na rok szkolny 2009/2010
W dniach 23-30.11.2009 r. w Publicznym Gimnazjum Nr 5 w Ostrowcu Św. rozegrane zostały Mistrzostwa Ostrowca Św. Gimnazjów w Tenisie Stołowym Dziewcząt na rok szkolny 2009/2010. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. oraz Publiczne Gimnazjum Nr 5 w Ostrowcu Św. Gospodarzem zawodów była Maria Rokita. W zawodach wzięło udział 40 dziewcząt w 20 drużynach z 3 gimnazjów.
Wyniki kwalifikacji do finału
Poniedziałek 23.11.2009 r.
PG 1/7 – PG 2/4 1:3
PG 2/2 – PG 1/5 3:0
PG 2/4 – PG 2/2 2:3
PG 1/1 – PG 1/7 3:0
PG 2/2 – PG 1/1 0:3
PG 1/5 – PG 2/4 0:3
PG 1/1 – PG 1/5 3:0
PG 1/7 – PG 2/2 1:3
Wtorek 24.11.2009 r.
PG 1/5 – PG 2/7 3:0
PG 2/4 – PG 1/1 0:3
PG 1/4 – PG 1/2 0:3
PG 1/3 – PG 1/6 3:0
PG 1/2 – PG 1/3 3:1
PG 5/3 – PG 1/4 1:3
PG 1/3 – PG 5/3 3:0
PG 1/6 – PG 1/2 0:3
Środa 25.11.2009 r.
PG 5/3 – PG 2/7 0:3
PG 1/4 – PG 1/1 0:3
PG 1/6 – PG 1/2 3:0
PG 1/2 – PG 1/6 3:0
PG 2/5 – PG 1/3 3:0
PG 2/3 – PG 1/4 3:1
PG 2/1 – PG 5/3 0:3
Piątek 27.11.2009 r.
PG 5/1 – PG 2/5 3:2
PG 2/3 – PG 5/1 0:3
PG 5/2 – PG 2/1 3:1
PG 5/1 – PG 5/2 3:1
PG 2/5 – PG 2/3 2:3
PG 5/2 – PG 2/5 2:3
PG 2/1 – PG 5/1 1:3
Do finału awansowało po jednej drużynie z grupy i zagrało o miejsca I-III, a
drużyny zajmujące drugie miejsca w grupach zagrały o miejsca IV-VI
FINAŁ
Poniedziałek 30.11.2009 r.
O miejsca IV-VI
PG 2/2 – PG 1/3 1:3
PG 2/2 – PG 5/1 3:2
PG 5/1 – PG 1/3 1:3
O miejsca I-III
PG 1/1 – PG 1/2 3:0
PG 1/1 – PG 2/3 3:0
PG 1/2 – PG 2/3 3:0
Kolejność końcowa:
1. PG 1/1
2. PG 1/2
3. PG 2/3
4. PG 1/3
5. PG 2/2
6. PG 5/1
7. PG 2/4
8. PG 1/6
Skład sześciu najlepszych drużyn:
1. PG 1/1:
Monika Urban, Natalia Sobańska.
Opiekunowie: Anna Bochenek, Monika Kowalska, Teresa Cebula.
2. PG 1/2:
Patrycja Adamczyk, Agata Halikowska.
Opiekunowie: Anna Bochenek, Monika Kowalska, Teresa Cebula.
3. PG 2/3:
Patrycja Magierowska, Klaudia Heneczkowska.
Opiekun: Beata Stojek.
4. PG 1/3:
Martyna Ćwiklińska, Magdalena Kośla.
Opiekunowie: Anna Bochenek, Monika Kowalska, Teresa Cebula.
5. PG 2/2
Klaudia Lechowska, Angelika Bień.
Opiekun: Beata Stojek
6. PG 5/1
Kinga Ciepichał, Weronika Rebus.
Opiekunki: Maria Rokita, Beata Kwiecień, Bożena Górska.
Sędziami zawodów były Maria Rokita i Beata Kwiecień.
Zwycięskie zespoły (miejsca I-III) otrzymały puchary i okolicznościowe medale, a zawodniczki zajmujące sześć pierwszych miejsc pamiątkowe dyplomy. Ponadto firma ubezpieczeniowa Allianz – Agencja Terlecki Rynek 50, ufundowała dla finalistów pamiątkowe statuetki i drobne gadżety.
Punkty do Współzawodnictwa Sportowego Szkół:
PG 1 45pkt.
PG 2 17pkt.
PG 5 2pkt.