W dniach 14-23.09.2009 r. na kompleksie boisk sportowych ORLIK w os. Ogrody rozegrane zostały Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej Chłopców na rok szkolny 2009/2010. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. W zawodach wzięło udział 168 chłopców w 16 drużynach z 11 szkół podstawowych.
Wyniki zawodów:
PSP 7/1 - PSP 5/2 10:0
PSP 3/1 - PSP 9 1:0
PSP 9 - PSP 5/2 1:3
PSP 7/1 - PSP 3/1 9:0
PSP 3/1 - PSP 5/2 1:3
PSP 7/1 - PSP 9 10:0
PSP 5/1 - PSP 10 8:0
PSP 7/3 - PSP14/2 4:1
PSP 14/2 - PSP 10 1:1
PSP 5/1 - PSP 7/3 4:1
PSP 7/3 - PSP 10 2:0
PSP 5/1 - PSP14/2 8:2
PSP 7/2 - PSP 8 3:3
PSP 1 - PSP 12 6:1
PSP 12 - PSP 8 1:4
PSP 7/2 - PSP 1 0:4
PSP 1 - PSP 8 1:2
PSP 7/2 - PSP 12 3:0
PSP14/1 - PSP 4 1:5
PSP 3/2 - PSP 11 6:0
PSP 11 - PSP 4 0:5
PSP14/1 - PSP 3/2 2:2
PSP 3/2 - PSP 4 3:1
PSP14/1 - PSP 11 8:0
Finały:
PSP 7/1 - PSP 3/2 4:1
PSP 5/1 - PSP 8 2:0
PSP 8 - PSP 3/2 1:1
PSP 7/1 - PSP 5/1 3:2
PSP 5/1 - PSP 3/2 3:0
PSP 7/1 - PSP 8 4:0
Kolejność końcowa:
1. PSP 7/1
2. PSP 5/1
3. PSP 8
4. PSP 3/2
5. PSP 5/2
6. PSP 7/3
7. PSP 1
8. PSP 4
9. PSP 3/1
10. PSP 14/2
11. PSP 7/2
12. PSP 14/1
13. PSP 9
14. PSP 10
15. PSP 12
16. PSP 11
Składy czterech najlepszych drużyn:
PSP 7/1:
Karol Rola, Adam Choina, Hubert Heba, Konrad Kowalski, Jakub Łabuszewski, Michał Bęben, Michał Suliga, Krystian Śliwka, Mikołaj Malec, Jakub Pakuła, Jakub Kończyk, Jakub Góra.
Opiekunowie
Bartnik Marcin, Lis Wojciech.
PSP 5/1:
Paweł Kopyś, Maciej Orłowski, Maciej Stan, Maciej Różalski, Maciej Migdalski, Bartek Soboń, Michał Kuzdak, Mateusz Kozłowski, Adrian Kolasa, Patryk Balmas.
Opiekun:
Kępczyński Michał.
PSP 8:
Grzegorz Kowalski, Piotr Uliński, Krzysztof Dzioba, Kamil witek, Wojciech Sałapa, Wojciech Jagiełło, Konrad Wzorek, Norbert Soja, Daniel Baran, Marcin Gawron, Kamil Kułaga.
Opiekunki
Agnieszka Kochańska, Bożena Radosz.
PSP 3/2
Patryk Domagała, Bartosz Fudala, Karol Tłuczkiewicz, Oskar Maj, Adrian Sitarski, Kuba Pańczyk, Bartek Janiszewski, Kamil Kłokoczki, Michał Krawiec.
Opiekunki:
Agnieszka Sołtys, Beata Kołodziej.
Zawody sędziował: instruktor sportu Marek Podczaski. Wszyscy uczestnicy finału zostali wyróżnieni pamiątkowymi medalami, a drużyny z miejsc I-III otrzymały dyplomy i puchary.
Punkty do Współzawodnictwa Sportowego Szkół:
PSP 1 - 16
PSP 3 - 37
PSP 4 - 4
PSP 5 - 56
PSP 7 - 67
PSP 8 - 29
PSP 9 - 4
PSP 10 - 2
PSP 11 - 1
PSP 12 - 1
PSP 14 – 16