W dniach 29.11-06.12.2010 r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Ostrowcu Św. rozegrane zostały Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym Dziewcząt na rok szkolny 2010/2011. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrowcu Św. Gospodarzem zawodów była Justyna Pucułek, a wraz z nią sędziowała Iwona Błaszkiewicz. W zawodach wzięło udział 41 dziewczęta w 20 drużynach z 7 szkół podstawowych.
Drużyny rywalizowały ze sobą w czterech grupach systemem każdy z każdym.
Poniedziałek 29.11.2010 r.
PSP 1/4 - PSP 8 3:1
PSP 7/4 - PSP 7/3 3:0
PSP 8 - PSP 7/4 1:3
PSP 4/1 - PSP 1/4 3:0
PSP 7/4 - PSP 4/1 0:3
PSP 7/3 - PSP 8 3:1
PSP 4/1 - PSP 7/3 3:0
PSP 1/4 - PSP 7/4 0:3
PSP 7/3 - PSP 1/4 0:3
PSP 8 - PSP 4/1 0:3
Wtorek 30.11.2010 r.
PSP 4/5 - PSP 1/2 0:3
PSP 9 - PSP 4/3 0:3
PSP 1/2 - PSP 9 1:3
PSP 4/2 - PSP 4/5 3:0
PSP 9 - PSP 4/2 1:3
PSP 4/3 - PSP 1/2 3:0
PSP 4/2 - PSP 4/3 2:3
PSP 4/5 - PSP 9 1:3
PSP 4/3 - PSP 4/5 3:0
PSP 1/2 - PSP 4/2 0:3
Środa 01.12.2010 r.
PSP 11/2 - PSP 1/3 3:0
PSP 4/6 - PSP 7/1 1:3
PSP 1/3 - PSP 4/6 3:1
PSP 3 - PSP 11/2 3:0
PSP 4/6 - PSP 3 3:0
PSP 7/1 - PSP 1/3 1:3
PSP 3 - PSP 7/1 0:3
PSP 11/2 - PSP 4/6 0:3
PSP 7/1 - PSP 11/2 3:0
PSP 1/3 - PSP 3 3:0
Czwartek 02.12.2010 r.
PSP 4/4 - PSP 7/2 3:0
PSP 11/1 - PSP 1/5 0:3
PSP 7/2 - PSP 11/1 3:0
PSP 1/1 - PSP 4/4 0:3
PSP 11/1 - PSP 1/1 0:3
PSP 1/5 - PSP 7/2 3:1
PSP 1/1 - PSP 1/5 3:1
PSP 4/4 - PSP 11/1 3:0
PSP 1/5 - PSP 4/4 2:3
PSP 7/2 - PSP 1/1 1:3
Do finału awansowały po dwie drużyny z każdej grupy (z zaliczeniem meczu grupowego)
W finale system rozgrywek – każdy z każdym.
FINAŁ
Piątek 3 i 6.12.2010 r. godz. 13.00
PSP 4/1 – PSP 1/1 3:0
PSP 7/4 – PSP 4/4 0:3
PSP 4/3 – PSP 7/1 3:0
PSP 4/2 – PSP 1/3 3:1
PSP 1/1 – PSP 1/3 3:2
PSP 4/4 – PSP 4/2 3:2
PSP 4/1 – PSP 7/4 3:0
PSP 7/4 – PSP 1/1 0:3
PSP 4/3 – PSP 4/1 0:3
PSP 1/3 – PSP 7/1 3:1
PSP 1/1 – PSP 7/1 3:1
PSP 4/4 – PSP 1/3 3:0
PSP 4/1 – PSP 4/2 3:0
PSP 7/4 – PSP 4/2 0:3
PSP 4/3 – PSP 1/1 3:1
PSP 4/1 – PSP 1/3 3:0
PSP 4/4 – PSP 7/1 3:0
PSP 1/1 – PSP 4/4 0:3
PSP 4/1 – PSP 7/1 3:0
PSP 7/4 – PSP 1/3 1:3
PSP 4/3 – PSP 4/2 3:2
PSP 4/2 – PSP 1/1 3:2
PSP 4/3 – PSP 1/3 3:0
PSP 7/4 – PSP 7/1 2:3
PSP 4/1 – PSP 4/4 3:0
Kolejność końcowa:
1. PSP 4/1
2. PSP 4/4
3. PSP 4/3
4. PSP 4/2
5. PSP 1/1
6. PSP 1/3
7. PSP 7/1
8. PSP 7/4
9. PSP 1/4
10. PSP 1/5
11. PSP 9
12. PSP 4/6
13. PSP 7/3
14. PSP 7/2
15. PSP 1/2
16. PSP 3
Skład czterech najlepszych drużyn:
1. PSP 4/1:
Aleksandra Maj, Aneta Kasprowicz
2. PSP 4/4:
Daria Stajniak, Magda Kijanka.
3. PSP 4/3:
Paulina Pater, Klaudia Fulara.
4. PSP 4/2:
Roksana Kowalczyk, Wiktoria Kwiatkowska.
Opiekunką wszystkich zespołów była Renata Pypeć.
Zwycięskie zespoły (miejsca I-III) otrzymały okolicznościowe medale i puchary, a uczestnicy w finałów pamiątkowe dyplomy.
Punkty do Współzawodnictwa Sportowego Szkół:
PSP 1 - 30
PSP 3 - 1
PSP 4 - 65
PSP 5 -
PSP 7 - 16
PSP 8 - 0
PSP 9 - 3
PSP 10 -
PSP 11 - 0
PSP 12 -
PSP 14 -