W dniach 7-13.12.2010 r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 w Ostrowcu Św. rozegrane zostały Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym Chłopców na rok szkolny 2010/2011. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ostrowcu Św. Gospodarzem zawodów była Beata Kołodziej. W zawodach wzięło udział 62 chłopców w 31 drużynach z 8 szkół podstawowych.
Wyniki eliminacji do finału
I faza eliminacyjna – system pucharowy (przegrany odpada)
Wtorek 07.12.2010 r.
Zwycięzcy poniższych meczy trafią do grupy A
PSP 8/3 – PSP 11/1 3:0
PSP 8/4 – PSP 4/2 3:0
PSP 4/3 – PSP 11/2 3:0
PSP 4/1 – PSP 3/3 3:0
Zwycięzcy poniższych meczy trafią do grupy B
PSP 9/2 – PSP 1/3 3:0
PSP 1/4 – PSP 8/2 0:3
PSP 9/1 – PSP 3/1 0:3
PSP 3/5 – PSP 5/4 3:2
Zwycięzcy poniższych meczy trafią do grupy C
PSP 5/1 – PSP 5/3 3:0
PSP 3/4 – PSP 1/2 3:2
PSP 1/1 – PSP 7/2 0:3
PSP 3/2 – PSP 8/6 3:0
PSP 5/2 – PSP 7/3 2:3
II faza grupowa – system rozgrywek każdy z każdym
Środa 08.12.2010 r.
Grupa A
PSP 8/3 – PSP 4/1 0:3
PSP 8/4 – PSP 4/3 3:0
PSP 4/1 – PSP 8/4 3:0
PSP 8/1 – PSP 8/3 1:3
PSP 8/4 – PSP 8/1 3:1
PSP 4/3 – PSP 4/1 1:3
PSP 8/1 – PSP 4/3 3:1
PSP 8/3 – PSP 8/4 2:3
PSP 4/3 – PSP 8/3 0:3
PSP 4/1 – PSP 8/1 3:0
Czwartek 09.12.2010 r.
Grupa B
PSP 9/2 – PSP 3/5 3:1
PSP 8/2 – PSP 3/1 0:3
PSP 7/1 – PSP 3/1 3:0
PSP 9/2 – PSP 8/2 3:0
PSP 7/1 – PSP 3/5 3:1
PSP 3/5 – PSP 8/2 3:1
PSP 7/1 – PSP 8/2 3:0
PSP 3/1 – PSP 9/2 1:3
PSP 7/1 – PSP 9/2 3:0
PSP 3/1 – PSP 3/5 3:1
Piątek 10.12.2010 r.
Grupa C
PSP 8/5 – PSP 7/3 3:0
PSP 5/1 – PSP 3/2 1:3
PSP 3/4 – PSP 7/2 0:3
PSP 8/5 – PSP 3/2 3:0
PSP 7/3 – PSP 7/2 0:3
PSP 5/1 – PSP 3/4 3:0
PSP 8/5 – PSP 7/2 3:0
PSP 3/2 – PSP 3/4 3:0
PSP 7/3 – PSP 5/1 2:3
PSP 8/5 – PSP 3/4 3:0
PSP 7/2 – PSP 5/1 3:0
PSP 3/2 – PSP 7/3 2:3
PSP 8/5 – PSP 5/1 3:0
PSP 3/4 – PSP 7/3 0:3
PSP 3/2 – PSP 7/2 3:2
Do finału awansują po jednej drużynie z grup A i B i dwie drużyny z grupy C.
W finale system rozgrywek – każdy z każdym.
FINAŁ
Poniedziałek 13.12.2010 r. godz. 13.00
PSP 4/1 - PSP 7/2 3:2
PSP 7/1 - PSP 8/5 0:3
PSP 4/1 - PSP 8/5 0:3
PSP 7/2 - PSP 7/1 3:2
PSP 4/1 - PSP 7/1 1:3
PSP 8/5 - PSP 7/2 3:0
Kolejność końcowa do 18-stego miejsca:
1. PSP 8/5
2. PSP 7/1
3. PSP 7/2
4. PSP 4/1
5. PSP 3/2
6. PSP 9/2
7. PSP 8/4
8. PSP 5/1
9. PSP 3/1
10. PSP 8/3
11. PSP 7/3
12. PSP 3/5
13. PSP 8/1
14. PSP 3/4
15. PSP 8/2
16. PSP 4/3
17. PSP 1/1
18. PSP 3/3
Skład trzech najlepszych drużyn:
1. PSP 8/5:
Olaf Mazur, Kamil Rychter.
Opiekun: Bożena Radosz.
2. PSP 7/1:
Michał Choina, Mikołaj Żelazowski
Opiekunowie: Wojciech Lis, Marcin Bartnik
3. PSP 7/2:
Karol Skaliński, Wiktor Krzemiński.
Opiekunowie: Wojciech Lis, Marcin Bartnik
4. PSP 4/1:
Dawid Łobuz, Michał Majewski.
Opiekunowie: Jacek Farys, Mariusz Łata.
Sędziami zawodów byli Beata Kołodziej i Roman Kowalski.
Zwycięskie zespół (miejsca I-III)otrzymały puchary i okolicznościowe medale, a zawodnicy zajmujące cztery pierwsze miejsca pamiątkowe dyplomy.
Punkty do Współzawodnictwa Sportowego Szkół:
PSP 1 - 0
PSP 3 - 19
PSP 4 - 13
PSP 5 - 6
PSP 7 - 34
PSP 8 - 34
PSP 9 - 9
PSP 10 -
PSP 11 - 0
PSP 12 -
PSP 14 -
Edukacja S.C -