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Jończyk Jakub
Mikołajczyk Krzysztof
Zapała Łukasz  SO
Gawroński Michał
Maciejewski Kacper
Gajda Mateusz
Suszek Wojciech
Graczyk Przemysław
92
91
91
90
92
93
92
92
ŚLĄSK Wrocław
LUBLINIANKA
UNIA Oświêcim
BOBRY Dêbica
POLONEZ Wyszków
NAWA Skierniewice
SKARPA Lublin
SKARPA Lublin
S00601200025
S01103200002
S01006200084
S00308200051
S02814200054
S00305200001
S01003200062
S01003200051
1:03.23
1:02.12
1:01.76
1:01.64
1:01.65
1:01.77
1:02.96
1:03.35
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Marecki Grzegorz
Szymański Konrad
Chabasiński Paweł
Wawrzyńczak Piotr
Kliza Mateusz
Sadlak Patryk
Płonowski Miłosz SG
Głuszek Łukasz
93
93
94
93
94
93
93
93
REKIN Warszawa
POLONIA Warszawa
ATP Augustów
NAWA Skierniewice
AVIA Świdnik
IKAR Mielec
AZS AWFiS Gdańsk
ŚLĄSK Wrocław
S00614200023
S00914200095
S00209200015
S00305200026
S00303200017
S00508200035
S00110200009
S00601200031
1:07.33
1:06.20
1:05.55
1:04.17
1:05.38
1:06.14
1:06.36
1:08.28
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Ozga Adrian
Pytel Filip
Skórski Jakub
Pióro Filip
Kupś Sebastian
Lagrzycki Filip
Lann Vel Lace Karol
Zieliński Michał
94
93
94
94
94
93
93
94
BOBRY Dêbica
POLONIA Warszawa
AVIA Świdnik
KTP ARKA Kielce
ZNICZ Koszalin
POLONIA Warszawa
REKIN Warszawa
START Łódź
S00308200023
S00914200065
S00303200019
S00812200026
S00416200084
S00914200162
S00614200021
S00705200045
1:10.62
1:08.96
1:08.79
1:08.62
1:08.68
1:08.86
1:09.05
1:11.11
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
3
4
5
Bagniuk Kajetan
Iwański Kamil
Badeński Patryk
93
93
94
POLONIA Warszawa
REKIN Warszawa
WODNIK Radom
S00914200044
S00614200018
S03014200011

1:11.40
1:23.44
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  31
08-05-18
400m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 4:04.23Jedrzejczak Otylia93AZWARMelbourne


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalska Agata
Żołnowska Katarzyna
Budzis Joanna
Jêdrzejczak Otylia
Barzycka Paulina
Bernat Aleksandra  SP
Kowalczyk Anna
Mańczak Agata
93
90
90
83
86
90
88
94
POLONIA Warszawa
MZOS Płock
POLONIA Warszawa
AZS AWF Warszawa
OLIMPIA Lublin
WARTA Poznań
AZS KORNER Zielona G.
AQUA Bydgoszcz
S00114100048
S04014100022
S00114100090
S00114100003
S01403100001
S00115100003
S00404100001
S00802100006
4:34.12
4:27.06
4:17.11
4:05.20
4:17.10
4:19.34
4:27.23
4:34.89
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Janiczek Olga
Wołoszyn Sonia
Nowacka Aleksandra
Pawlaczek Natalia
Miłosz Marianna  SG
Pustuła Agnieszka SO
Lipińska Małgorzata
Kilich Agata SG
91
95
90
93
92
92
93
92
LUBLINIANKA
KTP ARKA Kielce
ZRYW Opole
ZRYW Opole
AZS AWFiS Gdańsk
UNIA Oświêcim
KSZO Ostrowiec
SAMBOR Tczew
S01103100003
S00812100016
S00107100001
S00107100026
S00110100035
S01006100015
S00612100011
S01210100034
4:46.97
4:41.49
4:38.75
4:37.37
4:38.26
4:41.43
4:45.82
4:54.21
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Wilczêga Anita
Przydatek Agnieszka
Karska Katarzyna
Pozorska Agata
Burzyńska Iga
Klimek Klaudia
Sznajder Paula
Rejska Malwina
93
92
93
94
94
91
93
93
POLONIA Warszawa
KSZO Ostrowiec
ŚLĄSK Wrocław
AQUA Bydgoszcz
NAWA Skierniewice
LUBLINIANKA
ŚLĄSK Wrocław
ŚLĄSK Wrocław
S00114100044
S00612100005
S00601100027
S00802100035
S00305100009
S01103100002
S00601100042
S00601100033
5:01.00
4:57.90
4:55.81
4:54.56
4:55.16
4:56.37
5:00.73
5:01.20
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
2
3
4
5
6
7
Stańczak Edyta
Rumińska Marlena
Wyszyńska Weronika
Borek Aleksandra
Smól Magda
Wiktorow Anna
93
93
92
94
94
94
ŚLĄSK Wrocław
MANTA Jelcz-Laskowice
ZNICZ Koszalin
WODNIK Krosno
AQUA Bydgoszcz
REKIN Warszawa
S00601100038
S01101100004
S00416100040
S00608100001
S00802100035
S00614100011
5:08.01
5:04.93
5:01.76
5:02.76
5:06.50
5:08.64
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
3
4
5
Wiertel Agata
Jochim Aleksandra
Naziêbło Klaudia
95
92
93
LUBLINIANKA
ŚLĄSK Wrocław
JUVENIA Wrocław
S01103100006
S00601100014
S00101100026

5:10.23
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  32
08-05-18
400m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 3:45.71Stańczyk Przemysław85MKSZCChiba


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Rokicki Michał
Gimiński Łukasz
Sawrymowicz Mateusz
Stańczyk Przemysław
Korzeniowski Paweł
Matczak Mateusz
Rurak Paweł
Gąsior Łukasz
84
86
87
85
85
89
88
86
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
MKP Szczecin
MKP Szczecin
AZS AWF Warszawa
TRÓJKA Łódź
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
S00114200020
S00114200015
S00116200030
S00116200070
S00114200006
S00905200005
S00114200035
S00114200022
3:56.30
3:53.95
3:50.67
3:45.71
3:47.70
3:51.34
3:54.21
3:58.65
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Grzebała Paweł
Pulwin Paweł SP
Stolarski Błażej SO
Piątkowski Mateusz SO
Rząsa Wojciech
Kleszczyński Paweł
Gawełczyk Mateusz SK
Paszek Marcin
90
92
90
90
90
91
90
89
KSZO Ostrowiec
OLIMPIA Poznań
AQUA Bydgoszcz
UNIA Oświêcim
AZS AWFiS Gdańsk
MKP Szczecin
AZS AWF Katowice
WARTA Poznań
S00612200004
S00215200020
S00802200013
S01006200003
S00110200032
S00116200053
S00611200041
S00115200087
4:07.55
4:05.99
4:05.41
4:02.72
4:05.16
4:05.89
4:06.35
4:07.84
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Kandulski Daniel
Towarek Sebastian
Zaczyński Karol SO
Czarnota Mateusz SO
Jabłoński Marcin SSz
Psyk Maciej
Dubiel Adam
Sygnecki Janusz
91
93
91
91
90
93
93
92
MKP Szczecin
JEDYNKA Elbląg
Pałac Młodzieży Ka-ce
UNIA Oświêcim
JUVENIA Białystok
KSZO Ostrowiec
LUBLINIANKA
SKARPA Lublin
S00116200027
S00413200012
S00811200047
S01006200073
S00309200017
S00612200033
S01103200033
S01003200067
4:17.72
4:16.17
4:13.82
4:08.34
4:13.19
4:15.02
4:17.37
4:17.97
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Stokarski Marek
Kurant Roger
Bernatowicz Sebastian
Kotowicz Jan
Kotkowicz Michał
Rybiński Dawid
Orłowski Piotr
Tomaszewski Jacek
92
94
94
91
93
93
91
94
POLONEZ Wyszków
KSZO Ostrowiec
AQUA Bydgoszcz
LUBLINIANKA
ZNICZ Koszalin
ŚLĄSK Wrocław
MKP Szczecin
REKIN Warszawa
S02814200056
S00612200035
S00802200003
S01103200053
S00416200075
S00601200040
S00116200005
S00614200015
4:21.45
4:20.38
4:18.98
4:18.00
4:18.08
4:19.99
4:20.86
4:24.05
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Kaczmarski Marcin
Makowski Krzysztof
Kaczmarek Rafał
Mokwa Marcin
Grzelec Bartosz
Stańczyk Dawid
Skubicha Konrad
Łopaciński Kacper
94
92
94
92
93
91
92
95
KSZO Ostrowiec
ŚLĄSK Wrocław
BUKS Warszawa
SAMBOR Tczew
POLONIA Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
SKARPA Lublin
FOKA Sandomierz
S00612200036
S00601200010
S00414200063
S01210200053
S00914200056
S00601200131
S01003200059
S00112200012
4:33.05
4:31.88
4:30.34
4:25.07
4:25.54
4:30.54
4:32.80
4:33.92
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Świątkiewicz Rafał
Wolak Bartłomiej
Szydłowski Adrian
Pytel Filip
Smeja Sławomir
Bielawski Michał
Kêcik Łukasz
Nowicki Mateusz
93
93
92
93
94
93
94
94
POLONIA Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
SKARPA Lublin
POLONIA Warszawa
ASTORIA Bydgoszcz
REKIN Warszawa
LUBLINIANKA
ASTORIA Bydgoszcz
S00914200040
S00601200125
S01003200063
S00914200065
S01402200010
S00614200017
S01103200049
S01402200008
4:42.79
4:42.14
4:36.47
4:34.20
4:35.82
4:39.10
4:42.34
4:43.48
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Iwański Kamil
Kasperek Radosław
Iwoła Maciej
Jaworski Michał
Dziedzic Andrzej
Solski Maciej
Kwiecień Kacper
Szudzik Przemysław
93
94
94
93
93
93
94
94
REKIN Warszawa
LUBLINIANKA
KSZO Ostrowiec
KSZO Ostrowiec
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
KSZO Ostrowiec
JEDYNKA Elbląg
S00614200018
S01103200047
S00612200040
S00612200031
S00914200161
S00914200088
S00612200039
S00413200020
4:52.92
4:48.54
4:46.34
4:44.06
4:45.90
4:48.54
4:49.28
4:54.91
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Jończyk Jakub
Wrona Łukasz
Semczuk Michał
Triebler Kacper
Makowiecki Marek
Brodzik Andrzej
Niemidomski Maciej
Kawêcki Radosław
92
94
92
94
93
94
94
91
ŚLĄSK Wrocław
SKARPA Lublin
FOKA Sandomierz
ASTORIA Bydgoszcz
DELFIN Tarnobrzeg
SKARPA Lublin
JEDYNKA Elbląg
KORNER Zielona G.
S00601200025
S01003200048
S00112200001
S01402200011
S00408200014
S01003200034
S00413200016
S00304200009

5:16.14
5:06.50
5:00.33
5:05.09
5:10.06
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 9
3
4
5
Mikołajczyk Krzysztof
Szwedzki Dawid
Biaduń Adrian
91
94
93
LUBLINIANKA
PIĄTKA Konstantynów
LUBLINIANKA
S01103200002
S01305200027
S01103200034
_____________
_____________
_____________



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl