Grand Prix Polski



Grand Prix Polski - DIALOG Telecom
Wyniki
Ostrowiec Św. 17-18.05.2008

Nr  4
08-05-17
800m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 7:47.91Stańczyk Przemysław85MKSZCMelbourne


r.KodCzasPkt.
1.Korzeniowski Paweł85AZS AWF W-wa7:53.67967
100m:
200m:
58.14
1:57.72
58.14
59.58
300m:
400m:
2:57.77
3:58.00
1:00.05
1:00.23
500m:
600m:
4:58.29
5:58.32
1:00.29
1:00.03
700m:
800m:
6:57.22
7:53.67
58.90
56.45
2.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin7:56.89948
100m:
200m:
59.80
2:00.15
59.80
1:00.35
300m:
400m:
3:00.11
3:59.96
59.96
59.85
500m:
600m:
4:59.62
5:59.28
59.66
59.66
700m:
800m:
6:58.43
7:56.89
59.15
58.46
3.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin8:04.12906
100m:
200m:
59.24
2:00.36
59.24
1:01.12
300m:
400m:
3:01.62
4:02.78
1:01.26
1:01.16
500m:
600m:
5:03.47
6:03.96
1:00.69
1:00.49
700m:
800m:
7:04.57
8:04.12
1:00.61
59.55
4.Gimiński Łukasz86AZS AWF W-wa8:12.19862
100m:
200m:
1:00.29
2:01.33
1:00.29
1:01.04
300m:
400m:
3:02.50
4:03.99
1:01.17
1:01.49
500m:
600m:
5:05.55
6:07.66
1:01.56
1:02.11
700m:
800m:
7:10.32
8:12.19
1:02.66
1:01.87
5.Rurak Paweł88AZS AWF W-wa8:22.46810
100m:
200m:
1:01.93
2:05.00
1:01.93
1:03.07
300m:
400m:
3:08.29
4:11.63
1:03.29
1:03.34
500m:
600m:
5:14.86
6:17.56
1:03.23
1:02.70
700m:
800m:
7:20.46
8:22.46
1:02.90
1:02.00
6.Rokicki Michał84AZS AWF W-wa8:28.54781
100m:
200m:
1:01.75
2:04.48
1:01.75
1:02.73
300m:
400m:
3:07.44
4:10.48
1:02.96
1:03.04
500m:
600m:
5:13.77
6:18.04
1:03.29
1:04.27
700m:
800m:
7:22.98
8:28.54
1:04.94
1:05.56
7.Piątkowski Mateusz SO90Unia Oświecim8:29.54777
100m:
200m:
1:00.65
2:03.69
1:00.65
1:03.04
300m:
400m:
3:06.99
4:10.72
1:03.30
1:03.73
500m:
600m:
5:14.93
6:19.51
1:04.21
1:04.58
700m:
800m:
7:25.03
8:29.54
1:05.52
1:04.51
8.Zaczyński Karol SO91Pałac Katowice8:32.84762
100m:
200m:
1:01.60
2:05.05
1:01.60
1:03.45
300m:
400m:
3:08.92
4:13.69
1:03.87
1:04.77
500m:
600m:
5:18.88
6:24.28
1:05.19
1:05.40
700m:
800m:
7:29.60
8:32.84
1:05.32
1:03.24
9.Paszek Marcin89Warta Poznań8:38.00739
100m:
200m:
1:03.50
2:10.00
1:03.50
1:06.50
300m:
400m:
3:15.67
4:20.62
1:05.67
1:04.95
500m:
600m:
5:25.75
6:30.51
1:05.13
1:04.76
700m:
800m:
7:35.33
8:38.00
1:04.82
1:02.67
10.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec8:39.29734
Rek. Polski Jun-14lat
100m:
200m:
1:02.83
2:09.13
1:02.83
1:06.30
300m:
400m:
3:14.84
4:20.16
1:05.71
1:05.32
500m:
600m:
5:26.24
6:32.50
1:06.08
1:06.26
700m:
800m:
7:38.04
8:39.29
1:05.54
1:01.25
11.Kwiatkowski Michał90Trójka Łódź8:39.53733
100m:
200m:
1:02.34
2:07.97
1:02.34
1:05.63
300m:
400m:
3:13.49
4:19.19
1:05.52
1:05.70
500m:
600m:
5:25.05
6:30.75
1:05.86
1:05.70
700m:
800m:
7:36.32
8:39.53
1:05.57
1:03.21
12.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec8:39.72732
100m:
200m:
1:02.66
2:08.79
1:02.66
1:06.13
300m:
400m:
3:14.40
4:20.04
1:05.61
1:05.64
500m:
600m:
5:25.88
6:32.22
1:05.84
1:06.34
700m:
800m:
7:37.94
8:39.72
1:05.72
1:01.78
13.Machniewicz Radosław SO91Sambor Tczew8:42.21722
100m:
200m:
1:02.81
2:09.09
1:02.81
1:06.28
300m:
400m:
3:15.91
4:23.22
1:06.82
1:07.31
500m:
600m:
5:27.68
6:33.10
1:04.46
1:05.42
700m:
800m:
7:38.62
8:42.21
1:05.52
1:03.59
14.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin8:43.57716
100m:
200m:
1:01.85
2:07.25
1:01.85
1:05.40
300m:
400m:
3:12.84
4:18.88
1:05.59
1:06.04
500m:
600m:
5:24.75
6:31.50
1:05.87
1:06.75
700m:
800m:
7:38.59
8:43.57
1:07.09
1:04.98
15.Pulwin Paweł SP92Olimpia Poznań8:47.65700
100m:
200m:
1:01.50
2:06.85
1:01.50
1:05.35
300m:
400m:
3:12.51
4:18.93
1:05.66
1:06.42
500m:
600m:
5:25.77
6:33.33
1:06.84
1:07.56
700m:
800m:
7:41.16
8:47.65
1:07.83
1:06.49
16.Sygnecki Janusz92Skarpa Lublin8:49.13694
100m:
200m:
1:03.53
2:10.29
1:03.53
1:06.76
300m:
400m:
3:18.29
4:26.82
1:08.00
1:08.53
500m:
600m:
5:33.14
6:38.68
1:06.32
1:05.54
700m:
800m:
7:44.30
8:49.13
1:05.62
1:04.83
17.Gawełczyk Mateusz SK90AZSAWF Katowice8:50.64688
100m:
200m:
1:03.65
2:10.40
1:03.65
1:06.75
300m:
400m:
3:16.62
4:23.70
1:06.22
1:07.08
500m:
600m:
5:31.08
6:38.25
1:07.38
1:07.17
700m:
800m:
7:45.04
8:50.64
1:06.79
1:05.60
18.Towarek Sebastian93Jedynka Elbląg8:53.79676
100m:
200m:
1:03.46
2:09.19
1:03.46
1:05.73
300m:
400m:
3:15.80
4:23.10
1:06.61
1:07.30
500m:
600m:
5:30.88
6:39.38
1:07.78
1:08.50
700m:
800m:
7:47.83
8:53.79
1:08.45
1:05.96
19.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec8:57.34662
100m:
200m:
1:03.55
2:10.46
1:03.55
1:06.91
300m:
400m:
3:17.85
4:26.04
1:07.39
1:08.19
500m:
600m:
5:33.32
6:41.58
1:07.28
1:08.26
700m:
800m:
7:49.87
8:57.34
1:08.29
1:07.47
20.Orłowski Piotr91MKP Szczecin9:00.20652
100m:
200m:
1:02.09
2:08.20
1:02.09
1:06.11
300m:
400m:
3:15.65
4:24.44
1:07.45
1:08.79
500m:
600m:
5:33.60
6:43.00
1:09.16
1:09.40
700m:
800m:
7:52.03
9:00.20
1:09.03
1:08.17
21.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec9:04.08638
100m:
200m:
1:05.12
2:14.18
1:05.12
1:09.06
300m:
400m:
3:23.36
4:32.20
1:09.18
1:08.84
500m:
600m:
5:40.99
6:49.42
1:08.79
1:08.43
700m:
800m:
7:57.99
9:04.08
1:08.57
1:06.09
22.Kaczmarek Rafał94BUKS Warszawa9:10.77615
100m:
200m:
1:05.67
2:15.28
1:05.67
1:09.61
300m:
400m:
3:24.37
4:33.22
1:09.09
1:08.85
500m:
600m:
5:42.80
6:52.65
1:09.58
1:09.85
700m:
800m:
8:02.96
9:10.77
1:10.31
1:07.81
23.Pasula Jakub92Trójka Łódź9:11.65612
100m:
200m:
1:02.26
2:08.26
1:02.26
1:06.00
300m:
400m:
3:15.59
4:24.11
1:07.33
1:08.52
500m:
600m:
5:34.32
6:46.72
1:10.21
1:12.40
700m:
800m:
7:59.37
9:11.65
1:12.65
1:12.28
24.Makowski Krzysztof92Śląsk Wrocław9:14.07604
100m:
200m:
1:03.82
2:13.56
1:03.82
1:09.74
300m:
400m:
3:22.80
4:32.44
1:09.24
1:09.64
500m:
600m:
5:43.01
6:53.79
1:10.57
1:10.78
700m:
800m:
8:04.73
9:14.07
1:10.94
1:09.34
25.Stańczyk Dawid91Śląsk Wrocław9:16.07598
100m:
200m:
1:05.18
2:14.09
1:05.18
1:08.91
300m:
400m:
3:24.51
4:35.29
1:10.42
1:10.78
500m:
600m:
5:46.87
6:57.48
1:11.58
1:10.61
700m:
800m:
8:07.83
9:16.07
1:10.35
1:08.24
26.Nowicki Mateusz94Astoria Bydgosz9:18.59590
100m:
200m:
1:04.10
2:14.23
1:04.10
1:10.13
300m:
400m:
3:25.60
4:36.60
1:11.37
1:11.00
500m:
600m:
5:48.56
6:59.56
1:11.96
1:11.00
700m:
800m:
8:08.96
9:18.59
1:09.40
1:09.63
27.Skubicha Konrad92Skarpa Lublin9:20.03585
100m:
200m:
1:07.28
2:17.12
1:07.28
1:09.84
300m:
400m:
3:27.75
4:38.64
1:10.63
1:10.89
500m:
600m:
5:50.07
7:01.47
1:11.43
1:11.40
700m:
800m:
8:12.28
9:20.03
1:10.81
1:07.75
28.Jaworski Michał93KSZO Ostrowiec9:24.47571
100m:
200m:
1:07.32
2:18.91
1:07.32
1:11.59
300m:
400m:
3:30.15
4:41.06
1:11.24
1:10.91
500m:
600m:
5:52.77
7:04.21
1:11.71
1:11.44
700m:
800m:
8:15.12
9:24.47
1:10.91
1:09.35
29.Kwiecień Kacper94KSZO Ostrowiec9:32.94546
100m:
200m:
1:06.08
2:16.62
1:06.08
1:10.54
300m:
400m:
3:28.42
4:41.02
1:11.80
1:12.60
500m:
600m:
5:54.68
7:08.32
1:13.66
1:13.64
700m:
800m:
8:22.58
9:32.94
1:14.26
1:10.36
30.Iwoła Maciej94KSZO Ostrowiec9:39.41528
100m:
200m:
1:09.18
2:21.28
1:09.18
1:12.10
300m:
400m:
3:33.62
4:46.11
1:12.34
1:12.49
500m:
600m:
5:59.55
7:13.38
1:13.44
1:13.83
700m:
800m:
8:26.71
9:39.41
1:13.33
1:12.70
31.Mokwa Marcin92Sambor Tczew9:40.68525
100m:
200m:
1:05.53
2:16.33
1:05.53
1:10.80
300m:
400m:
3:28.99
4:42.55
1:12.66
1:13.56
500m:
600m:
5:57.27
7:11.34
1:14.72
1:14.07
700m:
800m:
8:26.45
9:40.68
1:15.11
1:14.23
32.Wrona Łukasz94Skarpa Lublin10:24.77421
100m:
200m:
1:10.93
2:27.94
1:10.93
1:17.01
300m:
400m:
3:47.33
5:06.98
1:19.39
1:19.65
500m:
600m:
6:27.25
7:48.34
1:20.27
1:21.09
700m:
800m:
9:07.79
10:24.77
1:19.45
1:16.98
NWTomaszewski Jacek94REKIN W-wa



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl