Grand Prix Polski



Grand Prix Polski - DIALOG Telecom
Wyniki
Ostrowiec Św. 17-18.05.2008

Nr  12
08-05-17
50m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006   21.88Kizierowski Bartosz77POWARBudapeszt


r.KodCzasPkt.
1.Gąsior Łukasz86AZWAR23.19840
2.Witkowski Michał84AZWAR23.66791
3.Załuski Kajetan87AZZIE23.69788
4.Jasiński Jakub87AZZIE23.97761
5.Czerniak Konrad89WIPUL24.00758
6.Wilk Robert86AZKAT24.18741
7.Jêdrzejewski Grzegorz98KSOST24.19740
8.Smoliński Jan SO90UNOSW24.61703
9.Grabowicz Łukasz90AQBYD24.62702
10.Wypych Filip91TRLOD24.65699
11.Dąbrowski Filip88AZKAT24.78688
12.Domżała Tomasz92POWYS25.07665
13.Pasula Jakub92TRLOD25.08664
14.Bogdański Łukasz90ATAUG25.10662
15.Babuchowski Marcin84TRLOD25.17657
16.Gnela Wojciech88AZKAT25.19655
17.Maciejewski Kacper92POWYS25.24651
18.Janas Krzysztof93REWAR25.36642
19.Dobrowolski Sebastian90PIKON25.38641
20.Mróz Marek83AZKAT25.40639
21.Zieliński Dawid92MKSZC25.46635
22.Pastwiński Konrad92TRLOD25.62623
23.Kotkowicz Michał93ZNKOS25.75613
24.Pieczara Michał92AQBYD25.77612
25.Kandulski Daniel91MKSZC25.87605
26.Gajda Mateusz93NASKI25.89603
27.Graczyk Przemysław92SKLUB25.96599
28.Psota Ireneusz87AZKAT26.00596
29.Szydłowski Adrian92SKLUB26.02594
30.Dêbowski Patryk91AQBYD26.09590
31.Latos Wojciech90AQBYD26.12588
32.Harabin Mateusz90ARKIE26.13587
33.Kupś Sebastian94ZNKOS26.23580
34.Osnowski Bartosz94OSSTA26.32574
35.Siński Mateusz94REWAR26.41568
36.Sygnecki Janusz92SKLUB26.49563
37.Wilamowski Bartłomiej91NASKI26.56559
38.Skubicha Konrad92SKLUB26.57558
39.Denert Adam91ATAUG26.58558
40.Grzebała Paweł90KSOST26.60556
41.Treliński Bartosz94ORJED26.72549
Wolak Krzysztof90SLWRO26.72549
43.Domański Maciej93ATAUG26.81543
Fara Kacper94BODEB26.81543
Krupecki Oskar92MKSZC26.81543
46.Grzegorzewski Maciej90AQBYD26.83542
47.Suszek Wojciech92SKLUB26.98533
48.Grzybowski Damian93POWYS27.01531
49.Jończyk Jakub92SLWRO27.02531
Tworzewski Adrian93KSOST27.02531
51.Zarzecki Bartosz93ATAUG27.20520
52.Wolak Bartłomiej93SLWRO27.22519
53.Bielawski Michał93REWAR27.23519
54.Dobrowolski Patryk92SKLUB27.41508
55.Matryba Paweł94REWAR27.49504
56.Gawroński Michał90BODEB27.50503
57.Samczuk Jakub92SKLUB27.68494
58.Brodzik Andrzej94SKLUB27.71492
59.Badeński Patryk94WORAD27.72492
60.Lann Vel Lace Karol93REWAR27.78488
61.Chabasiński Paweł94ATAUG27.91482
62.Triebler Kacper94ASBYD28.17468
63.Kowalik Bartosz91IKMIE28.22466
64.Okrój Jakub94REWAR28.23465
65.Szyszka Maciej94BODEB28.36459
66.Smeja Sławomir94ASBYD28.44455
67.Komisaruk Jakub94MAJEL28.56449
68.Rogoziński Łukasz94KSOST29.24419
69.Nowicki Mateusz94ASBYD29.41411
70.Wrona Łukasz94SKLUB29.85394
71.Ryndak Bartosz94BODEB29.99388



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl