Grand Prix Polski



Grand Prix Polski - DIALOG Telecom
Wyniki
Ostrowiec Św. 17-18.05.2008

Nr  22
08-05-17
200m zmienny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 2:00.32Wójt Łukasz82PZPBangkok


r.KodCzasPkt.50m100m150m200m
1.Jasiński Jakub87AZS Zielona G.2:04.9085927.3031.5637.1428.90
2.Certa Maciej SO91Wisła Puławy2:08.7278527.4633.2237.8730.17
3.Babuchowski Marcin84Trójka Łódź2:10.1775926.2833.9040.4529.54
4.Kieruj Jakub88AZSAWF Katowice2:10.9174626.9434.3138.8630.80
5.Stolarski Błażej SO90Aqua Bydgoszcz2:10.9974527.9833.8638.3930.76
6.Matczak Mateusz89Trójka Łódź2:11.6073428.6833.6937.9731.26
7.Suzin Marcin93Jordan Kraków2:13.0471128.1633.7139.2731.90
8.Jankiewicz Krzysztof91Nawa Skierniewi2:15.0468028.6033.2542.0231.17
9.Czarnota Mateusz SO91Unia Oświecim2:15.7666929.5935.0939.8031.28
10.Latos Wojciech90Aqua Bydgoszcz2:16.4765828.6133.8241.9932.05
11.Gorczyca Przemysław SR90AZSAWF Katowice2:19.1162228.1539.4838.3533.13
12.Rybiński Dawid93Śląsk Wrocław2:19.6861429.6736.1641.4832.37
13.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka2:19.7761330.1634.9343.8330.85
14.Osnowski Bartosz94ÓSEMKA Starog.G2:21.0659631.4035.6542.8131.20
15.Morawski Krzysztof94Aqua Bydgoszcz2:21.2759431.0735.8242.0332.35
16.Odomirski Tomasz SK91Jordan Kraków2:21.2859329.6935.0742.6233.90
17.Harabin Mateusz90ARKA Kielce2:23.2756930.0538.6641.8232.74
18.Kliza Mateusz94AVIA Świdnik2:23.3256830.1137.1942.9333.09
19.Głuszek Łukasz93Śląsk Wrocław2:23.6056530.2838.2141.3133.80
20.Pierwieniecki Juliusz91MKP Szczecin2:24.0456029.7938.2242.5033.53
21.Tworzewski Adrian93KSZO Ostrowiec2:24.4455530.2137.2644.9032.07
22.Szwedzki Dawid94PIĄTKA Konstant2:24.6355333.8137.5540.1233.15
23.Smeja Sławomir94Astoria Bydgosz2:26.7552932.0239.6843.3031.75
24.Matryba Paweł94REKIN W-wa2:27.5252131.6536.7345.2933.85
25.Skrzypczak Jakub93Ikar Mielec2:28.9450630.8638.3144.9734.80
26.Lis Tomasz93REKIN W-wa2:30.7548831.8437.5946.3334.99
27.Pióro Filip94ARKA Kielce2:31.2048431.0642.0644.6333.45
28.Bagniuk Kajetan93Polonia W-wa2:32.2747431.9741.3042.5436.46
29.Zieliński Michał94Start Łódź2:32.5547131.7641.2544.7834.76
30.Szymański Konrad93Polonia W-wa2:32.6947031.2142.2246.0533.21
31.Markowski Adam94Start Łódź2:33.3046432.2139.6447.2834.17
32.Flis Krzysztof93Ikar Mielec2:33.5546231.0040.0848.2634.21
33.Mrozik Jakub92Skarpa Lublin2:33.8545932.5340.9843.8536.49
34.Niemidomski Maciej94Jedynka Elbląg2:34.2545631.9138.8849.6333.83
35.Król Wojciech94Aqua Bydgoszcz2:34.3545532.4038.9247.8235.21
36.Grzybowski Damian93Polonez Wyszków2:34.4845431.1339.1648.7035.49
37.Wawrzyńczak Piotr93Nawa Skierniewi2:34.6745229.8741.7348.4734.60
38.Marecki Grzegorz93REKIN W-wa2:36.0744031.2442.5344.3837.92
39.Zabojszcz Wojciech95KORONA Kielce2:40.5540434.2341.8646.6537.81
40.Lagrzycki Filip93Polonia W-wa2:42.8738731.5541.5949.9239.81



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl