Grand Prix Polski



Grand Prix Polski - DIALOG Telecom
Wyniki
Ostrowiec Św. 17-18.05.2008

Nr  32
08-05-18
400m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 3:45.71Stańczyk Przemysław85MKSZCChiba


r.KodCzasPkt.100m200m300m400m
1.Korzeniowski Paweł85AZS AWF W-wa3:51.9690456.8358.6258.9557.56
2.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin3:55.5886357.6559.5059.7658.67
3.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin3:56.2985559.1558.9159.3958.84
4.Gimiński Łukasz86AZS AWF W-wa3:58.2483459.541:00.4059.9658.34
5.Rokicki Michał84AZS AWF W-wa3:58.6183059.221:00.581:00.5558.26
6.Piątkowski Mateusz SO90Unia Oświecim4:03.3178358.251:01.791:02.041:01.23
7.Rurak Paweł88AZS AWF W-wa4:03.647801:00.331:01.631:01.111:00.57
8.Matczak Mateusz89Trójka Łódź4:03.987771:00.671:01.911:01.4159.99
9.Stolarski Błażej SO90Aqua Bydgoszcz4:06.1275658.451:01.811:02.091:03.77
10.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin4:07.267461:00.281:03.021:02.221:01.74
11.Czarnota Mateusz SO91Unia Oświecim4:09.357271:00.991:03.421:03.631:01.31
12.Zaczyński Karol SO91Pałac Katowice4:11.157121:00.761:03.971:04.471:01.95
13.Bernatowicz Sebastian94Aqua Bydgoszcz4:11.467091:00.801:04.661:04.641:01.36
14.Pulwin Paweł SP92Olimpia Poznań4:13.836901:00.391:04.281:05.121:04.04
15.Rząsa Wojciech90AZSAWF Gdańsk4:14.2968658.761:03.031:05.651:06.85
16.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec4:15.236781:02.041:05.201:05.401:02.59
17.Sygnecki Janusz92Skarpa Lublin4:15.836731:02.871:04.471:05.211:03.28
18.Gawełczyk Mateusz SK90AZSAWF Katowice4:16.386691:01.611:05.381:05.401:03.99
19.Dubiel Adam93Lublinianka4:17.096641:02.221:05.391:05.541:03.94
20.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec4:17.186631:01.571:05.451:05.981:04.18
21.Towarek Sebastian93Jedynka Elbląg4:17.286621:01.491:04.221:06.351:05.22
22.Kawêcki Radosław91KORNER Ziel.G.4:18.636521:00.411:06.081:06.521:05.62
23.Stokarski Marek92Polonez Wyszków4:20.876351:02.321:05.191:06.171:07.19
24.Orłowski Piotr91MKP Szczecin4:21.236331:02.071:06.731:07.481:04.95
25.Jabłoński Marcin SSz90Juvenia Białyst4:22.296251:02.091:05.561:07.061:07.58
26.Kotkowicz Michał93Znicz Koszalin4:22.726221:01.601:07.391:07.941:05.79
27.Rybiński Dawid93Śląsk Wrocław4:22.786211:01.891:06.471:07.961:06.46
28.Mikołajczyk Krzysztof91Lublinianka4:24.866071:03.571:08.261:07.791:05.24
29.Mokwa Marcin92Sambor Tczew4:25.186051:02.941:07.641:08.051:06.55
30.Makowski Krzysztof92Śląsk Wrocław4:25.196051:04.421:08.861:08.301:03.61
31.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec4:27.515891:02.161:07.101:09.251:09.00
32.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec4:27.695881:04.371:09.171:08.301:05.85
33.Stańczyk Dawid91Śląsk Wrocław4:28.035861:04.181:08.151:08.991:06.71
34.Kotowicz Jan91Lublinianka4:28.255841:03.491:08.281:08.551:07.93
35.Smeja Sławomir94Astoria Bydgosz4:28.485831:04.401:09.051:09.461:05.57
36.Gąsior Łukasz86AZS AWF W-wa4:31.795621:04.341:09.491:10.031:07.93
37.Dziedzic Andrzej93Polonia W-wa4:33.245531:06.141:09.841:09.561:07.70
38.Pytel Filip93Polonia W-wa4:33.755501:05.391:09.141:09.361:09.86
39.Łopaciński Kacper95FOKA Sandomierz4:34.045481:04.211:10.041:11.531:08.26
40.Kaczmarek Rafał94BUKS Warszawa4:34.305461:04.531:09.941:10.491:09.34
41.Szwedzki Dawid94PIĄTKA Konstant4:34.605451:07.001:10.111:10.301:07.19
42.Nowicki Mateusz94Astoria Bydgosz4:34.905431:06.301:09.511:10.981:08.11
43.Paszek Marcin89Warta Poznań4:35.515391:02.431:10.911:11.111:11.06
44.Świątkiewicz Rafał93Polonia W-wa4:35.725381:07.321:11.061:09.571:07.77
45.Grzelec Bartosz93Polonia W-wa4:35.965361:04.121:09.381:10.581:11.88
46.Jaworski Michał93KSZO Ostrowiec4:36.185351:06.481:09.781:10.301:09.62
47.Jończyk Jakub92Śląsk Wrocław4:37.395281:05.331:11.131:10.471:10.46
48.Kwiecień Kacper94KSZO Ostrowiec4:38.325231:07.311:11.111:11.321:08.58
49.Bielawski Michał93REKIN W-wa4:38.455221:05.281:11.721:11.501:09.95
50.Szydłowski Adrian92Skarpa Lublin4:38.605211:05.561:10.891:11.891:10.26
Kêcik Łukasz94Lublinianka4:38.605211:07.411:11.381:10.611:09.20
52.Kandulski Daniel91MKP Szczecin4:39.575161:05.971:10.381:12.041:11.18
53.Solski Maciej93Polonia W-wa4:40.335121:06.991:11.741:12.241:09.36
54.Wolak Bartłomiej93Śląsk Wrocław4:43.434951:07.041:11.381:13.111:11.90
55.Semczuk Michał92FOKA Sandomierz4:46.654791:07.061:13.721:13.941:11.93
56.Iwański Kamil93REKIN W-wa4:49.064671:08.631:13.581:13.981:12.87
57.Triebler Kacper94Astoria Bydgosz4:49.164661:05.681:14.461:15.151:13.87
58.Iwoła Maciej94KSZO Ostrowiec4:49.454651:10.031:13.031:13.301:13.09
59.Szudzik Przemysław94Jedynka Elbląg4:49.724641:14.591:12.15
60.Brodzik Andrzej94Skarpa Lublin4:55.574371:08.161:15.601:16.021:15.79
61.Kasperek Radosław94Lublinianka4:57.694271:10.531:15.751:16.081:15.33
62.Wrona Łukasz94Skarpa Lublin5:00.624151:10.641:16.901:18.321:14.76
63.Niemidomski Maciej94Jedynka Elbląg5:04.404001:07.771:18.441:18.781:19.41
64.Makowiecki Marek93Delfin Tarnobrz5:04.883981:12.801:17.511:18.211:16.36
DYSKW.Tomaszewski Jacek94REKIN W-wa
DYSKW.Skubicha Konrad92Skarpa Lublin
NWBiaduń Adrian93Lublinianka



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl