Od 9 do 11 lutego na boisku „Orlik – Ogrody” odbędzie się Feryjny Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn w kategorii szkół gimnazjalnych i średnich. Do zawodów zgłosiło się 12 zespołów. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań.
Grupa A: Everbody Down, Ugotuj mi bigos, Vamos a la playa, Biznesowa Cytrynowa, Jezioro, Jandar Bodzechów
Grupa B: Pogoń z chlebem, Wewnętrzny Ogień, KS Sucha Psina, Powrót Gekonów, Niumyci Kosmici, Melanż Team Denków
Terminarz
09.02.2011r. (środa)
12.00 Everbody Down - Jandar Bodzechów
12.15 Pogoń z chlebem - Melanż TeamDenków
12.30 Ugotuj mi bigos - Jezioro
12.45 Wewnętrzny Ogień - Niumyci Kosmici
13.00 Vamos a la playa - Biznesowa Cytrynowa
13.15 KS Sucha Psina - Powrót Gekonów
13.30 Jandar Bodzechów - Biznesowa Cytrynowa
13.45 Melanż Team Denków - Powrót Gekonów
14.00 Jezioro - Vamos a la playa
14.15 Niumyci Kosmici - KS Sucha Psina
14.30 Everbody Down - Ugotuj mi bigos
10.02.2011r. (czwartek)
12.00 Pogoń z chlebem - Wewnętrzny Ogień
12.15 Ugotuj mi bigos - Jandar Bodzechów
12.30 Wewnętrzny Ogień - Melanż Team Denków
12.45 Vamos a la playa - Everbody Down
13.00 KS Sucha Psina - Pogoń z chlebem
13.15 Biznesowa Cytrynowa - Jezioro
13.30 Powrót Gekonów - Niumyci Kosmici
13.45 Jandar Bodzechów - Jezioro
14.00 Melanż Team Denków - Niumyci Kosmici
14.15 Everbody Down - Biznesowa Cytrynowa
14.30 Pogoń z chlebem - Powrót Gekonów
11.02.2011r. (piątek)
12.00 Ugotuj mi bigos - Vamos a la playa
12.15 Wewnętrzny Ogień - KS Sucha Psina
12.30 Vamos a la playa - Jandar Bodzechów
12.45 KS Sucha Psina - Melanż Team Denków
13.00 Biznesowa Cytrynowa - Ugotuj mi bigos
13.15 Powrót Gekonów - Wewnętrzny Ogień
13.30 Jezioro - Everbody Down
13.45 Niumyci Kosmici - Pogoń z chlebem
Do kolejnego etapu przechodzą cztery drużyny rozgrywając mecze następującym systemem:
Mecz półfinałowe:
14.00 1A - 2B
14.15 2A - 1B
Mecze finałowe
14:30 o trzecie miejsce
14:45 o pierwsze miejsce
Po zakończeniu ostatniego meczu wręczone zostały puchary, nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.