Grand Prix Polski



Grand Prix Polski - DIALOG Telecom
Wyniki
Ostrowiec Św. 17-18.05.2008

Nr  24
08-05-18
100m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2005   49.16Gąsior Łukasz86POWARDebica


r.KodCzasPkt.50m100m
1.Gąsior Łukasz86AZS AWF W-wa51.1784124.7426.43
2.Czerniak Konrad89Wisła Puławy51.5482325.0026.54
3.Załuski Kajetan87AZS Zielona G.52.1279625.1626.96
4.Jasiński Jakub87AZS Zielona G.52.4178225.4826.93
Wilk Robert86AZSAWF Katowice52.4178225.1527.26
6.Jêdrzejewski Grzegorz98KSZO Ostrowiec53.1075226.2226.88
7.Certa Maciej SO91Wisła Puławy53.6572925.7027.95
8.Gnela Wojciech88AZSAWF Katowice53.8472226.0527.79
9.Zieliński Dawid92MKP Szczecin54.1071126.3227.78
10.Wypych Filip91Trójka Łódź54.1171126.0728.04
11.Domżała Tomasz92Polonez Wyszków54.6169226.0128.60
12.Pasula Jakub92Trójka Łódź54.6669025.3329.33
13.Dobrowolski Sebastian90PIĄTKA Konstant54.7468726.3928.35
14.Wysoczyński Mateusz93Jordan Kraków55.5165826.9228.59
15.Łuczak Piotr92AZSAWF Katowice55.5865626.8128.77
16.Gawełczyk Mateusz SK90AZSAWF Katowice55.6165527.1328.48
17.Grzelec Bartosz93Polonia W-wa55.6865226.4629.22
18.Psota Ireneusz87AZSAWF Katowice55.7864927.1328.65
19.Janas Krzysztof93REKIN W-wa55.9164426.9228.99
20.Smoliński Jan SO90Unia Oświecim55.9264427.3328.59
21.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin56.0264127.6728.35
22.Suzin Marcin93Jordan Kraków56.0364027.4528.58
23.Kandulski Daniel91MKP Szczecin56.0464027.3528.69
24.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin56.1363727.6628.47
25.Gimiński Łukasz86AZS AWF W-wa56.1763527.6728.50
26.Kotkowicz Michał93Znicz Koszalin56.2363326.5829.65
27.Rokicki Michał84AZS AWF W-wa56.3463027.2829.06
28.Bogdański Łukasz90ATP Augustów56.6162126.5730.04
29.Pastwiński Konrad92Trójka Łódź56.7861526.7929.99
30.Gajda Mateusz93Nawa Skierniewi56.9860926.9430.04
31.Denert Adam91ATP Augustów57.0760627.5329.54
Szydłowski Adrian92Skarpa Lublin57.0760627.3529.72
33.Graczyk Przemysław92Skarpa Lublin57.1260427.5729.55
34.Grzegorzewski Maciej90Aqua Bydgoszcz57.2060227.6729.53
35.Kupś Sebastian94Znicz Koszalin57.2360127.4329.80
36.Osnowski Bartosz94ÓSEMKA Starog.G57.3459727.1230.22
37.Siński Mateusz94REKIN W-wa57.3659728.1029.26
38.Kwiatkowski Michał90Trójka Łódź57.3959627.5229.87
39.Gawroński Michał90Bobry Debica57.5059227.5129.99
Harabin Mateusz90ARKA Kielce57.5059227.7829.72
41.Sygnecki Janusz92Skarpa Lublin58.0757527.1030.97
42.Wolak Krzysztof90Śląsk Wrocław58.1557328.0030.15
43.Kêcik Łukasz94Lublinianka58.2756928.5929.68
44.Tworzewski Adrian93KSZO Ostrowiec58.2956927.9630.33
45.Skubicha Konrad92Skarpa Lublin58.3756628.0930.28
46.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec58.5356228.5230.01
47.Mokwa Marcin92Sambor Tczew58.6755827.8830.79
48.Fara Kacper94Bobry Debica58.8155428.3430.47
49.Grzybowski Damian93Polonez Wyszków58.9155128.0430.87
50.Bielawski Michał93REKIN W-wa59.0054828.1430.86
51.Zieliński Michał91Ikar Mielec59.2354228.2630.97
52.Ryskalok Michał93Polonia W-wa59.4053728.0831.32
53.Szymański Konrad93Polonia W-wa59.6053227.7431.86
54.Semczuk Michał92FOKA Sandomierz59.8752528.6831.19
55.Opalski Marcin93REKIN W-wa59.9452329.4330.51
56.Dobrowolski Patryk92Skarpa Lublin1:00.1351828.6631.47
57.Markowski Adam94Start Łódź1:00.2051628.9631.24
58.Suszek Wojciech92Skarpa Lublin1:00.4451028.0232.42
59.Samczuk Jakub92Skarpa Lublin1:00.5050829.0731.43
60.Łopaciński Kacper95FOKA Sandomierz1:00.5450729.0531.49
61.Nowicki Mateusz94Astoria Bydgosz1:00.6350529.6530.98
62.Świątkiewicz Rafał93Polonia W-wa1:00.6550529.1331.52
63.Smeja Sławomir94Astoria Bydgosz1:00.6650429.7430.92
64.Krupecki Oskar92MKP Szczecin1:00.7050328.6732.03
65.Badeński Patryk94Wodnik Radom1:00.8749929.0331.84
66.Kaczmarek Rafał94BUKS Warszawa1:00.9649729.1931.77
67.Wolak Bartłomiej93Śląsk Wrocław1:01.1649229.5731.59
68.Brodzik Andrzej94Skarpa Lublin1:01.1949129.0032.19
69.Lann Vel Lace Karol93REKIN W-wa1:01.4048628.7732.63
70.Okrój Jakub94REKIN W-wa1:01.8447629.2732.57
71.Triebler Kacper94Astoria Bydgosz1:01.8647628.8033.06
72.Komisaruk Jakub94Manta Jelcz-Las1:02.3246530.1232.20
73.Pióro Filip94ARKA Kielce1:02.5246130.4332.09
74.Król Wojciech94Aqua Bydgoszcz1:03.2644530.0433.22
75.Szyszka Maciej94Bobry Debica1:03.4244129.6233.80
76.Ryndak Bartosz94Bobry Debica1:03.7843430.4533.33
77.Wilczyński Mateusz92Trójka Łódź1:04.3542229.1135.24
78.Kasperek Radosław94Lublinianka1:04.4842029.6434.84
79.Wrona Łukasz94Skarpa Lublin1:05.5639930.9434.62
80.Kaźmierak Michał93Nawa Skierniewi1:14.3027434.6339.67



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl