Za nami wyjątkowo intensywny i pełen sportowych wrażeń weekend majowy. Na boiskach plażowych Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin rozegrano trzy turnieje siatkówki plażowej w ramach cyklu „Aktywna Majówka”, organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim. Do rywalizacji stanęły łącznie blisko stu zawodników i zawodniczek, którzy przez trzy dni dostarczali kibicom wielu emocji.
Na Pływalni Rawszczyzna odbyła się pierwsza wizyta przedszkolaków w ramach konkursu plastycznego „Rawszczyzna – pierwszy kontakt z wodą”. Jako pierwsi nasz obiekt odwiedzili wychowankowie, Publicznego Przedszkola nr 16 z Ostrowca Świętokrzyskiego.
